STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Bogdan Jan Majczuk- kandydat do Rady Miejskiej (okręg 1)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
budujemymosty




Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 18:50:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bogdan Majczuk napisał:
budujemymosty napisał:
Czyli coś się z Pana 5-oma metrami nie zgadza!!!!


Cytuje Pan autora tekstu, moja wypowiedż jest kawałek dalej. Jeśli chodzi o wspomniane 5 metrów to one w tym miejscu obowiązują,ponieważ regulują to szczegółowe przepisy dla Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Drwęcy ustanowione rozporządzeniem nr 8/2008 Wojewody Kujawsko-Pomorskiego o czym inwestor został powiadomiony w Decyzji o Warunkach Zabudowy. Nie jestem prawnikiem ale na zdrowy rozum zostały złamane następujące ustawy: Kodeks karny Art.181, Art.187,Art.188, Prawo ochrona przyrody Art.127 par.1 punkt d par.2 punkt d, Prawo budowlane Art.93 par.6 .Kończę ten wątek poniważ brniemy w szczegóły



Ależ to Panu chodzi o szczegóły.
Znam ten teren bardzo dobrze.
Prosze mi wytłumaczyc dlaczego na Niskim Brodnie uźywa się dwojakiego prawa?
Co powie Pan o tych działkach które od lat CAŁKOWICIE uniemożliwiają dostęp do jeziora?
Czy jest to w Pana oczach zgodne z Prawm ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bogdan Majczuk




Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 19:29:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie/Pani maraski1969 - każdy z nas pasjonuje się jakąś dziedziną i jest zawodowcem w swiom fachu, nie wierzę w omnibusów i boję się ludzi którzy się na wszystkim znają. Dlatego w Radzie Miasta pracowałem w dwóch komisjach tematycznych, które były aktywne i wypracowały w ciągu kadencji ponad 100 konkretnych merytorycznych wniosków. W dziedzinach w których nie jestem fachowcem kierowałem się zdrowym rozsądkiem. Cała praca radnych odbywa się w komisjach, gdzie są warunki do wszechstronnego zapoznania się z omawianym problemem i podjęcia racjonalnej decyzji.Na sesji w sprawie uchwał nie ma o czym dyskutować bo wszystko zostało wypracowane wcześniej. No, chyba że ktoś w nich nie pracuje i nie ma tam telewizji. Kolejna Rada Miejska powinna zapraszać dziennikarzy na posiedzenia komisji.

Ostatnio zmieniony przez Bogdan Majczuk dnia Czw, 18 Lis 2010 20:08:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bogdan Majczuk




Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 19:56:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do budujemymosty - Myślę że chodzi Panu o ciąg domków jednorodzinnych przy ul. Wczasowej. Podjąłem ten temat z Wydziałem Urbanistyki UM ,jest to stan zastany, ale za stanicą PTTK jest pas miejskiego gruntu od ulicy do brzegu jeziora i w tym miejscu powinien rozpoczynać się trakt pieszy do granicy Lasów Państwowych przy Longinówce. Dalej nie ma problemu. Jak pisałem wsześniej udało się zabezpieczyć środki na opracowanie planu w przyszłorocznym budżecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voilaala




Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 35

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 22:49:05    Temat postu: szczegóły bolą Odpowiedz z cytatem

dot. budujemymosty
Post rozpoczęty i zakończony. Cóż skończyła się zabawa, zaczęły się schody.
Wybierzcie ZMIANY!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
budujemymosty




Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 09:01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby nie było wątpliwości : ja w tym zamieszaniu nie mam żadnych opcji! Jedynie stawiam pytania. To co do tej pory zostało na ten temat powiedziane i napisane pozostawia jednak niesmak.
1. Faktem jest że Starostwo nie zareagowało na składane przez inwestora dokumenty,
a to umożliwia zażucenie inwestorowi nielegalnej budowy.
2. Następną wątpliwością jaka się nasuwa, jest podkreślenie narodowości wspólnika
firmy (Niemiec=oszust) inwestujacej w ten projekt.
3. Faktem jest że ten projekt jest już od mniej więcej 2 lat w trakcie realizacji.
Rozumiem, że do tej pory nie było zastrzeżeń.

Dochdzę do wniosku, że sedno całej tej sprawy to walka o głosy.
Odchodzę z niesmakiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bogdan Majczuk




Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 09:48:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiany tak, lecz rewolucja nam niepotrzebna. To super miasto, tak czy -siak będzie dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 11:15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mam wrażenie, że nawet kiedy Brodnica stała by się najbardziej rozwijającym miastem w Polsce po zmianie władz, to ludzie i tak by narzekali i wyklinali władzę jaka by nie była... Osobiście śledzę ten wątek od początku i mam nadzieję, że tacy ludzie jak Pan Bogdan dojdą do władzy, bo nie będą pie***ili głupot i ściemniali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Bogdan Majczuk




Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 12:13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mg_admin - na tym polega demokracja że możemy gadać do woli i na każdy temat. Przykadziłeś mi strasznie i część ludzi pomyśli że Cię wynająłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szpryng




Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 19:28:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra ! Ja tylko tak żeby się coś działo na tym rodzinnym forum.I tak masz mój głos !!Ale fakt faktem tego muru nie rozbierzesz !!!!!!! :lol: :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bogdan Majczuk




Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 21:53:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Szpryng - masz rację że go nie rozbiorę, bo rozbierze go inwestor.Są prawomocne decyzje w tej sprawie. Oni jeszcze przez rok będą się odwoływać, bo takie jest prawo, ale po tym czasie jest to nieuchronne. Daję Tobie słowo że prędzej czy póżniej powstanie tam ogólnodostępny trakt spacerowy,ponieważ jest to oczywista oczwistość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bogdan Majczuk




Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 14:26:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję ze rozmowę oraz oddane na mnie głosy. Postaram się aby to o czym rozmawialiśmy stało się rzeczywistością. Cały czas zapraszam do dyskusji na tematy ważne dla was. Czekam na uwagi i postulaty.

Bogdan Majczuk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maraski1969




Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 10

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 17:24:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety znowu się Pan prześlizgnął, szczerze nie gratuluję! Ale głosów malutko, oj malutko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viol




Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 74
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 19:25:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bogdan Majczuk napisał:
Zmiany tak, lecz rewolucja nam niepotrzebna. To super miasto, tak czy -siak będzie dobrze.

No to teraz zobaczymy tak czy siak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek65




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 21:05:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Jestem zainteresowany tematem Niskiego Brodna i okolic.Jest dla mnie nie pojętym jak mogło dojść do tego,że owo jezioro wygląda,jak kałuża na blokowisku?Pieniądze i układy są silniejsze od prawa?Widać,że w Brodnicy było to możliwe.Skoro jednostka potrafiła zeszpecić,tak piękne pojezierze ,które było chlubą i wizytówką naszego miasta.Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 21:54:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a o czym tu dyskutować ?
jezioro w mieście więc i miasto wokół jeziora...
jest jeszcze sporo jezior , które na pewno nie zostaną zabudowane.
Niskie Brodno powinno żyć jak inne takie "miejskie" jeziora na świecie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018787 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski