STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Uwaga wszyscy na zawisze do chełmży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MARIAN Z BRODNICY
Gość






PostWysłany: Wto, 29 Mar 2005 16:28:45    Temat postu: MAM POMYSŁA Odpowiedz z cytatem

TAK SOBIE GŁOWKUJE I MYŚLE JAK TEGO ZAWISZE ZLAĆ I PRZYSZEDŁ MI DO GŁOWY ŚWIETNY POMYSŁ. WÓJEK MIETAS MA UKŁAD W BRM, tzn BOJÓWA RADIO MARYJA I ONI MOGLI BY NAS WSPOMÓC, A DOTEGO MOJA SĄSIATKA PANI LIDZIA MA UKŁAD W SAMYM TORUNIU Z FRONTEM WYZWOLENIA WIARY "MOCHERKOWE BERETY", TO JEST JAKIEŚ TRZYSTA KOBIET ZAPRAWIONYCH W BOJACH, PO 75 LAT MAJA SAME ZGREDY, NO TO SAMEGO OLDU JEKIEŚ 500 OSÓB BY BYŁO. CO WY NATO? JAK BĘDZIE DUŻO POZYTYWNYCH WPISÓW TO PODAM SWÓJ NUMER GG. SPARTA- MELANŻ KTÓRY TRWA.
Powrót do góry
zibi hooligans
Gość






PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 08:46:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad stary to porostu bomba pomysł !!!!!zróbmy taki wielki tłok żeby te chłopaki z Bydgoszczy zobaczyli ile nas jest sam wezmę cała moja rodzine ciocie wujków i pogonimy ich tak tak tak !!!!!!Marian w pełni popieram twój pomysł JESTEM Z TOBĄ!!!! LEGIA CHEŁMŻA HOOLIGANS!!!!! Twisted Evil
Powrót do góry
zibi hooligans
Gość






PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 08:55:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marian jeszcze jedno mam wejścia w Lidze Polskich Rodzin i oni też przyjdą bedzie ich z 2 stówki młodych spragnionych walki ludzi ,którzy walczą nie tylko na arenie politycznej ZAWALCZĄ RAZEM Z NAMI TEGO DNIA!!!! Twisted Evil huligani zawsze razem!!!!
Powrót do góry
Chełmżyńscy chyligani
Gość






PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 20:30:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybiera sie ktos od was do nas na mecz z zawisza
pozdro Brodnica
chuligani zawsze razem Rolling Eyes
Powrót do góry
Andrzejek
Gość






PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 21:19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć mam na imię Andrzejek mam 14 lat za rok bede mial 15 chodze do szkoly w przyszłym roku jeszcze tez bede chodził ja ide na ten mecz z moja babcią która bardzo kocham! ona powiedziala ze wezmie swoje kolezanki z kółka różancowego to troche juz ludzi bedzie na meczy damy rade wszyscy razem!!!!!! juuupi
Powrót do góry
Chełmża(L)
Gość






PostWysłany: Pią, 01 Kwi 2005 09:30:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to nie sa jaja to jest ważny mecz dla nas z Zawiszą
My chociaż z tego nie robimy sobie jaj
Legia&Sparta&Rodło zawsze razem Twisted Evil
Powrót do góry
Chełmża(L)
Gość






PostWysłany: Pią, 01 Kwi 2005 09:37:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha od teraz niewypisywać na forum nic bo ktoś może sie o wszystkim dowiedzieć jak by ktoś chciał gadać to mój numer gg3756889
nic nie pisać o jakis akcjach na tym bym skończył
pozdro Brodnica kwidzyn Rolling Eyes
Powrót do góry
Marcin Chelmza
Gość






PostWysłany: Pią, 01 Kwi 2005 14:15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok Tato na mnie mozesz liczyc ja sie juz tu nie wpisze!
Powrót do góry
SKINHEADS- CHEŁMZA
Gość






PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 15:26:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MA KTOŚ MOZE KONTAKT Z KLATĄ BO CHCEMY SIE WYBRAC W WASZE REJONY TROCHE OCZYŚCIC BRODNICE Z NIEPOTRZEBNYCH SMIECI IPASOZYTOW NARODU. JAK TOS GO ZNA TO NIECH MU PRZEKAZE ZEBY SKONTAKTOWAŁ SIE Z MAREM POZDRO DLA SKINHEADS I HOOLIGANS BRODNICA
Powrót do góry
(Z)iom




Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 6

PostWysłany: Czw, 21 Kwi 2005 12:27:32    Temat postu: Re: MAM POMYSŁA Odpowiedz z cytatem

MARIAN Z BRODNICY napisał:
TAK SOBIE GŁOWKUJE I MYŚLE JAK TEGO ZAWISZE ZLAĆ I PRZYSZEDŁ MI DO GŁOWY ŚWIETNY POMYSŁ. WÓJEK MIETAS MA UKŁAD W BRM, tzn BOJÓWA RADIO MARYJA I ONI MOGLI BY NAS WSPOMÓC, A DOTEGO MOJA SĄSIATKA PANI LIDZIA MA UKŁAD W SAMYM TORUNIU Z FRONTEM WYZWOLENIA WIARY "MOCHERKOWE BERETY", TO JEST JAKIEŚ TRZYSTA KOBIET ZAPRAWIONYCH W BOJACH, PO 75 LAT MAJA SAME ZGREDY, NO TO SAMEGO OLDU JEKIEŚ 500 OSÓB BY BYŁO. CO WY NATO? JAK BĘDZIE DUŻO POZYTYWNYCH WPISÓW TO PODAM SWÓJ NUMER GG. SPARTA- MELANŻ KTÓRY TRWA.


MARIAN JESTEŚ BOSKI!! NAS BĘDZIE WSPOMAGAĆ KOŁO EMERYTÓW PRZY UZDROWISKU CIECHOCIŃSKIM!! DO ZOBACZENIA W SOBOTE!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawel18




Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 2
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 21 Kwi 2005 19:29:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba raczej nikt nie przyjedzie do chelmzy zalujemy ale my mamy mecz tez wazny z olimpia grudziadz . sorki chlopaki z chelmzy przyjedziemy do was na 100% na mecz ze sparta. Bedzie grooby melanz pozdro dla calej chelmży od Brodnicy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rudy




Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 4
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 21 Kwi 2005 20:22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki Pawle powiadasz ze ten mecz jest wazny podaj conajmniej 3powody dlaczego on ma niby być ważny???Sparta gra cienko i nawet zwycięstwo jej nic nie da i ogólnie u nas sie lipa dzieje..więc można by pojechać do Chełmży ale niestety ja nie moge bo mam we wtorek i środe egzaminy i musze sie choć troche pouczyc..Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FC INOWROCŁAW
Gość






PostWysłany: Pon, 25 Lip 2005 01:33:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie nawidze napinek w wykonaniu takich małorolnych kibiców jak Wy!
wstyd swoim miejscowoscią przynosici!!

jacy z Was hooligani są! straszyć ZAWISZE przez internet? na kolana!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.027952 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski