STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Powstaje zawodowa rodzina zastępcza w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konto usunięte
Gość






PostWysłany: Czw, 28 Kwi 2011 14:33:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dajcie znać kiedy i gdzie - również pomogę Smile
Powrót do góry
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Czw, 28 Kwi 2011 18:32:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam. ja sam byłem adoptowany przez jedna z brodnickich rodzin. chwała za to moim przybranym rodzicom. adoptowali mnie jak miałem 2 lata i nie dali mi odczuć ze nie jestem ich biologicznym dzieckiem. w rodzinie zastępczej najważniejsze są uczucia którymi dzieci są obdarowywane. jak ktoś twierdzi ze to niezły biznes to niech sam stanie się rodzina zastępczą. życzę pani wiele sukcesów. jeśli by potrzebowała pani konkretnej pomocy proszę się odezwać - jak tylko będę w stanie to napewno pomogę. w życiu chodzi nie o to by być tylko szczęśliwym ale by także dzielić się szczęściem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
julita




Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 18

PostWysłany: Czw, 28 Kwi 2011 20:31:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że rodzicielstwo zastępcze to wielkie wyzwanie dla rodziców. Pokochac obce dzieci to dla niektórych osób nie do wyobrażenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014778 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski