STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Zdrada
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorka




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 198
Skąd: oj daleko

PostWysłany: Pon, 07 Maj 2007 15:14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski ,bardziej mialam na mysli ,ze przeciez dla dziecka ojciec ,ktory wychowuje to jedyny ojciec ..........kwaestia czy sie dowie ,ze nie jest to ojciec biologiczny .to juz zalezy tylko od doroslych.Zlosc i rozpacz czesto powoduje ze wybuchamy .rozpadaja sie malzenstwa..........no coz nie wiem jakbym zareagowala gdyby gdzies na swiecie chodzilo dziecko i wiedzialo ,ze moj maz jest biologicznym ojcem ,,,,,,nie wiem jakbym zareagowala.......ale "klejnoty rodzinne" bylyby chyba w powaznym zagrozeniu.hihihih
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 07 Maj 2007 20:13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda jest taka że tu każdy każdego zna i nikt się nie przyzna ! ja moge oficjalnie powiedzieć że tak zrobiłem kilka razy ale no tak bywa poprostu zresztą nie jestem wyjątkiem prawda chopy ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agent007




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 92

PostWysłany: Pon, 07 Maj 2007 21:16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak nikogo akurat nie znam, nie upragnę tej pikanterii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PETER




Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 398
Skąd: Jajkowo.

PostWysłany: Sro, 16 Maj 2007 10:44:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorka napisał:
Tomski ,bardziej mialam na mysli ,ze przeciez dla dziecka ojciec ,ktory wychowuje to jedyny ojciec ..........kwaestia czy sie dowie ,ze nie jest to ojciec biologiczny .to juz zalezy tylko od doroslych.Zlosc i rozpacz czesto powoduje ze wybuchamy .rozpadaja sie malzenstwa..........no coz nie wiem jakbym zareagowala gdyby gdzies na swiecie chodzilo dziecko i wiedzialo ,ze moj maz jest biologicznym ojcem ,,,,,,nie wiem jakbym zareagowala.......ale "klejnoty rodzinne" bylyby chyba w powaznym zagrozeniu.hihihih
Crying or Very sad Amputacja we snie pewnie chodzi ci po głowie he he Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Sro, 16 Maj 2007 20:16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Dorka wydaje mi sie pózniej byś żałowała swego czynu bo jeśli byś to zrobiła znaczyło by to że między tobą a tym Twoim wszystko jest zakończone za to "dzieło" dostała byś ze 3 lata w zawieszeniu na 5(no bo to by było działanie w afekcie,on cie oszukiwał itp.) no ale po jakimś czasie brak chłopa był by dla ciebie odczuwalny (wiadomo o co chodzi Laughing ) wieć byś szukała nowego ale że ploty szybko sie roznoszą i każdy by wiedział jaka z ciebie lwica wątpie byś kiedykolwiek jeszcze zobaczyła lub w jakiś sposób wykorzystała esencje męskości facetów Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorka




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 198
Skąd: oj daleko

PostWysłany: Wto, 29 Maj 2007 20:01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski dziekuje ze martwisz sie o moje zycie intymne ..........no coz od biedy mialabym wsparcie lezace w szufladzie ,jakby mialo byc nic... to ten by mnie dobrowolnie niezdradzil............
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PETER




Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 398
Skąd: Jajkowo.

PostWysłany: Czw, 31 Maj 2007 18:21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorka napisał:
Tomski dziekuje ze martwisz sie o moje zycie intymne ..........no coz od biedy mialabym wsparcie lezace w szufladzie ,jakby mialo byc nic... to ten by mnie dobrowolnie niezdradzil............
Laughing Aż tak żle??? no cóż każdy sobie radzi jak może. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Nie, 03 Cze 2007 12:15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóz nie wiem co masz w szufladzie i wątpie by był to mały podręczny kalkulator ale jeśli dobrze myśle to te twoje wsparcie raczej nie ma w sobie ani odrobiny romantyzmu tak potrzebnego w strefie życia intymnego ,oczywiście możesz mieć na ten temat inne zdanie ale My ludzie o czystym sercu i kryształowej duszy wierzymy w miłość ,zaufanie i wierność a tak wogule jeśli miala byś ochote podzielić sie z nami jakimś ciekawym doświadczeniem związanym z tym Twoim wsparciem to chętnie poczytamy Laughing


Na Zawsze Twój Autor Tych Słow Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorka




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 198
Skąd: oj daleko

PostWysłany: Czw, 07 Cze 2007 02:11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski .......hihi podoba mi sie Twoja wypowiedz .Wczesniejsza Twoja wypowiedz wkazywala ,ze wszyscy Panowie beda mnie omijac wielkim kolem ,z powodu "rzezniczych "zapedow wobec "klejnotow rodzinnych "mojego meza,powiedzialam ,ze zawsze jest "wyjscie awaryjne" majac "srodki zastepcze" z czego "z braku laku i kit dobry ",ale nigdzie nie wspominalam o romantycznych zapedach wzgledem mojej szuflady .Zreszta ,jak moglbys czlowiecze o tak krysztalowej duszy zrozumiec "srodki zastepcze"...... Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KePA_Alcarion




Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 83
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 19 Lip 2007 18:07:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem zdrada jest chyba najgorsza rzecza, jaka moze przydarzyc sie w zwiazku. ja np. nie moglbym byc z druga osoba, noszac na sobie taka wine. jesli cos takiego w ogole mialoby miejsce (a na pewno nie bedzie mialo nigdy) zerwalbym zwiazek, zeby nie krzywdzic drugiej osoby. tu juz nawet nie chodzi o to, jak wielkie partnerka mialaby pretensje. ja po prostu nie moglbym wytrzymac z samym soba, czujac znamie zdrajcy. bez watpienia czulbym po takim czyms obrzydzenie do samego siebie. wg mnie istnieje wyrazna granica pomiedzy zwykla znajomoscia i kontaktami miedzyludzkimi, a terenem ocierajacym sie o zdrade. i wydaje mi sie, ze kazdy czlowiek potrafi ja bezblednie wyznaczyc. sek w tym, ze w takiej chwili niektorzy nie chca tego zrobic. mi sumienie nie daloby spokoju.

ps. z pelnym szacunkiem uzytkowniku Tomski, pragne zaznaczyc, ze "w ogóle" nalezaloby pisac z osobna i przez Ó zamkniete.

Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ALBO




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 64

PostWysłany: Nie, 17 Lip 2011 17:45:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więcej na temat :
http://www.brodnica.fora.pl/bez-cenzury,28/zdrada-a-milosc,144.html
oraz
http://www.brodnica.fora.pl/bez-cenzury,28/zdrada-malzenska,49.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020406 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski