STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wyniki TNS OBOP
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Nie, 09 Paź 2011 20:25:31    Temat postu: Wyniki TNS OBOP Odpowiedz z cytatem

Wg danych statystycznych Platforma Obywatelska nadal będzie sprawowała władzę. Dużym zaskoczeniem jest dwucyfrowy wynik Ruchu Palikota. Zapraszamy do dyskusji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gliwiczanin




Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 108
Skąd: Gliwice/Brodnica

PostWysłany: Nie, 09 Paź 2011 20:43:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marazmu ciąg dalszy...Wink
Trochę statystyk na tą chwilę:

PO-39,6% (212 mandatów)
PiS-30.01% (158)
RP-10.01% (39)
PSL-8.2% (27)
SLD-7,7% (23)
PJN-2,2%
PPP-0.6%

Frekwencja-47,7%
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beatka




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 148

PostWysłany: Nie, 09 Paź 2011 20:59:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc liczyłam na lepszy wynik SLD, bo partia lewicowa jest potrzebna. Dobrze, że PIS nie będzie przy władzy. Nie zanosi się na zmiany, ale przynajmniej będzie spokój. Wróciłby Smoleńsk ze zdwojoną siłą i rozliczanie wszystkich dookoła, nic do przodu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 09 Paź 2011 21:05:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie pozytywnie zaskoczył wysoki wynik Ruchu Palikota. Zobaczymy co z tego wyjdzie dla naszego kraju.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Donia




Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 28
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 09 Paź 2011 21:59:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
Mnie pozytywnie zaskoczył wysoki wynik Ruchu Palikota. Zobaczymy co z tego wyjdzie dla naszego kraju.


Dlatego że wszyscy się podjarali że Palikot zalegalizuje marihuanę . . .
Teraz wszystko zależy od PO kogo weźmie do koalicji. .

Palikot to klown i celebryta, lubi robić wokół siebie zamieszanie . . no ale z takiego człowieka w sejmie będzie można się chociaż pośmiać jak będzie innym cisnął. . .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Nie, 09 Paź 2011 22:19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
Mnie pozytywnie zaskoczył wysoki wynik Ruchu Palikota. Zobaczymy co z tego wyjdzie dla naszego kraju.


Nic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kala666




Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 105
Skąd: Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

PostWysłany: Nie, 09 Paź 2011 22:43:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Palikot to nie tylko narkotyki...nie rozumiem dlaczego jest tylko z tym kojarzony. Jest to bardzo inteligenty człowiek, porównanie go do klowna świadczy o tym jak mało o nim wiecie. Mi akurat odpowiada jest sposób ukazywania problemów. Jest mocny, ostry i robi szum nie wokół siebie ale wokół problemów, szokuje a dzięki temu tworzy się dyskusja.
Cieszy mnie wynik Palikota i mam nadzieję,że pójdziemy w lepszą stronę. Bardzo dużo brakuje nam do Europy, a dzięki tak nowemu, europejskiemu programowi może coś się zmienić. A wynik dziwi głownie media, osoby związane z partią Palikota oraz sam Palikot nie raz w rozmowach telewizyjnych mówili o 10% poparcia, także wynik nie dziwi aż tak bardzo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 07:23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się Palikot to nie tylko narkotyki ale i pełna legalna aborcja, zrównanie praw par homoseksualnych z hetero. Zwykły populista i nierealny prorok jak to nazwali go ci z PSL. Jego poglądy na narkotyki, aborcje to po prostu szok, podobnie z wycofaniem religii ze szkół i zdejmowaniem krzyży z miejsc publicznych. Jak ktoś niechce chodzić na religie to niechodzi i tyle nikt go niezmusza. A dlaczego zabierać około 80% ludziom to w co wierzą. Na pewno nie bo 20% tak chce. Opodatkowanie kleru w tym ukladzie politycznym również nierealne, chociaż nie mówie że niepopieram. Ale to poprostu zwykłe hasło. Pozatym jego firmy były porejestrowane na Cyprze i Luksemburgu tzn w rajach podatkowych. To może niech tam startuje następny raz w wyborach, niech mieszkańcy tamtych krajów gdzie płaci podatki na niego głosują a nie my bedziemy sponsorowac jego ekscesy i zachowanie w sejmie. Po za tym z tą wódką to też przesada, wiadomo każdy lub prawie każdy wypić lubi ale nietrzeba się aż tak z tym afiszować, może niedługo wywiadu z lufką w ręku udzieli. Co do Platformy dobrze że wygrała będzie spokój, niestety Pis a raczej jego przywódca musi leczyć się z choroby na władzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 07:46:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MaJa napisał:
Nic.

Jak to nic? Upadek SLD bym wróżył.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 17:21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jego poglądy na narkotyki, aborcje to po prostu szok, podobnie z wycofaniem religii ze szkół i zdejmowaniem krzyży z miejsc publicznych. Jak ktoś niechce chodzić na religie to niechodzi i tyle nikt go niezmusza. A dlaczego zabierać około 80% ludziom to w co wierzą. Na pewno nie bo 20% tak chce."

Miejsce krzyża jest w kościele nie w szkole czy urzędzie. Miejsca publiczne powinny być całkowicie wolne od wszelkich symboli religijnych ;chrześcijańskich,muzułmańskich ,żydowskich itp. Miejsce religii jest w świątyni i nigdzie więcej. To co się dzieje w polskiej szkole to bezczelna ,katolicka indoktrynacja ,której poddawane są dzieci. Dlaczego kuria nie opłaca katechetów? Dlaczego w III kl Gimnazjum jest jedna godz. informatyki a dwie religii?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 19:25:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lola napisał:

Miejsce krzyża jest w kościele nie w szkole czy urzędzie. Miejsca publiczne powinny być całkowicie wolne od wszelkich symboli religijnych ;chrześcijańskich,muzułmańskich ,żydowskich itp. Miejsce religii jest w świątyni i nigdzie więcej. To co się dzieje w polskiej szkole to bezczelna ,katolicka indoktrynacja ,której poddawane są dzieci. Dlaczego kuria nie opłaca katechetów? Dlaczego w III kl Gimnazjum jest jedna godz. informatyki a dwie religii?


A na szyi można nosić?
A co z przydrożnymi krzyżami i kapliczkami? Rozwalamy? Wszak na rozstaju publicznych dróg stoją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 20:45:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapliczki,przydrożne krzyże itp. to ludowe miejsca kultu. Niech sobie stoją.Zresztą wiele z nich jest zabytkami. Miejscem kultu natomiast nie jest sala sejmowa czy klasa w szkole. Na szyi możesz nawet nosić dzwoneczek. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kala666




Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 105
Skąd: Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 21:29:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekcja religi w szkołach powinna byc zlikwidowana
moze byc lekcja etyki lub religioznawstwo-nauka o innych religiach. Religia w naszych szkołach jest kompletnie bezsensowna, prowadzenie zeszycikow, podreczniki...paranoja!!! jesli juz to powinna byc dyskusja z młodymi ludzmi, a niestety ksieża unikają prawdziwych rozmów...podam przykład...kiedyś na lekcji religii ksiądz mówił,że geje i lesbijki to chorzy ludzie i mamy ich tępić, a kiedy powiedziałam,że jestem tolerancyjna i nie zamierzam nikogo tępic to ksiądz wysłał mnie do lekarza, to jest ksiadz? tak niestety wygladaja dyskusje w naszym mieście.
Kolejny przykład: kolega nie chodził na lekcje religii, z własnej woli, katecheta od razu zaczął swoje mądrości,że mu współczuje, że popełnil straszny grzech. Paranoja!!! Religia u nas to jest przedmiot gdzie młodzi ludzie odrabiają zadania z innych przedmiotów. To nie jest rozmowa, dialog...
Co do aborcji to ja jestem za! Każda kobieta, kazdy człowiek ma prawo robić ze swoim ciałem co mu się podoba, na tym polega demokracja.
Mam nadzieję,że w końcu wszyscy się przekonacie o tym,że Partia Paliota i ludzie,którzy z nim współpracują zmienią bardzo dużo i w końcu będziemy demokratycznym, wolnym państwem, gdzie każdy będzie miał takie same prawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 21:33:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lola napisał:
Kapliczki,przydrożne krzyże itp. to ludowe miejsca kultu. Niech sobie stoją.Zresztą wiele z nich jest zabytkami. Miejscem kultu natomiast nie jest sala sejmowa czy klasa w szkole. Na szyi możesz nawet nosić dzwoneczek. Laughing


A...czyli jednak są wyjątki? To jak ustalimy co jest wyjątkiem? Może zagłosujemy? Tylko jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?

Jeśli ja na swojej działce krzyż postawię to mogę? Pewnie mogę nie? A mogę potem ten kawałek ziemi przekazać parafii albo innej wspólnocie? A kto mi zabroni? Palikot?

Ciesz się zatem, że twój Palikot do sejmu trafił. Uśmiechnij się i bądź zadowolony jak murzyn w bawełnianym swetrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek Tyburski




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 171

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 22:37:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kala 666 napisała: "Co do aborcji to ja jestem za! Każda kobieta, każdy człowiek ma prawo robić ze swoim ciałem co mu się podoba, na tym polega demokracja."

Brawo! Demokracja mierzona jest liczbą mordowanych dzieci w imię wolności! Jeśli tak ma wyglądać wolność, że morduje się bezbronnych, to nie mówimy tutaj o demokracji ale barbarzyństwie!!!! To jest straszne!

Po drugie - może w końcu ktoś tutaj się odważy porozmawiać otwarcie na poruszane tematy bez ukrywania się pod nickiem! Wiem, że były takie próby ale nic nie wyszło w mediach. Proponuję więc spotkanie i debatę w normalnej demokratycznej atmosferze bez mediów. Może kiedy porozmawiamy, to w końcu zrozumiemy, że wszyscy jesteśmy na jednej łodzi, gdzie trzeba szanować każdą istotę ludzką, a nie tępić.

Po trzecie - Palikot, to ekscentryk dla którego cel uświęca środki. Szkoda, że wielu inteligentnych młodych ludzi tego nie zauważa. Przecież on sam jest w obecnej elicie od lat, a dzisiaj młodzież jest jemu potrzebna jedynie w wyborach. Rozmawiałem niedawno z jego doradcą. Powiedział jednoznacznie, że "młodzi zwolennicy narkotyków to ich segment docelowy". Gratuluję marketingowego podejścia. Ciekawe, gdzie będzie Palikot, gdy młody człowiek zacznie pogrążać się w narkomanii. Z pewnością nie w Monarze, ani przy zrozpaczonych rodzicach.

Różnorodność nie oznacza tolerowania bylejakości i miernoty, obecnej coraz częściej w kulturze, jak i demokracji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019735 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski