STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
regulamin forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sztrasburg




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 683

PostWysłany: Sro, 26 Paź 2011 21:09:38    Temat postu: regulamin forum Odpowiedz z cytatem

szukam i szukam i znaleźć nie mogę, czy jest tu gdzieś regulamin forum?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Sro, 26 Paź 2011 21:35:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy rejestracji masz regulamin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sztrasburg




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 683

PostWysłany: Sro, 26 Paź 2011 21:49:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dostępny jest tylko w momencie rejestracji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 27 Paź 2011 11:41:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sztrasburg




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 683

PostWysłany: Czw, 27 Paź 2011 13:47:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego wynika, że jeżeli administrator forum usunie post lub jego fragment, który nie kwalifikuje się do usunięcia na na podstawie tego regulaminu (raczej deklaracji) a więc gdy nie jest:
obraźliwy,
obsceniczny,
wulgarny,
oszczerczy,
nienawistny,
zawierających groźby
lub zawiera inne materiały, które mogą być sprzeczne z prawem,
to robi to bezprawnie i w ten sposób narusza prawo do swobody wypowiedzi. Tak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
picasso




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 170

PostWysłany: Czw, 27 Paź 2011 19:22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, ponieważ:
"Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sztrasburg




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 683

PostWysłany: Czw, 27 Paź 2011 19:52:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

picasso napisał:
Nie, ponieważ:
"Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba"


Usuwanie, zmiana lub zamykanie wątku w każdej chwili może nastąpić tylko i wyłącznie wtedy, gdy zajdzie potrzeba usunięcie, zmiany lub zamknięcia ale z powodów, które zacytowałem za regulaminem. Nie można tego zapisu używać do zamykania bądź usuwania wątków w sposób arbitralny na podstawie widzimisię admina, moderatora czy webmastera, bo to już jest niezgodne z prawem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Czw, 27 Paź 2011 20:47:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, ponieważ:
Cytat:
Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego
a nie musi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sztrasburg




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 683

PostWysłany: Czw, 27 Paź 2011 21:05:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrroger napisał:
Nie, ponieważ:
Cytat:
Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego
a nie musi.


Ten zapis dotyczy usuwania użytkowników. Moje pytanie dotyczy usuwania treści. Widzisz teraz różnicę?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Czw, 27 Paź 2011 21:55:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak nie to :]
Jedziemy od początku.
Cytat:
Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem.

Wiadomo o co chodzi. Nie wolno pisać takich rzeczy, takich i takich...

Cytat:
Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba.

Z tymże to, nie ma konkretnie odniesienia do tego powyżej. "taka potrzeba" jest wtedy, gdy ktoś ma takie swoje widzi mi się.

W związku z tym, przynajmniej dla mnie - administracja i moderacja ma prawo usuwać wszystkie posty i tematy, bez względu na to czego/kogo dotyczą bez jakiegokolwiek uzasadnienia.

Druga strona jest taka, że regulamin nie jest w pełni czytelny skoro zaczęła się dyskusja na ten temat. Regulamin powinien być jasny i czytelny, jak widać widocznie taki nie jest skoro rozmawiamy nad jego interpretacją :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
picasso




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 170

PostWysłany: Czw, 27 Paź 2011 23:31:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Cytat:
Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba.

Z tymże to, nie ma konkretnie odniesienia do tego powyżej. "taka potrzeba" jest wtedy, gdy ktoś ma takie swoje widzi mi się.

W związku z tym, przynajmniej dla mnie - administracja i moderacja ma prawo usuwać wszystkie posty i tematy, bez względu na to czego/kogo dotyczą bez jakiegokolwiek uzasadnienia.


Dla mnie ten punkt jest równoznaczny z tym co napisał Piotrroger. Pod potrzebę można podpiąć cokolwiek.
Dla mnie sprawa jest prosta... brodnica.net jest prywatną inicjatywą i jak się komuś nie podoba to ma możliwość zrezygnowania z pisania i czytania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
advocate




Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 313

PostWysłany: Pią, 28 Paź 2011 00:13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sztrasburg napisał:

Usuwanie, zmiana lub zamykanie wątku w każdej chwili może nastąpić tylko i wyłącznie wtedy, gdy zajdzie potrzeba usunięcie, zmiany lub zamknięcia ale z powodów, które zacytowałem za regulaminem. Nie można tego zapisu używać do zamykania bądź usuwania wątków w sposób arbitralny na podstawie widzimisię admina, moderatora czy webmastera, bo to już jest niezgodne z prawem.


A na jakiej podstawie tak sądzisz? Prawnej podstawie oczywiście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sztrasburg




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 683

PostWysłany: Pią, 28 Paź 2011 08:23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

picasso napisał:

Dla mnie sprawa jest prosta... brodnica.net jest prywatną inicjatywą i jak się komuś nie podoba to ma możliwość zrezygnowania z pisania i czytania.


Nie, nie, nie! Picasso absolutnie nie masz racji (bo nie posądzam cie o ignorancję). Prywatna inicjatywa nie oznacza bezprawia. Działalność prowadzona przez przedsiębiorcę administrującego forum jest regulowana miedzy innymi ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
picasso




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 170

PostWysłany: Pią, 28 Paź 2011 15:15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sztrasburg: Przeczytaj jeszcze raz ten zapis z regulaminu. Wg mnie pod "powód" można podpiąć wiele rzeczy, tak, że admin zawsze będzie kryty. Może to być np. problem z bazą danych i wiele innych... Wg mnie zapis o powodzie nie oznacza odwołania do wcześniejszych zdań.
Zapytaj najlepiej na jakimś forum prawnym to dostaniesz bardziej fachową odpowiedź... będziesz znał sprawę głębiej. Ja prawnikiem nie jestem, piszę to co sam myślę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021962 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski