STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
sala zabaw, przedszkole, pomysł na biznes

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EwaGajewska




Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sob, 26 Lut 2011 21:38:32    Temat postu: sala zabaw, przedszkole, pomysł na biznes Odpowiedz z cytatem

Witam! Staram się sama stworzyć sobie miejsce pracy, ale nie wiem czy mój pomysł ma rację bytu - Czy jest sens istnienia SALI ZABAW (z prawdziwego zdarzenia-basen z piłkami, tor przeszkód, organizacja przyjęć i urodzinek dla najmłodszych) Z PRZEDSZKOLEM w Brodnicy???
Proszę pomóżcie. Koszt za 1 m-c ok. 450 zł...
Jeśli masz jakieś pytania, propozycje lub możliwość współpracy - Czekam: tel. 510 054 760; e_mail: ewa_gaj21@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konto usunięte
Gość






PostWysłany: Sob, 26 Lut 2011 22:03:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Połączenie z przedszkolem byłoby fajnym pomysłem..Szczerze?nie mam pojęcia czy Twój pomysł utrzymałby się w Naszej mieścinie, ale może warto spróbować? I nikt raczej nie odpowie Ci pomocnie na Twoje pytanie bo tu jest jedna wielka rywalizacja i każdemu chodzi o to,żeby własny interes się utrzymał a rywale ponieśli klęskę.. taki egoizm,wyścig szczurów..
W każdym razie - trzymam kciuki.
Powrót do góry
matrixa




Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 40

PostWysłany: Nie, 27 Lut 2011 10:25:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto spróbować, już jakiś czas tendencja narodzin dzieci jest zwyżkowa, wyż demograficzny lat 80' ma już potomstwo albo zamierza mieć, słyszy się cały czas o tym jak trudno o miejsce w przedszkolu, ponadto Komorowski podpisał ustawę ułatwiającą powstawanie miejsc opieki nad dziećmi, żłobków, przedszkoli itp....
Jakieś ryzyko zawsze jest, ale "kto nie ryzykuje ten nie ma". W każdym razie życzę powodzenia i wytrwałości Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marionetka




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 55

PostWysłany: Nie, 27 Lut 2011 11:48:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim pomysłem na Brodnicę jest korporacja taksówek. W tej chwili ceny taksówek są zabójcze, a przecież są inne miasta, w których za przejazd do dowolnego punktu na terenie miasta płaci się 5-6 zł. W mieście wielkości Brodnicy działa 5 takich tanich korporacji i są w stanie utrzymać się, pozostawiając miejsce dla "starych" taksówkarzy. Wieczorny powrót do domu z pracy, czy imprezy, dojeżdżanie kilku uczniów do szkoły rano jest na kieszeń przeciętnego obywatela. Nawet emeryta stać na taksówkę za 5 zł, żeby np. dojechać do lekarza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ran9




Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 151

PostWysłany: Nie, 27 Lut 2011 17:29:29    Temat postu: hm Odpowiedz z cytatem

Była jedna pani, która w tym samym czasie co ja miała rozpocząć biznes (jakieś 2 lata temu) i nie dostała dofinansowania z Urzędu Miasta, bo żle ocenili jej biznesplan. Z tych, którzy ze mną zaczynali już kilku upadlo, a więc trafność oceny tych specjalistów nie jest nie do podważenia. Jej pomyslem była właśnie sala zabaw z opieka nad przedszkolami, więc może warto. Zdrugiej strony, 450zł to nie jest mala kwota dla wielu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kamil479




Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 03 Mar 2011 11:16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie bardzo fajny pomysł na biznes, w szczególności to przedszkole połączone z taką salom zabaw. Warto może postarać się o dotację z UE, na rozkręcenie takiej działalności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Snajper




Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 155

PostWysłany: Czw, 03 Mar 2011 13:24:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taxi to bym sobie podarował. Odnoszę wrażenie, że tym biznesem zajmują się emeryci i renciści i wątpie by w Brodnicy robili na tym kokosy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A.




Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 85
Skąd: stąd

PostWysłany: Czw, 03 Mar 2011 15:08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo jak biorą 50zł za 8 km , to raczej na klienta liczyć nie mogą....
W Toruniu pół miasta za 20zł można objechać, u nas ceny jak z kosmosu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 03 Mar 2011 22:44:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przedszkole ,ostatnio widziałem kolejke na zapisy do przedszkola na kamionce ,o 4 rano stało już kilka osób , więc popyt raczej jest .
Jeśli chodzi o taxi to wszystkie brodnickie stare fusy to albo renciści albo rolnicy , płacą śmieszne podatki itd .
I tu w pełni zgadzam sie że mają złodziejskie stawki , w iławie np z dowolnego miejsca w dowolne miejsce na terenie miasta 6 zł ... (przynajmniej jakiś czas temu tak było)
tak czy siak powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Pią, 04 Mar 2011 14:17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing pomysł zaczerpniety od Czesi z Klanu - zobaczysz jak jej wypali biznes to będziesz zorientowana Laughing / żart Smile/
a swoją drogą ile te dzieciaki mooga siedziec w baseniku z piłeczkami i latać po torze przeszkód obchodząc jednocześnie urodzinki?? a jakaś nauka ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020456 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski