STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
rzucanie palenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martinaero




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 35
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 05 Mar 2010 19:24:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem e-papierosa. Niestety paliłem go tylko jeden dzień, nie pomaga i pale dalej normalne papierosy. A co najgorsze to cholerstwo drożeje i paczka kosztuje już 10 zł. Mam nadzieję że przyjdzie taki dzień kiedy powiem dosyć i kupie dobre buty do biegania tak jak Rudolphsuper.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Pią, 05 Mar 2010 20:22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E-papieros. No właśnie... jak to "smakuje"? Przymierzałem się do zakupienia tego cuda... I tu taka opinia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martinaero




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 35
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 05 Mar 2010 21:12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkło napisał:
E-papieros. No właśnie... jak to "smakuje"? Przymierzałem się do zakupienia tego cuda... I tu taka opinia.


Smakuje dziwnie, troche jak by wanilia czy coś takiego. Trzeba fest ciągnąć heh żeby sie zaciągnąć no i nie ma tego kopa co zwykłe fajki. Brakuje tego czegoś.. Pewnie są tacy którym e-papieros pomógł, ale mi nie. Uwazam że tylko silna wola pozwoli na pozbycie się tego wstrętnego nałogu. Tabex też nic nie dał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Pią, 05 Mar 2010 21:38:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie "wspomagacze" działają tylko w połączeniu z silną wolą i motywacją - nie ma innej opcji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rudolphsuper




Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 234
Skąd: 53°15´N , 19°24´E

PostWysłany: Sob, 06 Mar 2010 20:51:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monk napisał:
Rudolphsuper napisał:
W maju minie 8 lat Smile
Nie slysze braw Laughing

Brawo brawo. A jak z tymi butami? Biegasz? Bo ja trochę pomykam i nawet mnie wciągnęło. A fajki mi smierdzą jak nigdy, nie mogę w knajpie do trzeciego piwa wytrzymać. Jak ja mogłem tak capić tyle lat Rolling Eyes


Biegam biegam i to duzo Smile
Na poczatku raz, gora dwa razy w tygodniu troszeczke. Teraz co drugi dzien ok 13 km ( Cool ), systematycznie, bez wzgledu na pogode i pore roku. Nalog mowie Wam. Zona mowi, ze lepiej zebym zaczal znowu palic bo sie zabiegam na smierc hehehe
Ale pomoglo. Bez plastrow, bez tabletek, bez ZBEDNYCH wydatkow. Po prostu fajki do kosza i tyle.
Nie mam nic przeciwko temu, zeby ktos palil w mojej obecnosci. Nie przeszkadza mi to. Ja mam to juz za soba i zaczac od nowa nie mam zamiaru. Wiekszosc moich znajomych pali. Wracajac od nich po imprezie ciuchy laduja w koszu z praniem Smile
To samo przy piwie. Musze to jakos wytrzymac. W koncu kiedys tez palilem i podtruwalem innych no nie ? Smile


MICHALEK - ja tez nim smierdze do dzisiaj. To byly czasy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Frania




Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 20

PostWysłany: Pią, 24 Wrz 2010 13:26:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie taz sie uda , mam nadzieję, na razie nie palę zaledwie 3 tygodnie, ale nie jest źle, nie ciągnie mnie jakoś szczególnie do fajek. A ile kasy zostaje!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
misiaczek1412




Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 17 Cze 2011 12:14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam obejrzeć filmik o nałogach : http://www.youtube.com/watch?v=55xVPMEvSrs&feature=channel_video_title

W śmieszny sposób przedstawione problemy używek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Abrax




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 18
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 17 Cze 2011 14:19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martinaero napisał:
Kupiłem e-papierosa. Niestety paliłem go tylko jeden dzień, nie pomaga i pale dalej normalne papierosy. A co najgorsze to cholerstwo drożeje i paczka kosztuje już 10 zł. Mam nadzieję że przyjdzie taki dzień kiedy powiem dosyć i kupie dobre buty do biegania tak jak Rudolphsuper.

Pewnie kupiony na allegro za 15 zeta Very Happy Ja palę elektroniczne od listopada 2009 roku(568 dni Very Happy ) i nie narzekam,nie zapaliłem od tamtej pory ani jednej fajki a paliłem około 30 skrętów dziennie.Sprzęt coraz lepszy i tańszy a co ważniejsze bardzo skuteczny i pomocny dla ludzi którzy chcą zerwać z nałogiem.Odpowiedni dobór mocy i smaku liquidu(płyn do uzupełniania wkładów) i palenie staje się zdrowsze.Kondycja dużo lepsza,poprawił się węch i smak i w kieszeni spore oszczędności.Polecam każdemu kto nie chce sie dłużej truć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szooku




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 245

PostWysłany: Pon, 25 Lip 2011 13:06:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak można w ogóle pchać do pyska to g***o... śmierdzi to i przede wszystkim szkodzi osobom w bliskim otoczeniu... nienawidzę gości którzy palą w miejscach publicznych i bezczelnie rzucają te pety na chodniki itp... do wszystkich palaczy, którzy nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa... wsadźcie sobie te fajki wiecie gdzie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamilkkaaa




Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sob, 27 Sie 2011 08:18:25    Temat postu: Badanie Odpowiedz z cytatem

Ważne jest to by po rzuceniu papierosów zbadać się czy rak nie zaatakował naszego organizmu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lodzlodz1




Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 10 Lis 2011 00:47:45    Temat postu: rzuccie to Odpowiedz z cytatem

Lepiej rzućcie palenie
http://postlinknews.com/349news.php

bo jeszcze wyjdzie wam że szybciej wam się zemrze przez te fajki,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017848 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski