STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Róże Dla Kassandry z lat 80-tych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DOLARGAN1
Gość






PostWysłany: Wto, 19 Lip 2005 07:05:00    Temat postu: Róże Dla Kassandry z lat 80-tych Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich fanów Róż z lat 80-tych.
Jestem w posiadaniu unikalnych nagrań Róż z 1986 roku nagranych w Studio Polskiego Radia w Bydgoszczy. Niestety tragiczna jakośc na kasecie. Czy ktos chce sie pobawić w retusz i wyciągnąć z niej coś lepszego. Nagrania są strasznie "zbasowane" trochę poprzerywane ale da się słuchać.
Czekam na propozycje.
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 19 Lip 2005 10:42:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może na allegro wystaw Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Wto, 19 Lip 2005 11:21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo śmieszne. Szukam fanów którzy chcieliby te nagrania rozpowszechniać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grzech
Gość






PostWysłany: Wto, 19 Lip 2005 13:43:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie te nagrania by zainteresowały. Mam "Leniwy poniedziałek" w dobrej jakości ze starych lat + kawałki z nowszego okresu działalności.
Powrót do góry
Bum bum
Gość






PostWysłany: Wto, 19 Lip 2005 17:28:35    Temat postu: Re: Róże Dla Kassandry z lat 80-tych Odpowiedz z cytatem

DOLARGAN1 napisał:
Witam wszystkich fanów Róż z lat 80-tych.
Jestem w posiadaniu unikalnych nagrań Róż z 1986 roku nagranych w Studio Polskiego Radia w Bydgoszczy. Niestety tragiczna jakośc na kasecie. Czy ktos chce sie pobawić w retusz i wyciągnąć z niej coś lepszego. Nagrania są strasznie "zbasowane" trochę poprzerywane ale da się słuchać.
Czekam na propozycje.


Ava to ty?
Powrót do góry
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Sro, 20 Lip 2005 06:11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec posłuchajcie. Mam kilka nagrań w tym "Witam cie mój śnie" naprawde bardzo stare. Grzech jak masz dobry sprzęt w domu to może potrafiłbyś podrasować je np. w kompie i zgrać na mp3 to byłoby super. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz do mnie wssw@poczta.fm i możemy się spotkać, dam Ci tą kasetę i zrobilibysmy jakąś płytę.
Nie jestem Ava ale jestem ich znajomym. Przez wiele lat byłem sąsiadem Filuta (basisty) i stąd mam tą taśmę.
Naprawdę szkoda byłoby żeby się zmarnowały te nagrania bo wiem że chyba tylko 2 osoby oprócz mnie to mają.
Pomyślcie coś !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 06:13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawde nie ma nokogo do wspołpracy ?????
CO Z WAMI ????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015367 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski