STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Marek Borowski w Brodnicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariusz




Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 10
Skąd: Morskie Oko

PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 19:22:18    Temat postu: Marek Borowski w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Witam 8 sierpnia nasze miasto odwiedzi Marek Borowski kandydat na prezydenta; w godzinach 14 -16 odbędzie spotkanie z burmistrzem, mieszkańcami miasta..... zapraszam
p.s. czy ktoś z Was ma jakiś ciekawy pomysł na czas pobytu Marka Borowskiego? pozdrawiam http://www.sdpl.grudziadz.com.pl/index.php
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alias




Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 1988

PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 19:35:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja se tak myśle coby go na browara do PIANO nie zabrać Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 20:09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda słów ! co on zmieni co zmieni jaki kolwiek polityk w tym kraju ? większość z tych nazwisk jest **************! Rolling Eyes a większa większosć ma coś za pazurami i każdy chce chapać ... kase ! Evil or Very Mad ~tu potrzebni są bogaci historycy zapaleni którzy nie potrzebują kasy !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ania___
Gość






PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 22:06:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hyhy to tak akurat z ''Kiełbasą"" do nas przyjedzie:D
dobrze ze przyjedzie taki pan Borowski bo u nas duże bezrobocie bieda to kiełbasa się przyda

A tak całkiem serio to co to zmieni;p byl czy nie byl;p
Mogl przyjechac podczas kadencji a nie teraz jak do wyborów juz tuz tuż..
Jeśli myśli ze dzieki tej kiełbasce dostanie kilka % wiecej to sie myli..
...chyba wie ze na wsi ludzie głosuja na Leppera a w miescie nie głosuja wcale;p wiec po co ma sie fatygować;p

Poxdro ;]
Powrót do góry
XYKILO
Gość






PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 22:09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.sdpl.grudziadz.com.pl/index.php wejdzcie na to;p

pisze ze sdpl skumał sie przed wyborami z MEZO zeby mu porapował;p

BK-> przeciez Borowski na bank nie lubi takiej muzy -> hh przeciez mowi czesto o negatywach PL a polictycy nie chca znac prawdy;p
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 02 Sie 2005 08:17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reklamówka żałosna jest Wink nie mam bladego pojęcia do kogo borowski chciał nią trafić, bo przecież chyba nie do ludzi, ktorzy słuchają hh na codzień.

szkoda swoją drogą, że w poniedziałek się będzie pokazywał, bo nie będzie mi dane go obejrzeć. można by mu zadać kilka głupich pytań... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 02 Sie 2005 13:43:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BUHAHAHAHHAHAHAHAHA MEZO BUHAHAHAHA Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 02 Sie 2005 16:38:27    Temat postu: Re: Marek Borowski w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

mariusz napisał:
Witam 8 sierpnia nasze miasto odwiedzi Marek Borowski kandydat na prezydenta; w godzinach 14 -16 odbędzie spotkanie z burmistrzem, mieszkańcami miasta..... zapraszam
p.s. czy ktoś z Was ma jakiś ciekawy pomysł na czas pobytu Marka Borowskiego? pozdrawiam http://www.sdpl.grudziadz.com.pl/index.php

Czasem nie dawajcie mu roweru, bo znowu w kogoś wywali. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Sro, 03 Sie 2005 08:24:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heehehehe, Borowski powinien przyjechać do nas na rowerq.. . juz lece dziury w ulicach dłubać Razz paranoja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kij
Gość






PostWysłany: Czw, 04 Sie 2005 17:06:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie mogę wziążć udziału w spotkaniu.
Po piersze jestem daleko, po drugie spotkanie, jak to najczęściej bywa jest z góry przygotowane. Przecież niedopuszczalne jest, aby w czasie spotkania z tak jakże wspaniałym politykiem, który łaskawie odwiedza nasze miasto, padły z sali dociekliwe i dokuczliwe pytania. Przecież mogłyby zakłócić prowincjonalną sielankę i składanie czołobitnych hołdów
niepokorne pytania do człowieka, który kilkanaście lat temu administrował rynkiem wewnętrznym, jakiego w gruncie rzeczy nie było, przez lata z gabinetu ministra patrzył na rozój krysysu w Polsce lat dziewiędziesiątych, a następnie z żarliwą wrażliwością socjaldemokratycznego neofity pochylał się nad niedolą biednych zajadając się kawiorem w czasie spotkań kliki tworzącej polityczno-bisnesowy układ, jaki z jedenj strony zraził POlaków do polityki i wylansował niezdrowe standarty życia publicznego, a z drugiej wypromował wszelkiego rodzaju radykalizm łatwo przyswajany przez rozgoryczonych ludzi. Oczywiście, gdy dawny system zaczął się rozpadać, Pan Marszałek nawrócił się na nową lewicową religię, strapił si enad losem mniejszości i zagrał na sentymentach lewicującej inteligencji, aby wyrzeknąwszy się starych towarzyszy nadal cieszyć się prozaicznymi przywilejami władzy. I tyle...
Powrót do góry
mariusz




Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 10
Skąd: Morskie Oko

PostWysłany: Czw, 04 Sie 2005 17:27:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kij napisał:
Szkoda, że nie mogę wziążć udziału w spotkaniu.
Po piersze jestem daleko, po drugie spotkanie, jak to najczęściej bywa jest z góry przygotowane. Przecież niedopuszczalne jest, aby w czasie spotkania z tak jakże wspaniałym politykiem, który łaskawie odwiedza nasze miasto, padły z sali dociekliwe i dokuczliwe pytania. ...
??? Jest to spotkanie otwarte, bez wejściówek kolego,
jak masz coś do powiedzenia przyjdz, a nie gadaj pod nosem..... chyba, że się boisz wyrażania swoich opinii publicznie......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yanusz




Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 155
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 05 Sie 2005 08:46:34    Temat postu: Re: Marek Borowski w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

mariusz napisał:

p.s. czy ktoś z Was ma jakiś ciekawy pomysł na czas pobytu Marka Borowskiego? pozdrawiam http://www.sdpl.grudziadz.com.pl/index.php


Tak postawić pana Marka do muzeum i niech już tam pozostanie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Pią, 05 Sie 2005 14:17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan M.B. w Brodnicy...
zbudujemy nowy dom Polskę?Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kij
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Sie 2005 15:42:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi entuzjasto Pana (byłego) marszałka... Nie boję się wyrażać swoich opinii. Dowodem jest to, że napisałem, to co napisałem i jestem w stanie to powtórzyć, jeśli będę miał okazję. Niestety, naprawdę, tego żałuję, nie mogę wziąść udziału w spotkaniu, co jednocześnie nie powinno mi automatycznie zaknąć ust - demokracja daję nam przecież wolność do wypowiedzi i jak miałaby się teoria socjaldemokratyczna, która tak bardzo pochyla się nad losem miejszości i "społecznie niemych", do propozycji lekceważenia głosów krytyki, które nie są przedstawiane w gronie wyselekcjonowanego autorytorium.
Nie oskarżąj mnie więc o tchórzostwo, nie odbieraj prawa do zabierania, choćby w tej formie, głosu na forum politycznej dyskusji, ale staraj się raczej odpowiedzieć sobie i mi na kilka pytań i odeprzeć moje sarkastyczne zarzuty.
Powrót do góry
mariusz




Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 10
Skąd: Morskie Oko

PostWysłany: Pią, 05 Sie 2005 18:30:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowe wiadomośći: spotkanie z burmistrzem nie odbedzie się; o 14 - 14.45 godz. planowany jest spacer Pana Marka Borowskiego i towarzyszących mu osób po centrum miasta; 15 - spotkanie w Osiedlowym Domu Kultury..........................
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021785 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski