STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie najlepiej organizować wesele?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
judka




Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 49

PostWysłany: Pon, 18 Kwi 2011 11:20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baaaa jak wy nie wiadomo co chcecie miec to najlepiej w jakiejś wypasionej restauracji sobie zrobcie wesele najlepiepiej w jakiejs Warszawie itp a moze jeszcze wtedy wam sie nie spodoba!!!!! Ja tam miałam wesele w TIROLI i ani goście ani nikt nie narzekał!!!A wręcz przeciwnie każdy był zadowolony!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
judka




Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 49

PostWysłany: Pon, 18 Kwi 2011 11:23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i zreszta widze ze tu sami bogacze sie wypowiadaja ze za sale nie wiadomo ile by zaplacili.W innych miejscach zresztą też nic ciekawego NIE MA!!! a wtyd to nawet na Ciebie spojrzeć a co dopiero przyjsc na twoje wesele hahaha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
niacyna




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 12:30:05    Temat postu: bosman vs. wichulanka Odpowiedz z cytatem

a czy moglby mi ktos pomoc w wyborze miedzy Wichulanka a Bosmanem??
planuje slub na 2013 rok i mam dylemat miedzy tymi dwiema salami...
bylabym bardzo wdzieczna za Wasze szczere i obiektywne opinie o tych lokalach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xyzq




Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 6

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 13:17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja osobiście bym odradzał BOSMANA byłam na wielu weselach u niego i jedzenie było okropne. nie odgrzewali nic od obiadu a do godziny 1.00 postawili jeden ciepły posiłek. ogólnie sala jest bardzo ładna ale jedzenie nie smakowało, zależy też jakie menu wybiorą państwo młodzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gość23




Dołączył: 09 Maj 2011
Posty: 76

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 15:32:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na swoim weselu miałam catering z "Bosmana".
Nie powiem złego słowa o tej restauracji.Jedzenie przepyszne, i bardzo miła obsługa-z czystym sumieniem mogę polecić Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
żanetka90




Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 6

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 15:33:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam tylko i wyłącznie sale w Bartniczce...jest rewelacyjnie i niska cenna i jedzenie... bajka!!! obsługa bardzo miła! Naprawdę polecam
z tego co wiem w Wichulcu nie bardzo...;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kala666




Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 105
Skąd: Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 15:51:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja u Bosmana też odradzam, miałam okazję być tam na weselu i na balu, sala w miarę ok, choć jak dla mnie to nie mój klimat, ale jedzenie tam bardzo słabiutkie, zimne i wcale nie takie smaczne...no ale zależy co kto lubi, ja robię wesele w Omedze na Niskim Brodnie.Wystrój jest świetny a jeśli chodzi o jedzenie to słyszałam,że mają bardzo dobre menu.
a jeśli chodzi o Tirolę...dla mnie to kompletna porażka...mogliby trochę unowocześnić wnętrze...nie podoba mi się tam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
niacyna




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 3

PostWysłany: Sob, 08 Paź 2011 13:11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje za Wasze odpowiedzi:)
choc przyznam szczerze, ze jestem troszke zaskoczona Waszymi opiniami o Bosmanie... z wczesniejszych doniesien o tym lokalu wynikalo, ze jest tam naprawde super no ale moze sie cos od tamtego czasu pozmienialo.
Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 08 Paź 2011 13:38:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żanetka90 napisał:
Ja polecam tylko i wyłącznie sale w Bartniczce...jest rewelacyjnie i niska cenna i jedzenie... bajka!!! obsługa bardzo miła! Naprawdę polecam
z tego co wiem w Wichulcu nie bardzo...;/

Rewelacyjnie niska cena i jedzenie bajka ......
To kto i za ile tam pracuje ? Gotują z darów UE ?
co raz głupsze spamy ......... Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anka24




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 233
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 08 Paź 2011 14:02:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji swojego zawodu (oprawa muzyczna) miałam okazję być na bardzo wielu weselach we wszystkich restauracjach i salach w naszym regionie i powiem tak: w restauracjach bardzo wiele zależy od pakietu jaki Państwo Młodzi sobie wybiorą. Muszą oni zorientować się, jaka ilość konkretnych potraw znajduje się w danym menu oraz dostosować to do liczby gości. To jest podstawowa sprawa, ponieważ dziwną rzeczą jest, że ktoś, kto wybrał najmniejsze menu chce mieć górę jedzenia. Tak się po prostu nie da, szczególnie jeśli ceny składników są takie jakie są. Restauracja musi przygotować Wam posiłki, zapłacić kucharkom, kelnerkom itd. Nie ma nic za darmo. Nie chcę aby ktoś posądzał mnie o jakąkolwiek reklamę bądź antyreklamę więc powiem krótko: nigdy nie wychodziłam głodna z wesela U Bosmana, z restauracji Ryte Błota, lokalu w Bartniczce oraz Wichulca. Jeśli chodzi o wesele z kucharkami, to tylko i wyłącznie pani D. z Brzozia. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 08 Paź 2011 14:29:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza się
Ja w moim rankingu ( jako gość ) postawiłbym na najwyższym stopniu podium panią D z Brzozia i panią Ewe B z Grzęb .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gość23




Dołączył: 09 Maj 2011
Posty: 76

PostWysłany: Sob, 08 Paź 2011 17:07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poelcam weterynarza z Żwirki i Wiguru, Pana Mateusza Stachowiaka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elwis




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 8

PostWysłany: Sob, 08 Paź 2011 19:53:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadam sie z niektórymi wypowiedziami. Jeśli chodzi o Bosmana tez sadziłem, że podaje lipne jedzenie, ale zdanie zmieniłem, kiedy to sam byłem tam na weselu. Jedzenia było dużo, wszystko gorące więc nie ma się, czego czepiać. Wcześniej też powtarzałem to, co słyszałem.... Natomiast rozczarowałem się jedzeniem w sali pod Z... w Strzygach, totalna porażka już na weselu. Od obiadu do samego rana mięsa się nie widziało. Natomiast na poprawinach to śmiech, goście byli głodni, na stołach puste talerze. Owszem na początku coś przynieśli, ale na 14 osób przypadało 6 kawałków mięsa a podana zupa to zupa "nic" . Obsługa zachowywała się jakby swoją pracę wykonywała za karę zwłaszcza jedna z kelnerek. Na takim weselu jeszcze nie byłem. Byłem tez na weselu w Tivoli jedzenie jest smaczne, tylko troszkę mało. Jeśli chodzi o kucharkę to zgadzam się, nie znam lepszej niż pani D. z Brzozia, jej żadna restauracja nie do równa i prawie połowa kasy w kieszeni.

Ostatnio zmieniony przez elwis dnia Nie, 08 Sty 2012 23:42:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luszka




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 62
Skąd: Los Terneros/Brodnica/Toruń

PostWysłany: Sro, 23 Lis 2011 21:52:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei polecam restaurację "Magnat" Smile Goście, którzy byli na naszym weselu w "Magnacie" bardzo mile wspominali nie tylko dobre jedzenie, ale i miłą obsługę oraz piękny wystrój sali.
Gdybym miała wyprawić kolejne weselicho, czy komunię córki - postawiłabym ponownie na "Magnata" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
division




Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 24 Lis 2011 12:08:45    Temat postu: do ELWIS Odpowiedz z cytatem

Natomiast rozczarowałem się jedzeniem w sali "Pod złotą Rybką" w Strzygach, totalna porażka już na weselu. Od obiadu do samego rana mięsa się nie widziało. Natomiast na poprawinach to śmiech, goście byli głodni, na stołach puste talerze. Owszem na początku coś przynieśli, ale na 14 osób przypadało 6 kawałków mięsa a podana zupa to zupa "nic" . Obsługa zachowywała się jakby swoją pracę wykonywała za karę zwłaszcza jedna z kelnerek. Na takim weselu jeszcze nie byłem



za pisanie takich oszczerstw na forum publicznym KOLEGO możesz odpowiadać przed Sądem .nie zgodzę się z twoją opinią na ten temat-byłem tam na kilku weselach i organizowałem uroczystość rodzinną , więc mam spore porównanie.może Ci się lokale pomyliłyWink bo tam na obiad jest z 5 rodzai mięs i później też co chwila coś było (karkówka , golonki, chińszczyzna indyki a nawet i kaczka z jabłuszkami) tak że do samego rana było co jeść,co do poprawin to sama nazwa mówi POPRAWINY więc jeśli młodzi swoim gościom nie zamówili dodatkowego jedzenia to nie ma co wymagać.no i to w sumie tyczy się całej imprezy -może młodzi chcieli tanio zrobić wesele to oszczędzali na jedzeniu dla gości (mniej jedzenia =mniejsze koszty imprezy)
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018737 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski