STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
CHEMITRAIL-Polskie media milcza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 11:36:50    Temat postu: CHEMITRAIL-Polskie media milcza Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kozo (niepoprawna forma ale jako że forumowicz jest rodzaju męskiego a nadał sobie nick-Koza ,to nie da rady inaczej-hihhi-nie chce odmienić Kozy na formę męską bo mógłby się poczuć urażony)
Jeżeli jeszcze kiedykolwiek ujrzysz skrawek czystego nieba-POSTARAJ SIĘ PATRZEĆ DO GÓRY-W NIEBO A TAM UJRZYSZ SAMOLOCIKI SMIGAJĄCE W KAŻDYM KIERUNKU,ZOSTAWIAJACE ZA SOBĄ SMUGI KTÓRE NIE ZNIKAJĄ PO 5-10 MINUTACH(PO TYM ODRÓŻNISZ SAMOLOT REJSOWY).oTÓŻ TE SMUGI MAJĄ TO DO SIEBIE ŻE POMALUTKU ROZPŁYWAJĄ SIE I NAKŁADAJĄ NA SIEBIE-CO MOŻESZ DZISIAJ UJRZEĆ POD POSTACIĄ DZISIEJSZEJ I ZAPEWNE JUTRZEJSZE I POJUTRZEJSZEJ POKRYWY NIEBA.Gdybyś nadal był sceptykiem w tej kwestii-poruszę dla ciebie cały internet,moje fotografie i mój czas.
Pozdrawiam i ponownie życzę miłej inhalacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 12:49:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reactor z całym szacunkiem dla ciebie ale ta teoria chemtrails śmierdzi paranojom. Powiem szczerze że o tym zjawisku usłyszałem po raz pierwszy właśnie od ciebie. W pierwszym momencie wydawało się mieć to sens lecz gdy pogrzebałem po forach poświęconych lotnictwu,na których wymieniają się wiedzą i doświadczeniem fachowcy i pasjonaci lotnictwa,stwierdziłem że chemtrails to ...Smile! Wrzucam tu link do dyskusji toczącej sie jakiś czas temu na forum lotniczym

http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne/14-samoloty_na_wysokosciach_przelotowych/1927-smugi_kondensacyjne.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 12:52:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno. Powstawanie długo utrzymujących się contrails związane jest często z przejściem z pogody wyżowej (którą obserwowaliśmy wczoraj) w niż który jest dzisiaj. Czy piękna,dzisiejsza szadź to zastygłe na drzewach aluminium? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 13:13:46    Temat postu: CHEMITRAIL-Polskie media milcza Odpowiedz z cytatem

Lolu hihihihi
Podziwiałem juz wypowiedzi ekspertów lotnictwa np w sprawie katastrofy Smoleńskiej w państwowych miediach.Coż co tydzień serwują sprzeczne informacje.
Podobnie jest z chemitrail-sprawa jest wyciszana przez różnej maści ekspertów.Powtarzam po raz kolejny-to nie jest tylko mój wymysł są setki dowodów na to,internet jest pełen informacji na ten temat.
Wciskanie kitu o wpływie temperatury na smugi kondenasacyjne---dlaczego widac smugi w zimie i w lecie przecież róznice temperatur sa spore a samoloty maja tas sama wysokość przelotową.?hihihih.Jezeli ktos chce dawac robić z owieczkę ,proszę bardzo.
Pozdrawiam i polecam wieksza dozę sceptycyzmu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 13:25:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reactor na wysokości 9,10,11 km temperatura w zimie czy lecie jest poniżej zera. Jakieś -50C a może więcej. Istotna jest prawdopodobnie wilgotność,ciśnienie. Teoria chemtrails jest bez sensu. Są zdjęcia z okresu II wojny przedstawiające samoloty śmigłowe które zostawiały za sobą klasyczne współczesne contrails (dla ciebie chemtrails)

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.aerospaceweb.org/question/atmosphere/contrails/b17-contrails.jpg&imgrefurl=http://www.aerospaceweb.org/question/atmosphere/q0111.shtml&h=419&w=550&sz=28&tbnid=Ef271ea2xtmLRM:&tbnh=101&tbnw=133&prev=/images%3Fq%3Dcontrails&zoom=1&q=contrails&hl=pl&usg=__Jl0rbZFE67lX05Dh_myap9mSp6o=&sa=X&ei=J6pGTY73GcuUOpfd3dkB&ved=0CDcQ9QEwBA

Jak wyjaśnisz to zjawisko z przed 60 lat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 13:42:23    Temat postu: CHEMITRAIL-Polskie media milcza Odpowiedz z cytatem

Nie przecze istnienia contrail-chemitrail maja zupełnie inny charakter.Poswiec chwile czasu i zaobserwuj na własne oczy.Też byłem sceptykiem,podobnie jak swiat który sie dowiedział sie po wielu latach o Agencie Orange zrzucanym na głowy Wietnamczyków.Poszukaj informacji o geoinzynierii klimatu.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 13:46:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze to

http://contrailscience.com/chemtrail-myths/


a tu wypowiadają się autorytety:)

http://www.kciuk.pl/Rzecznik-Jasnej-Gory-Powodzi-winne-NWO-i-chemtrails-l18623
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 13:53:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Defolianty w rodzaju Agent Orange to straszna rzeczywistość! Teoria chemtrails jest bardzo naiwna. Słuchaj. Jeśli jakimś wrogim ludzkości siłom zależałoby na podtruwaniu populacji,nie wygodniej i bezpieczniej (bo w ukryciu) byłoby wykonywać te "opryski" nocą?! Nikt by o niczym nie miał pojęcia. Natomiast ONI spryskują nas w biały dzień tak że każdy może sobie zdjęcia robić i prowadzić dzienniczek obserwacji Laughing Arhiwum X

ps.
Agent Orange nie był używany do walki z ludźmi (w założeniu) tylko do niszczenia roślinności (defoliant). Skutki użycia tego draństwa były potworne!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 14:38:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lola, a czy czasem pomaranczowy agent, nie walczyl podczas wojny w Iraku? Cos mi wiadomo, ze dzielni amerykanscy soldiers ulegli zatruciu tym badziewiem i nawet renty od rzadu Juesej nie mogli otrzymac, bo oficjalnie nie uzyto tego jako broni. Nie jestem pewien, ale to chyba nie takie Archiwum X jak sie wydaje. Co do chemitrails, to rozne autorytety maja rozne zdania, wiec nigdy nic nie wiadomo??? W zasadzie to czemu jest to teoria godna Archiwum X? Ludzie wierza przeciez w gorsze bzdury(gadajace weze) i jest to fakt oficjalnie uznany i nauczany w szkolach Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 16:02:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ja piszę że Agent Orange to fikcja? Defolianty były używane w Wietnamie do niszczenia roślinności. Zniszczona dżungla = brak miejsca na prowadzenie wojny partyzanckiej! Nie wiem jaki sens miałoby używanie defoliantów na pustyni?! Wink
Chemtrails to jest ten sam gatunek co HAARP,Blue Beam, itp. Nie podważam że trwają prace nad geoinżynieriom klimatu, ale sądzę ze nie odbywa się to w ten sposób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 16:47:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o to, ze oficjalnie Agent Orange nie byl uzyty podczas ataku na Irak. Rzad sie nie przyznal, zeby nie placic odszkodowan soldierom, ktorzy sie tym zatruli i mieli wszystkie objawy zatrucia tymze szitem. Agent Orange to wyjatkowo paskudne swinstwo, dla wszelkich zywych organizmow. Rzad Juesej widocznie testowal ten specyfik w terenie, no ale oficjalnie nic nie wiadomo. Podobnie moze byc z chemitrail oficjalnie to tylko teoria spiskowa ,ale pewnosci nie ma. Poprostu dywaguje sobie. Pewnosc mam tylko w sprawie gadajacych wezy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 18:18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie kolego. Pewnym można być tylko jednej rzeczy w życiu. Są co prawda ludzie którzy 'wiedzą na pewno"
USA nie wierzę . Wierzę że zdolni są do czynienia wielu świństw na globalną skalę. Mają środki ku temu. Polityka i biznes (zwłaszcza zbrojeniowy) istnieją tam w symbiozie. Ale chemtrails jakoś mnie nie przekonuje. Pewne jest natomiast że były pomysły by ochładzać klimat za pomocą związków siarki,więc kto wie...wszystko przed nami Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 31 Sty 2011 22:56:16    Temat postu: CHEMITRAIL-Polskie media milcza Odpowiedz z cytatem

Szanowna LOLU
Cały myk z chemitrail polega na tym iż nikt nie wierzy w to o czym trabią ludzie na całym świecie.Dokładnie takie same argumenty wszyscy wysuwają.Kto byłby zdolny do ludobójstwa na taka skalę,to się w głowie nie mieści(podobnie jak stosowanie DDT w naszych czasach,a wczasach naszych przodków DDT było stosowane na całym świecie na masową skale)
Hitler z ekipą robił co mógł żeby wypromować rasę nadludzi i wykluczyć konkurencję.Wujcio Stalin poszedł w setki milionów,oczywiście w skali dużo krótszej niż jego zachodni konkurent z Reichstagu miał godnych następców .Po ilu latach świat dowiedział się o zbrodniach Stalina?I do dzisiaj wielu nie chce w to uwierzyć...
O Kambodzach ,Wietnamach,Koreach,Kongach,itp nie będę się rozwodził.
Naiwnością jest więc sądzić że nie ma nowych Hitlerów oraz Stalinów.
Przy obecnym stanie techniki ich władza jest absolutna,totalna inwigilacja,analiza zachowań oraz środki sterowania społecznością są wysoko rozwinięte.
Po drugie przy obecnym stanie technologii ludzie w gruncie rzeczy są już zbędni w produkcji dóbr materialnych.Robotyzacja w krajach wysoce rozwiniętych jest czymś normalnym.Planowane 500 milionów ludzi którzy mają pozostać posłużą do prac którzy ludzie jednak muszą wykonać.
Im większe oszustwo lub przestępstwo tym trudniej w nie uwierzyć...
A opryskiwani jesteśmy 24 h na dobę..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Wto, 01 Lut 2011 07:53:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reactorze - a kim oni są?i Kto nas tak truje? Jak zdefiniować tego wroga?
I cały czas aktualne pytanie - jak to można zachować w tajemnicy tak długo?
Ilu jest czynnych pilotów na świecie? Dlaczego piloci rejsowych samolotów nie biją na alarm mijając w przestworzach te śmiercionośne chmury?
Przecież są bliżej niż obserwatorzy na ziemi.
Absolutnie nie uwierzę, że wszyscy piloci na świecie są w zmowie milczenia. Tajemnicę trudno utrzymać wśród 5 czy 10 osób a co dopiero w wielotysięcznej masie.
No i dlaczego tych smug nie ma np. w nocy skoro to nie para wodna?
Pytania można mnożyć a i tak nikt nie przekona nikogo. Można dać eksperta i jego wypowiedź a i tak zwolennicy teorii przeciwnej będą podejrzewać spisek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Wto, 01 Lut 2011 09:17:58    Temat postu: CHEMITRAIL-Polskie media milcza Odpowiedz z cytatem

Szanowny Monku
Kto to nas truje-osobiście pojęcia nie mam,w internecie każdy zainteresowany znajdzie informacje na ten temat i może sam wyciągnąć wnioski.
Co do tajemnicy-to żadna tajemnica,każdy może to zobaczyć na własne oczy(pod warunkiem że trafi na czyste niebo lub okienko w pokrywie chemitrail).Omamione są całe narody,wielomilionowe narody a tzw masa ma tą właściwość ze można nią w prosty sposób manipulować i oglupiać.Sumienna obserwacja pozwoli określić każdemu rozumnemu człowiekowi czy widzi contrail czy chemitrail.Ludzie z mojej grupy wiekowej pamiętaja jak wygląda prawdziwe niebo oraz prawdziwe chmury.K to z młodzieży interesuję się tym co mam nad głowa.Nie dziwi nikogo że większą część roku całe niebo pokryte jest szarą powłoką od horyzontu po horyzont.Nikt tez nie zauważ słabej przejrzystości powietrza nawet na otwartym terenie.Nikogo też nie dziwią chroniczne choroby układu oddechowego.
Co do smug w nocy-ciekaw jestem jak chcesz zauważyć cokolwiek w totalnej ciemności-cały czas niebo pokryte jest nibychmurami.Po drugie chemitraile można zauważyc noca-poczekaj na okienko i bez problemu zaobserwujesz zjawisko-widać jak na dłoni.
Zaś co do zmowy milczenia wśród pilotów samolotów rejsowych,ależ oni nie milczą,są ignorowani przez społeczeństwo-kto uwierzy w taką bzdurę-nie pierwszy to raz w historii ludzkości.Proszę o to link z filmikiem z samolotu rejsowego:
http://www.youtube.com/watch?v=bSSWnXQsgOU
Co do ilości pilotów-jest ich tyle samo co kierowców ciężarówek czyli tylu na ilu jest zapotrzebowanie.Kasa,kasa,kasa.Skoro człowiek potrafi za pieniądze zakapować sąsiadów,mordować w obozach zagłady więc nie widzę problemu w spędzaniu czasu w przestworzach za dobrą kasę-do tego ratuję planetę-odpowiednia demagogia uspokaja sumienie i rozwiewa wątpliwości.
Zaś co do zwolenników i przeciwników.W moim mniemaniu zbyt wielu ludzi poświęca na to swój czas i życie abym uznał to za bzdurę.
Obserwacja,analiza,wniosek...
Osobiście nikogo nie będę przekonywał namolnie do uwierzenia w ten fakt.Amerykanie piją fluoryzowaną wodę z kranów-nie wychodzi im to na zdrowie-kto słyszał aby media o tym mówiły?Fluor przecież ma taki zbawienny wpływ na ludzi o czym świadczyły badania już w latach 1943-45 w świetnie nam znanym kurorcie na terenie naszego kraju prowadzonym przez grupę hitlerowskich naukowców.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 5 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020371 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski