STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wyniki TNS OBOP
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 12 Paź 2011 19:08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mimo że Palikota nie popieram to zgadzam się z nim w co najmniej dwóch kwestiach :
1 religia w szkole ( zamiast 2 h religii wolałbym 1 h angielskiego dla swojego dziecka )
2Fundusz kościelny , tu szczególnie trafił do mnie spot Palikota w którym występuje opasły ksiądz .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sro, 12 Paź 2011 19:28:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Oj! reactorze chyba trochę przerysowałeś moją wypowiedz! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Sro, 12 Paź 2011 19:57:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czym przerysował Question Piszesz o PRZYMUSOWEJ sterylizacji a teraz się wykręcasz...zdaje się, że większość pisze w tym temacie, ale nie ma pojęcia o czym. Przykre to, no i dlatego wyniki wyborów są, jakie są. Co do wypowiedzi Reaktora, to na edukowanie społeczeństwa jest za póżno, to potrwa wieki. Prościej poprostu kontrolować masy, które nie wiedzą co ze sobą począć, co też władza skrupulatnie wykorzystuje Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kala666




Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 105
Skąd: Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

PostWysłany: Sro, 12 Paź 2011 20:28:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek Tyburski: Jeśli chodzi i spotkanie i dyskusje w gronie zainteresowanych to jestem jak najbardziej za:) Też uważam,że można spokojnie podyskutowac na rożne tematy. Każdy ma prawo do swoich opinii i do wyrażania ich.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 12 Paź 2011 21:26:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3. Mikus401 - będę zawsze bronił życia czowieka! Współczesna technika i wiedza medyczna nie gwarantują poprawności badań i zbyt wiele znam przykładów "skreślonych" dzieci, które świetnie się rozwijają. A dzisiaj w jakim celu budujemy szpitale, lądowiska dla śmigłowców? Ratować życie? Można napisać, że się nie opłaca, a jednak to robimy. Dlaczego? Ponieważ nie jesteśmy bestiami.... Zapraszam na debatę!

z tobą nie da się debatować,jak z każdym prawie z pis-u nie mam nić do was
ale wasza upartość i nie zmienność poglądów mnie dobija...a świat się zmienia i trzeba choć częściowo iść z nim a wy się cofacie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 12 Paź 2011 21:38:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuję zakończyć tę dyskusję, ponieważ do niczego ona nie prowadzi, Ty wiesz swoje, ja wiem co wiem, nie mam ...nastu lat
zauwaŻyłam, że dzieci chore dostają tzw. drugie życie dzięki wysiłkom lekarzy i nowoczesnemu sprzętowi, i całe szczęście, że po świecie chodzą ludzie optymistycznie patrzący w przyszłość, nie wiem, co mam Ci poradzić, wiedz tylko, ze wiele historii kończy sie jednak szczęśliwie i zyczę uśmiechu na co dzień, mimo wszystko[/quote]

tak po części masz racje część dzieci dostaje szanse na drugie życie,ale z tym co mogło by być na prawdę to znikomy ułamek,,,tego co mogło być uzdrowione,później kłopoty z rehabilitacja,,,żeby nie fundacje takie jak tvn, Polsat,czy Owsiak...to było by całkiem źle ,mimo ze mamy naprawdę dobrych lekarzy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 12 Paź 2011 21:54:04    Temat postu: Wyniki TNS OBOP Odpowiedz z cytatem

Fenrirze-jako człowiek inteligentny i obyty z życiem ,powinieneś moim zdaniem ,pamietac o kilku sprawach...
Ludziska ,czytają mimo wszystko fora,blogi,serwisy-dzieki temu wyciagaja okreslone wnioski które to z kolei kształtuja ich swiatopogląd..
Nie wszyscy ,potrafia ,chcą lub moga wyciagać w miarę spójne ,logiczne a do tego moralnie poprawne wnioski.Przykład-np:wynik wyborów hihi.
Wiec ,wyobraz sobie iż ktoś czyta, na kilku portalach iż koniecznym jest ,dla przetrwania Polskiej gospodarki ,kastracja co 4 mężczyzny.Logicznym jest iż mniej dzieci, tym mniejsze wydatki, na oswiate,opieke medyczną,becikowe.Mniejsze zużycie strategicznych surowców,emisja CO2 spadnie o ....%.Mniejszy odsetek chuliganstwa wiec mniejsze wydatki na interwencje oraz odszkodowania.Urodzi sie mniej chłopców wiec mniejsze nakłady na kastracje w przyszłości.Czysty zysk-Tak twierdza światowej sławy eksperci,co potwierdzają europejscy spece oraz krucjata Ala Gora.
W tym swietle chłop czyta dodatkowo takie teorie na forum i kolejny fanatyk depopulacji gotowy.Jeno chłop nie pojmuje, iż juz słychac kroki na klatce schodowej.....przyszedł polecony-jesteś nr 4....
Ważne jest aby jednak zacząc pomyslec nad treścią i skutkami publikacji .Zbyt wiele ostatnio sie dzieje złego w naszym kraju na co nie mamy prawie wpływu a co komentujemy dosyc cherlawo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Sro, 12 Paź 2011 23:08:50    Temat postu: Re: Wyniki TNS OBOP Odpowiedz z cytatem

REACTOR napisał:
Zbyt wiele ostatnio sie dzieje złego w naszym kraju na co nie mamy prawie wpływu a co komentujemy dosyc cherlawo...
To może ja skomentuję prosto z mostu, co takiego się stało PO tych wyborach Evil or Very Mad Mianowicie ciemny lud pokazał, że władza możne go olewać, okłamywać, wyzyskiwać, zastraszać i wciskać do łba szambo informacyjno - indoktrynujące Confused Jak otępiałym trzeba być, żeby po raz kolejny oddać swoje losy w łapy hien, które wyciskały z tego kraju i jego obywateli ostatnią złotówkę? Rząd, który cieszył się najniższym poparciem u obywateli, który powodował wielkie niezadowolenie....wygrywa wybory Laughing To możliwe jest tylko w kraju kartoflem i burakiem płynącym. Czwarta władza, czyli Mendia zrobiły swoje. Systematyczne wciskanie pierdół o wspaniałości Peło i Pisu, przyniosło rezultaty, no przeca telewizór nie kłamie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Sro, 12 Paź 2011 23:57:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
MaJa napisał:
Nic.

Jak to nic? Upadek SLD bym wróżył.


iwan, w mojej wypowiedzi był jak zawsze ukryty sens... Nic dobrego... upadek SLD był wywróżony (jakkolwiek to brzmi) już w trakcie kampanii... bez obrazy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 13 Paź 2011 01:27:58    Temat postu: Re: Wyniki TNS OBOP Odpowiedz z cytatem

ehhh Reactorze.. trochę już na tym świecie żyję , widziałem wiele złych rzeczy , wiele z nich przeżyłem dlatego też postaram się w sposób jak najbardziej przyziemny wytłumaczyć ci mój pogląd na tą sprawę. Bez mieszania w to gospodarki światowej , kursu walut , cen paliwa , polityków z lewa i prawa , zostawię też w spokoju Stalina , Hitlera i Darta Vadera...

REACTOR napisał:
...
Ludziska ,czytają mimo wszystko fora,blogi,serwisy-dzieki temu wyciagaja okreslone wnioski które to z kolei kształtuja ich swiatopogląd..
Nie wszyscy ,potrafia ,chcą lub moga wyciagać w miarę spójne ,logiczne a do tego moralnie poprawne wnioski.Przykład-np:
... PRZYMUSOWA STERYLIZACJA...

A więc jeszcze raz. Wyobraź sobie reactorze taką oto sytuację:

Benedykt G. ojciec ośmiorga dzieci ( dwójka najmłodszych ma NP: zespół downa ) jest notorycznym alkoholikiem , bije swoje dzieci i zonę też... Żyją na garnuszku opieki społecznej , ledwo wiążą koniec z końcem , są bezrobotni . Oczywiście przychodzi taki czas gdy Benedykt G. po wypitym kolejnym winiaczu postanawia zabawić się z żoną. Żona nie stawia oporu bo wie czym to grozi , w drodze pojawia się kolejne dziecko...

.. i teraz co robimy??!

- edukujemy Benedykta , mówimy mu o prezerwatywach i innych rodzajach zabezpieczeń (np: wg. kościoła i pis służy do tego kalendarzyk itp)
- proponujemy aborcję ( to za proste rozwiązanie w takim przypadku ale niech będzie;p )
- lekarz ( który nie ma nic wspólnego z ''lekarzami'' her furhera którymi straszy Reactor ) znający przypadek tej rodziny wraz z opieką społeczną i decyzją prokuratora ''zalecają'' naszemu Benedyktowi zabieg wazektomii , który jest odwracalny ale na jakiś czas odciąży dosłownie i w przenośni rodzinę Benedykta , opiekę społeczną , domy dziecka , budżet Państwa itp / itd

Mam nadzieję że w miarę przejrzyście nakreśliłem przykład w jakim można by stosować sterylizację tak niepoprawnie nazwaną przeze mnie ''PRZYMUSOWĄ'' , metodę którą można porównać do ''zaszycia'' alkoholika... chociaż jak widać każdy znajdzie tu problem jakiego szuka i taki banalny zabieg może stać się globalnym zaczątkiem kryzysu a co za tym idzie nawet KOŃCA ŚWIATA!!!

Nie mam pojęcia drogi Reactorze w jak pokrętny sposób w twojej psychice czy wyobrazni pojawił się furher , problem z wyżem demograficznym Chin , czy kastracja co 4-go mężczyzny??! Shocked
Myślę że powinieneś trochę ściągnąć wodze wyobrazni bo jak sam napisałeś:

REACTOR napisał:
W tym swietle chłop czyta dodatkowo takie teorie na forum i kolejny fanatyk depopulacji gotowy.Jeno chłop nie pojmuje, iż juz słychac kroki na klatce schodowej.........
Ważne jest aby jednak zacząc pomyslec nad treścią i skutkami publikacji .Zbyt wiele ostatnio sie dzieje złego w naszym kraju na co nie mamy prawie wpływu a co komentujemy dosyc cherlawo...

Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 13 Paź 2011 07:39:47    Temat postu: Wyniki TNS OBOP Odpowiedz z cytatem

Fenrirze-twoja wypowiedz świetnie ujeła sedno sprawy.Opisałeś dokładnie patologiczne postępowanie państwa oraz to iż aparatowi propagandy udało się za pomoca patologicznych przypadków, zniekształcić rolę człowieka, jako jednostki mającej prawo do samostanowienia,zas Państwu dzięki temu, dano tani i prostacki oręż do rozwiązywnia problemów.....
W moim mniemaniu Bencio powinien zostac wysłany na leczenie-prawdziwe leczenie.
Rodzina Bencia powinna zostać otoczona prawdziwa opieką socjalną oraz prawną -standardy zachodnie.Dziecko z Downem na specjalnych warunkach.
I nie jest tu potrzebne podwiazywanie jaj jak wściekłemu psu-ludzie to nie bydlęta o czym wielu juz zapomina.Aparat panstwa jest po to aby służyl obywatelowi a nie traktował go jak szmate-niezaleznie czy to pijak, narkoman.
Przykładów patologii ze strony panstwa mozna mnozyć-rodzic samotnie wychowujacy dzieci,rodziny wielodzetne,chore dzieci,patologiczne rodziny-w tych przypadkach Państwo wykazuje sie wyjatkowo słabym działaniem a momentami wręcz sabotuje obywateli.
Najwazniejsze są stadiony oraz prezydencja UE....
Fenrirze-dla jasności nie krytykuje Twoich wypowiedzi,staram sie tylko w miarę moich mozliwości(oczywiście skromnych),łopatologicznie ukazać zainteresowanym problemy których nie widać-sa niewygodne dla niektórych....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Czw, 13 Paź 2011 11:35:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sory fenirir ale nie ma sensu dyskutować bo cokolwiek bym nie napisał ty rozumiesz to po swojemu. Moim zdaniem to nie Państwo powinno pilnować kto ma ile dzieci i ile jeszcze zrobi ale on sam w końcu ludzie mają rozum i wolną wolę i nie jesteśmy zwierzątkami. Popieram Reactora sterylizacja nie jest dobrym sposobem, ale chyba jednak jest lepsza niż aborcja ale pod jednym warunkiem że jest to sterylizacja na życzenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Czw, 13 Paź 2011 13:02:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reactor;"W moim mniemaniu Bencio powinien zostac wysłany na leczenie-prawdziwe leczenie.
Rodzina Bencia powinna zostać otoczona prawdziwa opieką socjalną oraz prawną -standardy zachodnie.Dziecko z Downem na specjalnych warunkach".

Menda społeczna otrzyma leczenie,opiekę etc. I ja na leczenie tej mendy mam łożyć z podatków?! Dość socjalizmu i rozdawania kasy.Takich o których pisze Fenrir powinno wysyłać się na leczenie do obozu pracy. Zawodowi bezrobotni,alkoholicy,ćpuny i inny ludzki śmieć!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 13 Paź 2011 13:28:21    Temat postu: Wyniki TNS OBOP Odpowiedz z cytatem

Lolu-nie przeczę iż są wsród nas wykolejeńcy-zdarza sie niestety.Warto abyś może bliżej poznał środowisko ludzi ubogich,bez srodkow do życia,pozostawionych samych sobie na powolna agonię społeczną.Niestety wpada sie w alkoholizm niejako z urzędu.Lecz nie to jest istota sprawy....Dzieci, to cos, o co powinno sie dbać nade wszystko.Cóż dziecko winne jest biedzie?Cóż dziecko winne jest alkoholizmowi rodziców?Co ma począć dzieciak który nie jadl 2 dni-czy on jest winien całej sytuacji?
Nie chce być nadto ckliwy lecz myslę iz to jest istota sprawy....Tu sie kryje sedno sprawy-za błędy doroslych płaca dzieci...
I tu pojawić sie powinna opiekuńcza reka państwa-dziecko potrzebuje rodzica-takie prawa natury.Wiec proszę bardzo-wyposażone mieszkanie:podstawy:pralka,kuchenka,szafy,ciuchy,podreczniki i talony na papu.Zero gotówki.A alkoholika wpuszczmy komisyjnie po leczeniu.No i zero alkoholu w przypadku patologii.Uszkodzone powierzone mieni-odpracujesz,zaginie-do pudła i też odpracujesz.
Rozwiazania proste i stosowane na ukochanym Zachodzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 13 Paź 2011 15:20:53    Temat postu: Re: Wyniki TNS OBOP Odpowiedz z cytatem

REACTOR napisał:
wyposażone mieszkanie:podstawy:pralka,kuchenka,szafy,ciuchy,podreczniki i talony na papu.Zero gotówki.A alkoholika wpuszczmy komisyjnie po leczeniu.No i zero alkoholu w przypadku patologii.Uszkodzone powierzone mieni-odpracujesz,zaginie-do pudła i też odpracujesz.
Rozwiazania proste i stosowane na ukochanym Zachodzie.


eee i to wszystko z budżetu NASZEGO PAŃSTWA ??! Gdzie ja byłem gdy tusek robił zamiast Irlandii drugą Norwegię??! Coś musiało mnie ominąć! Laughing
Drogi Reactorze nie wiem czy miałeś kiedyś do czynienia z alkoholikiem , nie wiem czy widziałeś jakie skutki lub ich brak przynosi leczenie , ale zapewniam cię że w twoim słodko-utopijnym planie naprawczym tego społeczeństwa trafisz prędzej czy później na takiego delikwenta którego nie zmusisz do leczenia ani do odpracowania - będzie to jednostka totalnie nie do zresocjalizowania... i co w tedy się pytam? Człowiek który sprzeda wszystko by mieć na alkohol, zabierze rodzinie ,sprzeda i kupi coś co mozna wypić , nie stawi się na żadne wezwanie do leczenia - i co zmusisz go ? postraszysz go więzieniem ?? czyli jednak planujesz w swym humanitarnym świecie kogoś straszyć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023206 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski