STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Koncert HUNTERA w Brodniy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pani D
Gość






PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 15:21:32    Temat postu: HUNTER Odpowiedz z cytatem

Birofil naprawde super pomysl z tym Hunterem, POPIERAM !!!
tylko teraz organizacja najwazniejsza, zainteresowani napewno pomogą a pozostali i inne satany Evil or Very Mad niech sobie przychodza na gotowe albo wogole Razz
co do ceny biletow to prawdziwy fan (a chyba takich Hunter by oczekiwal) gotowy jest wylozyc te dwie dyszki a nie jakys pseudo***** sępiliby 2zl

pozdrawiam Birofila, POWODZENIA!!!
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 15:26:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co prawda to prawda ale ile osób pomieści piano ile tam maxymalnie się zmieści ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 15:35:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheheh Wink ujawnienie tych informacji byłoby chyba równoznaczne z przyznaniem się do popełnienia przestępstwa Wink

jak na ten lokal to całkiem dużo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Markusz
Gość






PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 17:24:13    Temat postu: koncert Odpowiedz z cytatem

hucu ma racje. co zrobić? trza bedzie wszystko skalkulować i uwzględnić zasobność portfeli brodniczan i okolicznych. Ale jak co to ja mam juz grupke chetnych do rozwieszania plakatów i roznoszenia ulotek- jestesmy zwarci i gotowi Very Happy
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 22 Lip 2005 07:37:12    Temat postu: Re: koncert Odpowiedz z cytatem

Markusz napisał:
hucu ma racje. co zrobić? trza bedzie wszystko skalkulować i uwzględnić zasobność portfeli brodniczan i okolicznych. Ale jak co to ja mam juz grupke chetnych do rozwieszania plakatów i roznoszenia ulotek- jestesmy zwarci i gotowi Very Happy

przede wszystkim to ty się dowiedz ile zaśpiewają za koncert. od tego powinna się gadka rozpocząć. potem idziesz do grabka (jarka, nie michała) i pytasz ile ludzi pomieści piano. jeśli znajdziesz jakiegoś sponsora (w co wątpię), to możesz obniżać ceny biletów.
plakaty to jest chyba NAJBARDZIEJ przyjemna rzecz w całej sprawie. nie zabieraj się do tego z d**y strony.
pani D napisał:
Birofil naprawde super pomysl z tym Hunterem, POPIERAM !!!
tylko teraz organizacja najwazniejsza, zainteresowani napewno pomogą a pozostali i inne satany (...)

wszyscy się rozmarzyliście, ktoś musi was sprowadzać na ziemię. jak już pisałem wyżej - roznoszenie plakatów, to nie problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Markusz
Gość






PostWysłany: Pią, 22 Lip 2005 09:20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jednak ktoś top musi zrobić i zazwyczaj sie zapomina o takich prostych sprawach- wiem bo miałem pewien wkład w organizacje dyskoteki kiedys- w ostatnim momencie sobie przypomnielismy o plakatach. poza tym nie mowie ze tylko plakaty mozemy zrobic- ja i moi kumple mozemy byc tam do wszystkiego
Powrót do góry
BIROFIL




Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 3

PostWysłany: Sob, 23 Lip 2005 01:07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ze dyskusja sie rozwija, widze ze znalazłem nawet chetnych do pomocy,a to juz tez sie liczy-nie jestem sam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
someone
Gość






PostWysłany: Pon, 25 Lip 2005 16:28:23    Temat postu: hunter Odpowiedz z cytatem

tylko ze niektórzy (czytaj SATAN) wolą raczej mówić ze to sie nie uda a nawet jesli to inni musza zrobic tak i tak, zamiast samemu chociaz sie zaofiarowac (nie mowie tu juz o robocie tylko przynajmniej o wsparciu psychicznym)
popieram Birofila!
jak cos bedzie wiadomo na pewno to napisz na forum.
pozdrawiam i obiecuje pomoc
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015288 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski