STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Całodobowo na światłach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 22 Gru 2010 23:05:09    Temat postu: Całodobowo na światłach Odpowiedz z cytatem

Szanowny Monku.
TO co w POlsce sie buduje to co mozna nazwać jedynie produktem drogopodobnym.Zaś co do autostrad...ich długość jest porażająca..o jakości nie wspomne.Opieram to na wrażeniach z pozostałych krajów JEWROPY i nie tylko.Żenada.
Zaś co do kursów Prawa Jazdy.Są kraje gdzie naukę jazdy można zacząć pod okiem rodziców w wieku 16 lat,prywatnym autem,wystarczy nakleic naklejki z literka L i heja na droge publiczna...Cuda co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Sro, 22 Gru 2010 23:05:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Sadusa/Kulfona
Współczuję...ewidentnie masz problem z własną seksualnością. Po prostu za duzo o tym piszesz w różnym kontekscie. W każdym temacie nawiązujesz do tego...w każdym. Może cię ktoś kiedyś skrzywdził co? Może to ty padłeś ofiarą pedofilii albo innej przemocy seksualnej? Tak często o tym piszesz, dlaczego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Sro, 22 Gru 2010 23:14:06    Temat postu: Re: Całodobowo na światłach Odpowiedz z cytatem

REACTOR napisał:
Szanowny Monku.
TO co w POlsce sie buduje to co mozna nazwać jedynie produktem drogopodobnym.Zaś co do autostrad...ich długość jest porażająca..o jakości nie wspomne.Opieram to na wrażeniach z pozostałych krajów JEWROPY i nie tylko.Żenada.

Czyli buduje się tak? Czy nie? Bo o to mi chodzi a nie o porównywanie z innymi krajami, które dogonimy za x lat.

REACTOR napisał:
Zaś co do kursów Prawa Jazdy.Są kraje gdzie naukę jazdy można zacząć pod okiem rodziców w wieku 16 lat,prywatnym autem,wystarczy nakleic naklejki z literka L i heja na droge publiczna...Cuda co?


No chyba żartujesz. W Polsce taki model? Dopiero by była rzeźnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 22 Gru 2010 23:21:56    Temat postu: Całodobowo na światłach Odpowiedz z cytatem

Coś sie buduje ale za chwile buduje sie to samo od nowa bo bubel sie rozpada.W dodatku znam ludzi ktorzy to niby budują wiec temat znam świetnie.
Zas co do nauki jazdy prywatnymi autami.Masz Polaków za debili czy idiotów lub totalnie ulomnych?Skoro jestes Polakiem, to musisz miec fatalne mniemanie o sobie.....Tak sie składa że zanam opinię o polakach poza granicami naszego kraju,jestesmy szanowani za pracowitośc i sumienność.Oczywiscie, są wyjątki od tej reguły, ale to mały promil.
W moim mniemaniu obecny system nabywania prawa jazdy jest bandycko-złodziejski...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Sro, 22 Gru 2010 23:32:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem Reactorze czy ty czytałeś ten wątek od poczatku. Na sąsiedniej stronie masz statystyki. Od 1997 roku liczba wypadków i ofiar spada. Od 2006 roku spada znacznie. I to pomimo drastycznego wzrostu liczby samochodów.
To co? Tak sobie się poprawiło? Bez powodu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 22 Gru 2010 23:52:59    Temat postu: Całodobowo na światłach Odpowiedz z cytatem

Statystycznie to jest Ciebie 1,5 Polaka,wypijasz 11 litrów spirytusu,i 1,5 worka nawozu rolniczego, pod postacia środków chemicznych zawartych w żywności.Tyle warte są statystyki...Urzednicy tym żyja lecz nie obywatele ,którzy obcuja z realiami a nie tabelkami i wykresami na papierze..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Czw, 23 Gru 2010 00:00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to obywatele zabijają się na dziurawych drogach prawda? Więc jesli dobrych dróg jest wiecej niz było, samochodów też a co roku ginie mniej obywateli to ja to widzę jako POPRAWĘ stanu rzeczy.Zawsze to parę tysięcy istnień więcej. ..i to mnie cieszy. Zrozum mnie więc dobrze POPRAWĘ, a nie IDEALNY STAN. Do tego jeszcze daleko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 23 Gru 2010 00:10:46    Temat postu: Całodobowo na światłach Odpowiedz z cytatem

Monku ,nie miej mi za złe ale nie wierze w staystyki.Ludziska na drogach gina nie tylko ze wzgledu na stan dróg...Umieraja na zawalca,piratuja ,pija za kółkiem,blondynki,pospiech,drzewa atakuja auta,krowy ,konie,tirówki,wiewiórki,paierosy ,telefony,fotoradary,dziki,
deszcz,lód,tesciowe,złe oznakowanie,tramwaje,traktory....jest tego multum...
A statystyki mozna zmieniac jednym kliknięciem,wedle potrzeb...
Troszke zwiedziłem tego świata za kołem wiec wiem o czym mówie ..pisze..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Czw, 23 Gru 2010 00:32:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monk napisał:
Do Sadusa/Kulfona
Współczuję...ewidentnie masz problem z własną seksualnością. Po prostu za duzo o tym piszesz w różnym kontekscie. W każdym temacie nawiązujesz do tego...w każdym. Może cię ktoś kiedyś skrzywdził co? Może to ty padłeś ofiarą pedofilii albo innej przemocy seksualnej? Tak często o tym piszesz, dlaczego?
Ksiadz udzielil mi laski bobrzej, moj homosiowaty pszyjaciele ech ty byczku ty Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Czw, 23 Gru 2010 00:32:51    Temat postu: Re: Całodobowo na światłach Odpowiedz z cytatem

REACTOR napisał:
Monku ,nie miej mi za złe ale nie wierze w staystyki.Ludziska na drogach gina nie tylko ze wzgledu na stan dróg...Umieraja na zawalca,piratuja ,pija za kółkiem,blondynki,pospiech,drzewa atakuja auta,krowy ,konie,tirówki,wiewiórki,paierosy ,telefony,fotoradary,dziki,
deszcz,lód,tesciowe,złe oznakowanie,tramwaje,traktory....jest tego multum...
A statystyki mozna zmieniac jednym kliknięciem,wedle potrzeb...
Troszke zwiedziłem tego świata za kołem wiec wiem o czym mówie ..pisze..

Reactorze - wiewiórki, zawały, konie itp występują na całym świecie. A dodupne drogi u nas. Dlatego tam ginie mniej ludzi na drogach. Bo maja je lepsze niż my...i koniec na ten temat z mojej strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 23 Gru 2010 01:58:13    Temat postu: całodobowo na swiatłach Odpowiedz z cytatem

Niemniej ,trzeba przyznać ,że oficjalne statystyki to propaganda sukcesu..którego jak sam przyznales nie ma...,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 23 Gru 2010 20:46:29    Temat postu: Re: Całodobowo na światłach Odpowiedz z cytatem

monk napisał:
REACTOR napisał:
Monku ,nie miej mi za złe ale nie wierze w staystyki.Ludziska na drogach gina nie tylko ze wzgledu na stan dróg...Umieraja na zawalca,piratuja ,pija za kółkiem,blondynki,pospiech,drzewa atakuja auta,krowy ,konie,tirówki,wiewiórki,paierosy ,telefony,fotoradary,dziki,
deszcz,lód,tesciowe,złe oznakowanie,tramwaje,traktory....jest tego multum...
A statystyki mozna zmieniac jednym kliknięciem,wedle potrzeb...
Troszke zwiedziłem tego świata za kołem wiec wiem o czym mówie ..pisze..

Reactorze - wiewiórki, zawały, konie itp występują na całym świecie. A dodupne drogi u nas. Dlatego tam ginie mniej ludzi na drogach. Bo maja je lepsze niż my...i koniec na ten temat z mojej strony.

Cóż dodaj do tego ,, ułańską fantazje '' debilizm chamstwo buractwo i brak kultury.
w Skandynawii za przekroczenie prędkości o 40 km/h grozi odsiadka i konfiskata pojazdu....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pią, 24 Gru 2010 00:08:41    Temat postu: Całodobowo na światłach Odpowiedz z cytatem

A o której Skandynawii mówisz?Swego czasu poznalem pewien kraj skandynawski,,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ALBO




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 64

PostWysłany: Nie, 17 Lip 2011 17:29:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więcej na temat:
http://www.brodnica.fora.pl/motoryzacja,46/swiatla-mijania-przez-caly-rok,74.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019493 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski