STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
gniotki wyborcze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 11:46:44    Temat postu: gniotki wyborcze Odpowiedz z cytatem

zapraszam do komentowania "wyrobów wyborczych"
na początek dla każdego kto widział ulotkę wyborczą kw sld
czy nie zdziwił Was fakt, że popierając pana Radacza (pod zdjęciem zbiorczym) na stronie tytułowej widnieje zdjęcie z banerem poparcia dla kandydata na burmistrza Wacława Derlickiego?
oszczędność kliszy - zdjęcie z przed czterech lat SmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nie-cwaniakom
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 18:42:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się dziwię każdej ulotce jaka do mnie trafia. Ci co nasiedzieli się wcześniej jako radni piszą na swoich ulotkach, że byli tak cudowni, że wszystko im się udało zrobić co naobiecywali - ale chyba sobie.

Każdego tak ciągnie do tego koryta, że szok. Jeden to nawet z zesłania zachodniopomorskiego wrócił, bo tak się przejął Brodnicą. Jak pamiętam to miał już swoje 5 minut, mało co zrobił albo nic, a napewno pomógł synkowi burmistrza dostać się do rady na jego miejsce, bo sam przeszedł na dyrektora OSiR-u (ciekawe kto mu to załatwił - pytanie retoryczne), a teraz znowu się pcha, jak cała większość.
Powrót do góry
AnKaWuEr
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 19:25:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o kim mówisz, bo dyrektorką jest K. Mroczek, zresztą to jest dla mega zagadką jak to się wogóle stało że nią jest hehehehe
Powrót do góry
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 20:04:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej można się najeść podczas tych wyborów słodkości.
Ostatnio babeczki i lizaczek pana Radacza, dziś krówki p. Trąbczyńskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 20:30:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to kiełbasy już nie ma????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 21:11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie krytykowałem Tomelli za kampanię w czasie pracy - to zrobią wyborcy w najbliższą niedzielę;
pisałem o innych osobach; to tak dla wyjaśnienia
a jeżeli chodzi już o ten temat to nie rozpoczynając kolejnego wątku w oddzielnym okienku p. prawie były pracownik Urzędu Miasta (czytaj wice Smile)
już nie raz wykorzystywał czas pracy do swojej kampanii tu mi nikt nie zarzuci, ze si mylę nawet jego komitet w postaci gości Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 21:30:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AnKaWuEr napisał:
Nie wiem o kim mówisz, bo dyrektorką jest K. Mroczek, zresztą to jest dla mega zagadką jak to się wogóle stało że nią jest hehehehe


listy wyborcze opanował klan Mroczków, jak denny serial na dwójce Laughing
ale z drugiej strony gdyby przypadkiem wszyscy dostali się do koryt, to sytułacja może być już nie taka wesoła.
protegowana przez byłego gburmistrza Pani dyrektor, która boi się widać o stołek w "księżniczce" ( Radacz wygrywając wybory będzie żądny zemsty i będą na stówę czystki ) jej mąż miszcz informatyk co bez przerwy mi głupoty opowiada w jednym ze sklepów o asortymencie elektronicznym (w niektórych sprawach uwielbiam grać laika, bo mnie to bawi) jest jeszcze wujek ale to gość już z innej bajki.
jeszcze tylko Jacusia mi brakuje, wtedy byłaby to już rodzina zastępcza, czyli niezbędny lek dla naszego miasta Laughing
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    nie-cwaniakom
    Gość






    PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 00:16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

    AnKaWuEr napisał:
    Nie wiem o kim mówisz, bo dyrektorką jest K. Mroczek, zresztą to jest dla mega zagadką jak to się wogóle stało że nią jest hehehehe

    Nie miałem jej na myśli, tylko pana D.C. wcześniejszego dyrektora, teraz syna marnotrawnego, który powrócił do Brodnicy.

    Z tego co pamiętam to pani Mroczek została dyrektorką po tym jak burmistrzowi podskoczył pan D.C., który sam chciał wywalić Mroczkową z OSiR-u jak jeszcze nie była dyrkiem.

    Pisali kiedyś o tym, że po tym jak pan D.C. został dyrektorem OSiR-u na jego miejsce w radzie wskoczył synek Derlickiego, więc można się domyślać kto go do OSiR-u wysłał, a że podskakiwał to go burmistrz potem wywalił Twisted Evil
    Powrót do góry
    Maciej Betlejewski




    Dołączył: 13 Lis 2010
    Posty: 14
    Skąd: Brodnica

    PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 15:31:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

    Zachęcam wszystkich do głosowania nie zależnie na kogo, możemy wygrać plac zabaw dla naszego miasta:

    http://www.brodnica.net/wiadomosci/7142
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
    nie-cwaniakom
    Gość






    PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 16:46:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

    Maciej Betlejewski napisał:
    ...nie zależnie na kogo...

    widać że kandydat na radnego najpierw musi się nauczyć ortografii - niezależnie pisze się razem Twisted Evil
    Powrót do góry
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
    Strona 1 z 1

     
    Skocz do:  
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Nie możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach



    [ Strona wygenerowana w: 0.01755 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

    Powered by phpBB

    Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

    Translation: Michał Paluchowski