STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
zdjęcie zęba
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Pon, 02 Maj 2011 20:49:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miladr napisał:
na Wyspianskiego, kaminska zrobi Ci zdjęcie. ok 20zł.

chyba ostatni raz z kasy chorych czy tam z narodowego funduszu u dentysty byłam w podstawowce, czyli jakies 20 lat temu.
coś słyszalam o tym że tylko od 1 do 4 są refundowane ale bez znieczulenia a reszta jakoś po połowie , nie mam pojecia czy to prawda. widziałam tez że zapisy z kasy są z wyprzedzeniem dwumiesięcznym. wizyty co 15 minut zapisywane, pacjent siedzi średnio po 20 - 30 na fotelu, mamuśki zabieraja ze soba dzieci więc kocioł sie robi niesamowity


te zapisy są żenujące.... ludzie stoją podobno cała noc w kolejce - przypomina mi to czasy dzieciństwa jak ludziska stali w kolejce do rzeżnika lub za lodówką czy telewizorem niw mówiąc juz o papierze szaro-burym Smile- co do tej całej refundacji to ona nie obejmuje każdego tylko kilka osób w miesiącu reszta po południu za kasiorkę .... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Wto, 03 Maj 2011 08:18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chciałbym polecić stomatologów z Nowego Miasta Lub. cały oddział w ośrodku od 8-15 przyjmuje średnio 2-4 stomatologów nie mają co robić i wszystko na kasę chorych sam pojechałem sprawdzić i byłem przyjęty z biegu. Super podejście, zero kolejek. ul. Grunwaldzka na przeciwko policji duży budynek pierwsze piętro. Chirurg Stomatolog przyjmuje też na bieżąco nie to co w Brodnicy trzeba czekać ok 1,5 miesiąca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 03 Maj 2011 11:00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miladr napisał:
na Wyspianskiego, kaminska zrobi Ci zdjęcie. ok 20zł.

chyba ostatni raz z kasy chorych czy tam z narodowego funduszu u dentysty byłam w podstawowce, czyli jakies 20 lat temu.
coś słyszalam o tym że tylko od 1 do 4 są refundowane ale bez znieczulenia a reszta jakoś po połowie , nie mam pojecia czy to prawda. widziałam tez że zapisy z kasy są z wyprzedzeniem dwumiesięcznym. wizyty co 15 minut zapisywane, pacjent siedzi średnio po 20 - 30 na fotelu, mamuśki zabieraja ze soba dzieci więc kocioł sie robi niesamowity


tam gdzie ja chodzę jest miło i porządnie,niema kolejek i każdy przychodzi na swoja godzinę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Wto, 03 Maj 2011 14:20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikus401 napisał:
miladr napisał:
na Wyspianskiego, kaminska zrobi Ci zdjęcie. ok 20zł.

chyba ostatni raz z kasy chorych czy tam z narodowego funduszu u dentysty byłam w podstawowce, czyli jakies 20 lat temu.
coś słyszalam o tym że tylko od 1 do 4 są refundowane ale bez znieczulenia a reszta jakoś po połowie , nie mam pojecia czy to prawda. widziałam tez że zapisy z kasy są z wyprzedzeniem dwumiesięcznym. wizyty co 15 minut zapisywane, pacjent siedzi średnio po 20 - 30 na fotelu, mamuśki zabieraja ze soba dzieci więc kocioł sie robi niesamowity


tam gdzie ja chodzę jest miło i porządnie,niema kolejek i każdy przychodzi na swoja godzinę


to zdradź na choc rąbek tajemnicy . gdzie jest tak miło i porządnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023326 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski