STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
NIE ODŚNIEŻONE CHODNIKI!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kala666




Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 105
Skąd: Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

PostWysłany: Sro, 08 Gru 2010 23:33:37    Temat postu: NIE ODŚNIEŻONE CHODNIKI!!! Odpowiedz z cytatem

witam,
Jestem mama i jestem bardzo oburzona stanem Naszych chodników,w ogóle nie są odśnieżane na głównych drogach!!! Dziś szłam z wózkiem przez miasto i była to mega ciężka przeprawa przez zaspy!!! Czy naprawdę tak trudno odśniezyć chodniki??? My Mamy naprawdę nie mamy szans spokojnie wyjść na spacer z wózkiem!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazik191919




Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 14

PostWysłany: Sro, 08 Gru 2010 23:44:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety zima jest jak by mama nie wiedziała Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2010 02:28:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem tata, to fakt cały czas sypie i dalej nikt nie odśnieża a ja trochę popiłem po robocie, drogę mi zawiało i przez te zaspy nie mogłem do domu trafić na czas Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biker.budzyk




Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 140

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2010 10:39:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem kto odpowiada za stan chodników na ul. Olsztyńskiej. Tam się nie idzie tylko przedziera, nie mówie już o tych dzieciakach z podstawówki z plecakiem większym od nich i po kolana w zaspach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sato




Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 43

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2010 10:54:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam oburzenie szacownej mamy! Odsnieżanie miejskich chodników powierzono firmom typu W***ar i podobnych mających za cały sprzęt ręczne łopaty do śniegu "zasilane" na czarno zatrudnianymi kobiecinami.
Ale dla miasta liczy sie tylko niska cena usługi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tuitam




Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 25

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2010 13:38:57    Temat postu: Re: NIE ODŚNIEŻONE CHODNIKI!!! Odpowiedz z cytatem

Kala666 napisał:
witam,
Jestem mama i jestem bardzo oburzona stanem Naszych chodników,w ogóle nie są odśnieżane na głównych drogach!!! Dziś szłam z wózkiem przez miasto i była to mega ciężka przeprawa przez zaspy!!! Czy naprawdę tak trudno odśniezyć chodniki??? My Mamy naprawdę nie mamy szans spokojnie wyjść na spacer z wózkiem!!!


Sama widziałam jak zdesperowana mama wzięła wózek z dzieckiem na ręce i przenosiła przez nieodśnieżony chodnik, a nie wyglądała na siłaczkę Sad
Jednak nie tylko mamy mają problem ze śniegiem. Nie najlepiej wyglądają przejścia przez pasy. Pryzmy brudnego śniegu z ogromną ilością wody są trudne do pokonania przez wszystkich. A wystarczy kilka ruchów łopatą. Zdaję sobie sprawę, że ulica (jezdnia) może być krajowa lub wojewódzka i nie do miasta może należeść konieczność sprzątania ale z przejścia dla pieszych korzystają mieszkańcy Brodnicy i może warto o nich zadbać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2010 14:59:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straż Miejska
Kontakt

ul. Kamionka 23, Brodnica, tel. 56 4984010
Tak na wszelki wypadek bo zakładam że lament na forum może nie dotrzeć
do strażników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2010 16:21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym proponował zamienić wózek na sanki podczas zimy....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rybka_24




Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 9

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2010 18:58:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święta racja przeprawa przez nasze chodniki to koszmar, współczuć tylko kobietom z wózkami i starszym ludziom, a każdy ma prawo wyjść na miasto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2010 23:04:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moi kochani tego,jak było dawniej to każdy właściciel powinien odśnieżyć chodnik przed swoja posesja nawet w mieście a gdzie są spółdzielnie to spółdzielnia, ale dużo osób kładzie lachę...a ci co chodzą z miasta to do odśnieżania przejść dla pieszych i wysepek ,ale tez kład lachę ......dlatego tez mnie to denerwuje,bo człowiek męczy się przed swoim a inni nic nie robią tu już nie chodzi o karanie ale o zmobilizowanie tych co nie robią nic jak po upomnieniu nie zrobi wtedy ukarać ....pamiętam jak kiedyś były większe opady i chodniki nie były tak zaniedbane,było więcej skrzynek do posypania ...a teraz ludzie są za wygodni i za leniwi ci wychowani na starej dacie jeszcze odśnieżają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biker.budzyk




Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 140

PostWysłany: Pią, 10 Gru 2010 15:19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawiązując do mojego poprzedniego postu w temacie: na Olsztyńskiej znaczna poprawa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Pią, 10 Gru 2010 19:24:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rogu Mostowej i Sienkiewicza chodnik jest najlepiej odśnieżony Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.061853 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski