STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
.......................
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 20:20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SADUS napisał:
Lola napisał:
SADUS napisał:
A tu moja tfu-rczosc solowa w stylu satansko-poganskim, bez bozi, za to o bobrach i film zmontowany do jednego utworu przez moja znajoma Wink www.myspace.com/gehimnnon


Bardzo fajny klimat w tym drugim kawałku suomma caeli czy jakoś tak. Klawisze super tylko gitara za cholerę tam nie pasuje. Sorry ale takie brzdąkanie od czapy. Mówię szczerze jak to odebrałem. Nagraj płytkę w takich ambientowo/elektro/tanecznych Shocked klimatach to będę pierwszym który kupi i poprosi o autograf Very Happy powaga! Więcej elektroniki i transowych klimatów mniej grania pod norwegów. może ty masz talent własnie do takich deko subtelniejszych dźwięków. Tam jest zresztą fajna ,powiem nie banalna melodia! tak trzymaj!
Dzieki za recenzje Lola. Gitara brzmi nie za poteznie, bo multiefekt Zoom505 uzywam, za 150pln Wink Sprawdz Demons, tam juz jest moc Very Happy

Wieczna noc wymiata wszystko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 20:33:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

somnium caeli tylko! poproszę wersję bez gitary! ewentualnie gitara na mniejszym przesterze,sam rif,więcej pogłosu,schowana w tle.Sadus mogę liczyć na remix bez gitary! Dla starego partyzanta Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 20:37:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lola napisał:
somnium caeli tylko! poproszę wersję bez gitary! ewentualnie gitara na mniejszym przesterze,sam rif,więcej pogłosu,schowana w tle.Sadus mogę liczyć na remix bez gitary! Dla starego partyzanta Wink
Jasne, troche potrwa to, bo musze miec oryginalna plyte, gdzie wszystkie sciezki sa oddzielnie i na nowo zmontowac. Plyty sa w BDK Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 21:04:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka muzyka relaksacyjna Laughing Prawie kitaro Laughing trochę zartuję. Naprawdę ten motyw mi się podoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 21:13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EFEMERYDA napisał:
sory chłopaki że wam tu nabrudze, ale jedno tylko - monku cieszy mnie fakt , że moje pierwotne pierwsze okreslenie twojej osoby było trafione - potwierdziłeś tym , że znów oceniasz i krytykujesz i mącisz nic nie znaczącymi słowami i nic nie wnosząc od siebie - tylko tyle , dziękuje ci za odpowiedzi na wszystkie moje pytania - żadnej nie usłyszałam , w związku z czym - nie ważne - od teraz nie widzę cię i nie słyszę - jesteś dla mnie nikim - wszystko co myślałam o tobie stało się prawdą - nie czytam cię więc się nie wysilaj - żal mi twojej żony -
ucieszy cię fakt że wyjeżdżam - na długo i daleko - tam gdzie nie istnieje tv , radio , elektrycznść , komputery i net , ubędzie ci jedna kobieta do kopania - miłej zabawy ci życzę


Kobito - o co ci chodzi? Przecie wykazałem że jesteś stronnicza i nieobiektywna - poparłem to odpowiednim przykładem. Tak jak prosiłaś - czy nie?
Nawet tutaj przepraszasz chłopaków, ze piszesz w swoim wątku o tytule MIARA CZŁOWIECZEŃSTWA.
Oni wprawdzie o riffach gitarowych ale spoko, sorry chłopaki myślałam, ze to monk nie na temat pisze.
I jakie ważne pytania mi niby zadałaś? Jakiej muzyki słucham, czym się interesuję i czy jestem ładny? ...no weź przestań...w pewnym wieku już kobiecie nie przystoi:)

No i szerokiej drogi - odpocznij sobie - i w ogóle zdrowiej tam gdzie jedziesz.

P.S. skoro nie ma tam elektryczności to od razu domyśliłem się , ze tv, radia, komputerów i netu też raczej nie - ale fajnie, ze napisałaś.
Nara.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 30 Sty 2011 12:13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trochę to stare ale całkiem całkiem ,tylko żeby przestali gadać a zaczeli śpiewać .. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Nie, 30 Sty 2011 12:15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadus - to może lepiej piosenkę z dedykacją?

http://www.youtube.com/watch?v=OiK2Cs1Ww-E
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Nie, 30 Sty 2011 15:53:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
trochę to stare ale całkiem całkiem ,tylko żeby przestali gadać a zaczeli śpiewać .. Laughing
N.A.S to stary dobry rap. O ile za rapem nie przepadam, tak ich lubie posluchac. Chocby za bezkompromisowe szczere texty. Kto ma dzis miedzy 20-30 lat, powinien znac te hiciory, jak chocby ten www.youtube.com/watch?v=AE1Aolwf-Xs
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Nie, 30 Sty 2011 15:58:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loki napisał:
Sadus - to może lepiej piosenkę z dedykacją?

http://www.youtube.com/watch?v=OiK2Cs1Ww-E
Dedykacja dobra, jednak dla zaklamanych, ciotowatych tchorzy mialbym inna www.youtube.com/watch?v=xxfqzx-sowI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Nie, 30 Sty 2011 23:34:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=QOb6JSQd-Qw

o żesz k***a...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 00:59:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam rzecz jasna ten numer Cool Ale dla mnie to jest arcydzielo, jeszcze przed premiera: Czek dys aut www.youtube.com/watch?v=okOeegh6oZ4&feature=related
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ALBO




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 64

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 19:58:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loki napisał:
Sadus - to może lepiej piosenkę z dedykacją?

http://www.youtube.com/watch?v=OiK2Cs1Ww-E

dobre to - a do kogo mówisz ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 21:18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALBO napisał:
Loki napisał:
Sadus - to może lepiej piosenkę z dedykacją?

http://www.youtube.com/watch?v=OiK2Cs1Ww-E

dobre to - a do kogo mówisz ?
Do jednej zalosnej cioty, ktora wszystkim dziala na nerwy(zobacz se jego wypociny do Efemerydy) i robi pomowienia, ze nie mam z kim grac, bo jestem narkoman Wink No wlasnie z Lokim gralem, ino tera nie odpisze bo w Toruniu, ale zadedykowali my mu piosnke Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 23:13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpisze odpisze bo niby czemu by nie?Very Happy W Toruniu też internet mają ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.096912 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski