STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Głosuję na ******
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 15 Sie 2011 14:40:29    Temat postu: Głosuję na ****** Odpowiedz z cytatem

Nie wiem gdzie widzisz agresję w postach ale tak jak piszesz-kazdy ma prawo do wypowiedzi oraz osadów.

Piszac o legalizacji zwiazków homo-podajesz argumanty iz w koncu bbedą mogli zyć na równych prawach jak pozostali obywatele-pomijajac adopcję.Dla nie jest farmazon totalny.Jka wiemy Konstystucja RP gwaranruje wszystkim obywatelem równość wobec prawa.Niezaleznie czy to jest gej ,lesbijaka czy anarchista.Wszyscu obywatele maja identyczne obowiazki podatkowe ,administracyjne.Gej nie musi płacic np pdwójnego podatku(proponuje sobie przypomnieć tzw BYKOWE kŧóre musieli płacić kawalerowie nie będacy w zwiazku z kobitą-taka równość).Więc wasza partia próbuje przyznać po raz drugi te sama prawa które juz obowiazują :D .Wiec zakładam iz to jest taka forma nowoczesnego państwa-multi -kulti tak promowana prze UE-a jak to sie konczy wiemy naprzykładzie Francji lub ostatnio UK.

Pisząc o legalizacji narkotykow -osobiście mnie rozsmiesza takie paplanie .Ktoś z odrobina rozumu iz chodzi tu o pozyskanie kolejnego żródła podatku.Jeżeli narkotyki legalnie zaistnieja w obiegu zostana postawione na tym samym poziomoe podatkowym co pozostale uzywki.Druga strona medalu to pozyskanie elektoratu zainteresowanego takimi używkami.

Zaś co do postulatu o wyrównaniu pensji kobiet i męszczyzn...Kolejny bubel jak dla mnie.Pracuję w brodnickiej firmie gdzie kobiety i męszczyżni maja takie same stawki.Kobiety wykonuja te same czynności zawodowe co męszczyzni.Logicznym jest iz wynagrodzenie uwarunkowane jest od wykonywanej pracy oraz zajmowanego stanowiska a nie od kretyńskiego przepisu ...Bubel.

Co do funkcjonowania urzedasów-propozycja jest do przyjęcia lecz w moim mniemaniu jest jeszcze zbyt mało restrykcyjna ale o tym innym razem.Podawałem przykłady w jaki sposób powinny dzialać z USA,Kanady,Norwegii...

Twierdzisz iz mister Palikot jako biznesmen wie jak funkcjonuje gospodarka.Więc w ramach uczciwosci oraz otwartości proszę pana Janusza Palikota o zaswiadczenie majatkowe oraz wykazanie w jaki sposob osiagnał swój sukce biznesowy.Z miła checia dowiem w jaki cudowny sposób zdolał podzielić swoj czas na biznes oraz politykę.
Jeżeli wykaże to w sposob godny zaufania bedzie miał w mojej osobie fanatycznego zwolennika!!Jako że lubi chlapnąć whisky -postawię mu 0,7 Jasia Wędrowniczka.

Zaś co do totalnej indolencji rządu pisalem juz o tym setki razy.Przedstawilem iz tzw nieudolność kolejnych ekip rzadzących nie jest spowodowana brakiem fachowców lecz czyms co mozna nazwać śmiało dywersja narodu Polskiego.Nie chce się wdawać w szczegóły .Ktos z odrobina oleju oraz checi naprawy znalazł byrozwiazania -polityczno -ekonomiczne.
W chwili obecnej ,na podsawie obserwacji sceny politycznej mozna smiało postawic tezę iz obecny system polityczny,wszelkiego rodzaju ugrupowania oraz koalicje narobily tylko staszliwego spustoszenia polityczno -gospodarczego.
Ruch Palikota wraz z koalicjantami dokona tego samego co jego poprzednicy.Kolejne wybory -rozbicie elektoratu na kolejne ugrupowania-PO,PiS,SLD ,PJN,PALIKOT i inne.
Tragedia jest to iz mamy do wyboru pomiędzu cholera a dżumą-nie ma lekarstwa.Sa miraże,odległe cele,Irlandie...
Ruch Palikota traktuje na równi z innymi-Postulaty zaledwie muskaja spraw najważniejszych...Powtarzam, iz nie ma w nich, w moim mniemaniu ,spraw naprawde waznych-oproćz rozdzialu ekonomicznego Państwo -Kościoł o czym zresztą mówi punkt 25 Konstytucji RP a co sprytnie ominał Konkordat.Brak postulatu o sprawie w moim mniemaniu waznej-Polskie rolnictwo!Polska w najwiekszej częsći zaraz po lasach pokryta jest polami uprawnymi-Jest to nieoceniony skarb o którego przetracenie zabiegaja kolejne rządy.Zasoby wodne-kolejny skarb naszego kraju....Przemysł wydobywczy....Dziedzin gospodarczych które zostaja stopniowo mordowane przez kolejne rzady jest bez liku...Kolejne decyzje administracyjne-sprzeczne z poprzednimi-totalny chaos,rozporzadzenia skarbowe-interpretowane w stylu dowolnym przez kazdy urzad skarbowy-Polecam przesledzic losy pana Bubla-ma swoja strone internetową-od lat walczy z US ...

Piszesz iz obecny rzad oraz opozycja boi sie odważnych decyzji,majacych pozyskac fundusze na rozwój kraju...Dziwne sformułowanie-rząd boi sie podjać dycycji majacych na celu poprawę sytuacji obywateli?Więc po co nam taki rząd ktory boi sie takich decyzji?Kogo ONI sie boją?Jasia Fasoli czy KUbusia Puchatka?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Pon, 15 Sie 2011 15:01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bubel, to ten od anty-semickich pisemek Question No tak to wielki autorytet Laughing

Wobec tego wolę się już w temacie polityki nie wypowiadać.

0/ 0/ 0/ za Polskę i kraj Laughing

Jak zwykle gdzie 2 Polaków tam 75648393 zdań, dlatego tu nigdy nie będzie lepiej Confused

a propos legalizacji związków homo mam cytat z fajnego kawałka jakże adekwatnego do toczącej się tu dyskusji

Nie ma wspólnych ideałów,
Wspólne cele zniknęły też,
Jedność tylko wśród pedałów,
A reszta ma wszystko gdzieś,


jakże to smutne i jakże prawdziwe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 15 Sie 2011 16:34:15    Temat postu: Głosuję na ****** Odpowiedz z cytatem

Bubel,Radio Maryja,ludzie podwazajacy Jedwabne,podwazajacy Holokaust,negujacy odszkodowania wojenne dla Żydów,negujaca działania wojenne Izraela,ludzie myślacy inaczej o Żydach niz pozwala ADL-to są ANTYSEMITAMI!!jAKŻE WYGODNE SŁOWO.
Streść lepiej historie Bubla a nie wyciagasz śmieszne sprawy.

Co do homosexualistów to powtórze raz jeszcze-w swietle obowiazujacego prawa nikt ivh nie dyskryminuje.Wystarczy ustalic prawo pozwalajace np rozliczac sie wspólnie zwiazkom partnerski-niezaleznie czy to homo czy hetero.Lecz zwiazki majace potomstwo powinny posiadac np wieksze ulgi,odliczenia co moim zdaniem jest logiczne.

I nie posiadam odmiennego zdania co do losów Polski anizeli Palikot-tez mi zależy na dobru naszego kraju,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Pon, 15 Sie 2011 19:09:33    Temat postu: Re: Głosuję na ****** Odpowiedz z cytatem

REACTOR napisał:
Bubel,Radio Maryja,ludzie podwazajacy Jedwabne,podwazajacy Holokaust,negujacy odszkodowania wojenne dla Żydów,negujaca działania wojenne Izraela,ludzie myślacy inaczej o Żydach niz pozwala ADL-to są ANTYSEMITAMI!!jAKŻE WYGODNE SŁOWO.
Streść lepiej historie Bubla a nie wyciagasz śmieszne sprawy.

Co do homosexualistów to powtórze raz jeszcze-w swietle obowiazujacego prawa nikt ivh nie dyskryminuje.Wystarczy ustalic prawo pozwalajace np rozliczac sie wspólnie zwiazkom partnerski-niezaleznie czy to homo czy hetero.Lecz zwiazki majace potomstwo powinny posiadac np wieksze ulgi,odliczenia co moim zdaniem jest logiczne.

I nie posiadam odmiennego zdania co do losów Polski anizeli Palikot-tez mi zależy na dobru naszego kraju,
1 Bubel to dla mnie zwykły farfocel, nie muszę się zagłębiać w jego chory świat, wystarczy, że zapoznałem się z jego pisemkami typu POZNAJ ŻYDA, za które zresztą został ukarany i słusznie. Zdziwisz się, ale nie mam zbyt dobrego zdania o poczynaniach Izraela, ani Żydach opanowujących światową finansjerę. Jednak to coś innego niż prymitywne Jude do gazu w wykonaniu Bublowych pisemek. Zresztą nazwisko mówi nam dużo o autorze Laughing


2 Ale właśnie to proponuje program Palikota, legalizację związków partnerskich, więc skąd negowanie tego Question


3 Właśnie zauważyłem, że masz zbiezne poglądy do Palikotowych, więc tym bardziej dziwi mnie Twoja ocena tego pana Question Jakby to on był winien całego bajzlu po 1989r. To atak w złą stronę Reaktorze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 15 Sie 2011 20:26:50    Temat postu: Głosuję na ****** Odpowiedz z cytatem

Krytyka to nie atak.Mam chyba miec prawo rozbiezne zdanie ?
Po wtóre nie ufam politykom.Zas jego postulaty nadal uwazam za ..powierzchowne.Mam wrazenie iz nie chce sie narazic reszcie bandy politykierów i innych szumowin a pozyskac jakis tam elektorat aby utrzymac si e na powierzchni szamba,,,
Przedstawiłem swoje argumenty,mam nadzieje iz rzeczowe i aktualne.
Nadal uwazam iz legalizacja zwiazków jest mniej wazna niż przemysl lub energetyka.etc...

Sadze iz minął czas dla politykow którzy skaczą z partii do partii i klepia roznej maści frazesy ...
Chciałbym aby powstały organizacje regionalne,znajace sytuacje danego regionu.W naszym kraju jest niestety tak iz o regionie decyduje PROGRAM POLITYCZNY partii rządzącej.Wiec przez 4 lata mamy sciganie "straszliwych przestepców i oszustów" zas po nich wpada partia która ich uwalnia i chołubi.I tak do usranego końca w kółko..
Znikad nie nadchodzi prawdziwa pomoc,nie licząc wyjatków w postaci osób społecznie się udzielajacych a które sa często pietnowane.
Gówniane sejmiki zajmuja się rozdawaniem ochlapów lub wzajemna adoracja...

Rodzimi politycy których pierwsza "uchwałą" jest natychmiastowe przyznanie sobie podwyżek ,które uzasadniaja tym iz "przepisy im na to zezwalaja lub wręcz nakazują" zasługuja tylko na słowa uznania za ogromny wkład pracy jaki włozyli aby uzasadnic swoje bandyckie praktyki...

Jednym słowem-nie lubie tych kuglarzy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ochropus




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 293
Skąd: tubylec

PostWysłany: Wto, 16 Sie 2011 10:30:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dyskusja nabiera tempa - teraz mamy dwa rownolegle tematy o tym samym tytule Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Wto, 16 Sie 2011 11:53:27    Temat postu: Głosuję na ****** Odpowiedz z cytatem

No cóż...ładniej wygląda.Ja za duzo klepie a hwdp mnie stara sie dogonic więc skierowano nas na boczny tor hihihih
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ALBO




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 64

PostWysłany: Wto, 16 Sie 2011 20:07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.brodnica.fora.pl/polityka,6/ruch-palikota-i-cala-reszta,199.html
i
http://www.brodnica.fora.pl/polityka,6/dlaczego-taka-menazeria-rzadzi-krajem,204.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rkkarolina




Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 30 Wrz 2013 18:28:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na nikogo nie bede glosowala...w zyciu nei oddam zadnego glosu. bo wszyscy co startuja w wyborach nadaja sie jedynie do tego zeby robic przekrety i zbierac na tym hajs. ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Pon, 30 Wrz 2013 21:49:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rkkarolina napisał:
ja na nikogo nie bede glosowala...w zyciu nei oddam zadnego glosu. bo wszyscy co startuja w wyborach nadaja sie jedynie do tego zeby robic przekrety i zbierac na tym hajs. ;/
No to inni zagłosują za Ciebie i tyle... tylko pózniej nie płacz, ze nie chciałaś takiego rządu jak nawet nie byłaś i nie postawiłaś krzyżyka, nie masz prawa Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Pon, 30 Wrz 2013 21:52:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak patrzę na te posty sprzed 2 lat i jednak stwierdzam, że Palikot to taki sam pajac jak Kurwin Mekka Crying or Very sad smutne, ze chcąc się dostać do koryta trza nauczyć się opowiadać bajki tak realnie, ze motłoch to łyknie... też się dałem zrobić w ch**a nad czym ubolewam.

Reaktor miał rację patrząc z perspektywy czasu... ciekawe co u niego? chyba nie zagłosował na Peło? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annapapierska




Dołączył: 29 Lis 2013
Posty: 4

PostWysłany: Sob, 30 Lis 2013 18:37:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko Mike i nie tylko Palikot mamy więcej p...jac ..ów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Nie, 01 Gru 2013 13:03:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Np. takich jak Ty głosujących na PO ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 02 Gru 2013 20:46:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAstuch napisał:
Np. takich jak Ty głosujących na PO ?


Przy obecnym systemie wyborczym każda partia, która dochodzi do władzy i zawłaszcza sobie całe państwo myśli o tym jak się nachapać i jak najdłużej przy korycie się utrzymać. Nie ma znaczenia czy na tronie będzie Donek czy Jaro, tylko społeczeństwo ślepo wierzy w swoich kandydatów i tworzą się bezsensowne podziały. Oczywiście jakieś 40% uprawnionych do kandydowania, reszta już załapała, że głosując na PiS czy PO czy jeszcze inne wynalazki, niczego to nie zmieni. Ciekawe ile jeszcze czasu potrzeba aby wierni wyznawcy partii (dymających nas niemiłosiernie) doszli do tego wniosku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 02 Gru 2013 21:02:50    Temat postu: Głosuję na ****** Odpowiedz z cytatem

Reactor jakos sobie radzi..co do wyborów ,to nie brałem udziału w tej hucpie..Stare powiedzenie mówi:'nie ważne kto głosuje ,ważne kto liczy głosy..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.031747 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski