STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Mam pomysł na wydębienie paru złotych od miasta:-)))

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 19:10:59    Temat postu: Mam pomysł na wydębienie paru złotych od miasta:-))) Odpowiedz z cytatem

tym ktorzy mają mało grosza w kieszeni proponuje zacząc pływać w niskich temperaturach...i idąc w slad Marina Blanka zgarnąć za przepłynięcie 300PLN od burmistrza od miasta czyli od Nas od Ciebie i odemnie...

brawa dla Pana Burmistrza!!!! - prosze sie bawic dalej w takie rozdawnictwo...!!!
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
JANUSZ
Gość






PostWysłany: Pon, 02 Lut 2004 23:34:53    Temat postu: TO REKLAMA DLA BRODNICY Odpowiedz z cytatem

TO JEST REKLAMA DLA BRODNICY LUDZIE ZE SZCZECINA DOWIADUJĄ SIĘ DZIĘKI TAKIM JAK ON ŻE JEST TAKA MIEJSCOWOŚĆJAK BRODNICA I ZOSTAWIAJĄ UWAS KASE JAK BYŚ NIEWIEDZIAŁ TO POMYŚL NA 2 RAZ TO SIĘ SZYBKO ZWRACA A JAK MYŚLISZ ŻE TO NIC TAKIEGO TO WEJDZ DO DRWĘCY LUB DO JEZIORA NAWET WIOSNĄ A MOIM ZDANIEM MOŻNA NAWET MARIANOWI DAĆ 2000 ZŁ NIECH MA !! LEPIEJ JEMU NIŻ URZĘDNIKOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO ALE CIE POJECHAŁEM !! Very Happy
Powrót do góry
inkwizytor
Gość






PostWysłany: Sob, 07 Lut 2004 13:48:33    Temat postu: Re: TO REKLAMA DLA BRODNICY Odpowiedz z cytatem

jasne...weź się rozbierz do naga i pobiegaj po rynku, a tym samym zrób reklamę dla miasta, powodzenia
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sob, 07 Lut 2004 21:40:37    Temat postu: Re: TO REKLAMA DLA BRODNICY Odpowiedz z cytatem

inkwizytor napisał:
jasne...weź się rozbierz do naga i pobiegaj po rynku, a tym samym zrób reklamę dla miasta, powodzenia

Masz, delikatnie mówiąc, dziwne pomysły na promocje miasta Smile Jeśli Szczecin zna nasze miasto ze względu na brodnickiego "Morsa" to chyba ta kwota za promocję jest znikoma w stosunku do efektów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
inkwizytor
Gość






PostWysłany: Nie, 08 Lut 2004 11:34:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jasne Marianowi 200PLN a urzednikom po 500PLN podwyżki, to jest Klona polityka-pasujesz do nich:-)
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Nie, 08 Lut 2004 14:21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inkwizytor napisał:
no jasne Marianowi 200PLN a urzednikom po 500PLN podwyżki, to jest Klona polityka-pasujesz do nich:-)

Jeśli są efekty dla całego naszego lokalnego społeczeństwa to owszem , jestem za. O urzędnikach to Twój dodatek - pozostawie bez komentarza. Ciekaw jestem jakie płacisz podatki, że tak skąpisz ze wspólnej kasy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
inkwizytor
Gość






PostWysłany: Nie, 08 Lut 2004 14:48:45    Temat postu: no fiu fiu Odpowiedz z cytatem

hahaha Laughing taka mi promocja facet tapla sie w wodzie...
a Teatr Wiczy-to jest promocja tylko ze juz dziala w toruniu a nie w Naszym Kochanym miescie...bo u Nas nie mogl znaleźć przychylnosci ówczesnych włądz - a teraz w Polsce juz dudni o nich...a marian...hm...co za prymitywizm ale ludzie sie tym karmia...
Powrót do góry
janusz
Gość






PostWysłany: Sro, 10 Mar 2004 12:39:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takim razie wejdz na 5 minut do wody co ma + 5 stopni Very Happy a nie na Mariana siębuntujjesz moim zdaniem powinni kase pociąć urzędasom i dać mańkowi za promocje miasta Razz
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 11 Mar 2004 00:46:14    Temat postu: MARIAN NIE CZUJE SHATANA Odpowiedz z cytatem

zgadzam się, że Marian wspisał się w krajobraz miasta, ale dziękuję za TAKĄ promocję. facet bez zębów, często prowadzi go rower - dziękuję za taką wizytówkę... racja, że czas pomyśleć o czymś poważnym. nie bez kozery jest wzmianka o Wiczym. teraz jest ta sprawa PIANO, jest kilku mlodych, co chca tam zrobic brodnicka wersje od nowy. mi to pasi. zamiast rzucac pieniadze na Mariana (ktore nota bede i tak pojda na napoj na dwa palce grubosci) pomyslec jak wykrecic troche wiecej ze wspolnej kasy (tzwa miejskiej, czyli BUDŻETU) dla brodnickiej od nowy. osobiscie nie chce placic na Mariana. w to miejsce przekazcie moja czesc podatku na cele charytatywne, na przyklad na remont brodnickiego domu dziecka Evil or Very Mad

URZĘDASOM TEŻ PRZYCIĄĆ O 3/4!! zeby - jak marys wspomnial nad jeziorem - nie stac ich bylo, zeby codziennie czapki zmieniac Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019146 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski