STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kontrowersyjna bajka dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 29 Lis 2010 12:48:52    Temat postu: kontrowersyjna bajka dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Szanowna "mamtogdzieś"
W gruncie rzeczy post SADUSA powiedział wszystko, co ja przedstawilem w sposób mniej szorstki i bezpośredni.
Co do mojego potomstwa-moje dzieci w wieku 18 lat maja prawo samostanowienia o sobie(chyba że bedzie pod opieka kuratora).Do tego czasu moim zadaniem jest wychowanie potomstwa w srodowisku heteroseksualnym.Jezeli zmieni orientacje po tym czasie to juz wybór osoby pelnoletniej i swiadomie musi sie liczyc ze skutkami .W mojej rodzinie tez są homoseksualisci i sa w pełni akceptowani co nie oznacza że uważane jest to za coś normalnego.Więc nikt nie ma prawa mi wciskać ze homoseksualizm czy tez laebijstwo lub sodomia to cos normalnego i zwiazki pomiedzy takimi ludzmi maja mieć takie same prawa socjalne jak zwiazek dwojga ludzi z którego w naturalnym procesie rodzi sie potomstwo.Bo takie prawo wciska nam Bruksela.Tak ma byc bo takie jest prawo, bez pytania się obywateli czy tego sobie życza.A Twoje pytanie czy wiem czym jest homoseksualizm- odpowiem że nie wiem bo jestem hetero a mój post nie dotyczył homoseksualizmu lecz narzucania prawa bez opinii obywateli ,Polakow.
A co do sprawy Niemców-tylko ktoś kto w pełni nie jest Polakiem i sie nim nie czuje wyraza taką opinie.Dobrze że w Niemczech ,Francji,Hiszpanii,Portugalii,Wielkiej Brytanii,Włoszech siedza w wiezieniach tylko "pieprzone polaczki" a nie obywatele innych nacji.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 29 Lis 2010 13:12:16    Temat postu: kontrowersyjna bajka dla dzieci Odpowiedz z cytatem

A TO DLA SMACZKU:
http://newworldorder.com.pl/artykul,2263,Irlandia-zalegalizuje-malzenstwa-homoseksualne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamtogdzieś




Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 6

PostWysłany: Pon, 29 Lis 2010 16:36:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do SADUSA- cz nie widzisz różnicy pomiędzy homoseksualistami a pedofilami? Jeśli nie, to wogóle nie mam zamiaru z Tobą dyskutować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pon, 29 Lis 2010 22:27:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, na poczatek chce zapytac dlaczego akurat mojej wypowiedzi sie czepiasz? Przesledz watek to zobaczysz, ze zdecydowana wiekszosc ma takie samo zdanie jak ja. Po drugie, na jakiej podstawie twierdzisz, ze nie odrozniam pedofila od pederasty? Gdzie tak napisalem? Postaram sie przeprowadzic pewna analogie: krzeslo debowe i krzeslo elektryczne. I to krzeslo i to. Ok narazie wszystko rozumiesz. Pederastia(zboczenie polegajace na pociagu do tej samej plci), Pedofilia(zboczenie polegajace na pociagu do dzieci). Narazie wszystko sie zgadza prawda? Roznica miedzy nimi, jest taka ze pederasta nie robi nikomu krzywdy, tak jak wspomniane debowe krzeselko. Jest to SWIADOMY wybor 2 doroslych osob. Pedofil to bardziej niebezpieczny zboczeniec, bo krzywdzi, jak wspomniane krzeslo elektryczne. Ofiarami zboczenia sa bowiem niedojrzale dzieci. Widzisz roznice? Pomimo, ze oba przypadki to zboczenia, to mozna je zaklasyfikowac jako szkodliwe lub nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 02 Gru 2010 08:09:44    Temat postu: kontrowersyjna bajka dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Niestety Sadus ma rację.Obecnie za pomocą mediów które maja ogromny wpływ na większą część społeczeństwa stara nam się zaimplementować "nową obyczajowość".To co kiedyś było anomalią teraz jest reklamowane jako objaw "ewrodojrzałośći społeczeństwa".Sprzeciw traktowany jest jako homofobia,antysemityzm,rasizm i scigany już urzędowo co jest kretynizmem do n-tej potęgi.Polacy chyba jako jeden z niewielu narodów ,zachowali zdrowy rozsądek , jakieś zasady moralne i protestują co jest dla Mnie objawem zdrowego rozsądku.Każdy zdrowy na umyśle człowiek potrafi zauważyć jakie zachowania są godne istoty człowieczeństwa.
Można akceptować pewne zachowania ale jako marginalne i nie podlegąjące systemowi nakazu urzędowego.Swego czasu wielu Polaków zwiedziło spory obszar Związku Radzieckiego za myślenie inaczej niż Komitet Centralny obecnie leżący na zachodzie i zwący się Parlamentem Europejskim.Czyżby będziemy wiali tym razem na wschód do niedobitków Polaków na Syberii?
Jak to mawiał znajomy hydraulik:Tylko g...no płynie z prądem...
Pozdrawiam
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pią, 03 Gru 2010 11:45:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, Reaktor wystraszyles teraz pania mamtogdzies i pewnie nic juz nie odpowie. A tak liczylem na text typu: Pedofil nie krzywdzi dzieci, on je kocha Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sob, 04 Gru 2010 00:14:04    Temat postu: kontrowersyjna bajka dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Sadusie ,jak mogłeś....
Pedofil zapewne wg Brukseli kocha dzieci...
ON JE KOCHA-TYLKO INACZEJ... Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamtogdzieś




Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 6

PostWysłany: Pon, 06 Gru 2010 19:24:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadus nikt mnie nie wystraszył. Poprostu ja duuużo pracuję i nie mam czasu odpisywać , w przeciwieństwie do Reactora ktory to siedzi na forum chyba 24 na dobę. Chyba bezrobotny jest Very Happy

Co to tematu- po pierwsze: myślę że żaden homoseksualista nie jest do końca zadowolony z tego że nim właśnie jest i nie ma na to wpływu ŻADNEGO
po drugie: z tym się człowiek rodzi, tego się nie wybiera
po trzecie: ci ludzie nikomu tym krzywdy nie robią
po czwarte- do Reactora- nigdy nie popierałam pomysłu aby pary homo mogły mieć czy adoptować dzieci

Acha - Reactor-odpowiedz proszę na pytanie które Ci zadałam, a mianowicie- czy jeśli okaże się że Twoje dziecko jest gejem lub lesbijką będziesz mówił do niego ty lesbo lub ty pedale?

Pytam dlatego, bo twierdziłeś wcześniej że taki człowiek nie powinien mieć takich słów za złe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 06 Gru 2010 19:50:57    Temat postu: kontrowersyjna bajka dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Szanowna "mamtogdzies"-skoro masztogdzieś to dlaczego zadajesz tyle pytań hihihi.
Na twoje pytanie odpowiedziłlem bodajże w poprzednim poście.
Człowiek który ujawni światu że ma słabość np do dzemu bedzie wyszydzany przez innych bo taka jest natura ludzka a ujawnianie skłlonności seksualnych odmiennych od naturalnych tym bardziej wywołują emocje a co za tym idzie różne reakcje.Jak sama wiesz, traktowałem chłopaków co wolą chłopaków bez żadnych uprzedzeń ani wyzwisk.Tak jak pisałem to normalni ludzie.
Wiadomo że inni ludzie maja o nich inne zdanie i nie ukrywają swoich poglądów na ten temat.Przez ludzi zamożnych byłem nazywany łajzą ,biedakiem,gównojadem,żebrakiem,ścierwem itd..A byłem tylko człowiekiem, o niższym bilansie finansowym.I nie mam im tego za złe,taki jest ich pogląd na innych. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamtogdzieś




Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 07 Gru 2010 08:23:33    Temat postu: Re: kontrowersyjna bajka dla dzieci Odpowiedz z cytatem

[quote="REACTOR"]Jak sama wiesz, traktowałem chłopaków co wolą chłopaków bez żadnych uprzedzeń ani wyzwisk.Tak jak pisałem to normalni ludzie.



Jak sama wiem? Wiem co ja myślę, o Tobie nie wiem nic. Widzę tylko że masz zdolność do odwacania kota gonem przy każdej odpowiedzi i na każde zadane niewygodne pytanie, dlatego nie mam zamiaru więcej dyskutować na ten temat. Myślałam że rozwinie się jakaś godna uwagi pisana rozmowa, ale nic z tego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Wto, 07 Gru 2010 20:11:40    Temat postu: kontrowersyjna bajka dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Szanowna" mamtogdzieś"-znasz mnie dobrze o czym świadczył post który zmodyfikowałaś-zmieniłaś wpis, w którym pojawiła się moja córka oraz że panowie o których pisałem, to nie biolodzy.Na tej podstawie, wiem kim jesteś i fajnie że dyskutowaliśmy na trudne tematy dla polskiego społeczeństwa.Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamtogdzieś




Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 6

PostWysłany: Sro, 08 Gru 2010 12:49:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa że wogóle się nie znamy, być może z widzenia, mam za to w gronie moich przyjaciół osoby które Cię poznały, w tym jedna zna cię dobrze i dyskutowaliśmy na ten temat, stąd tyle wiem. Co do chłopaków o których mowa, to powiem Ci jedno-sama byłam nastawiona niezbyt przychylnie w stosunku do homoseksualistów dopóki ich nie poznałam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 08 Gru 2010 15:56:29    Temat postu: kontrowersyjna bajka dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie bardzo, że wyrażasz opinie na mój temat, oraz oceniasz fakty z mojego życia na podstawie opowieści różnej osób trzecich.Cóż ,wiem o kogo chodzi i nie dziwi mnie to.
Pozdrawiam serdecznie oraz dużo zdrowia życzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamtogdzieś




Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 6

PostWysłany: Sro, 08 Gru 2010 21:28:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hi hi hi, nie wyrażam opinii na Twój temat,ani nie oceniam faktów z Twojego życia bo ich poprostu nie znam, wiem tylko kim jesteś i wiem o kim pisałeś bo mi o tym powiedziano. No i nie dziw się więcej. A tak wogóle to pisałam nie o Tobie -gdybyś nie zauważył, bo z tego co wiem to gejem raczej nie jesteś.

Ja również pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 08 Gru 2010 21:33:58    Temat postu: kontrowersyjna bajka dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Hehehe nie odwracaj Palikota ogonem ,bo mu spod niego śmierdzi...
A ludzie to różne rzeczy gadają..Akurat to, że gejem nie jestem to się zgadza...jeszcze hehehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025958 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski