STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jan Pospieszalski w Brodnicy?!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 15:02:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widać p.Tyburski z "dziadami" nie chce rozmawiać, schował się w szafie i wyjdzie dopiero po wyborach oceniając, sytuacje czy już przypadkiem nie wójtuje w okolicy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 15:35:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"trzeba również umieć płynąć pod prąd, zdobyć się na odwagę do wyrażania niezależnych opinii, analizować rzeczywistość."

Panie Tyburski, mam nadzieję, że partia, do której pan należy jest zadowolona z powstania nowego stowarzyszenia (byłych i "prawie byłych" członków pis-u) - "Polska Jest Najważniejsza" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 16:57:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Green napisał:
pos.rało Was już dokumentnie...

http://www.youtube.com/watch?v=2vbRv-2XzAw

to jest lepsze:
http://www.youtube.com/watch?v=uBzN3IcRFys
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 19:43:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znałem tego
dobre Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoleń




Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 69

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 10:25:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem z dużo starszego pokolenia niż pan Jacek Tyburski. Widzę, że moi adwersarze nie mają żadnych merytorycznych argumentów a ich poziom intelektualny sięgnął dna. Porponuję przyjąć zasadę, że jeżeli nie mam nic sensownego do powiedzenia to nie występuję na forum. Obrażać innych anonimowo każdy może, natomiast jestem otwarty na dialog, rzeczową dyskusję, szanowanie swoich przeciwników ideowych i ich poglądów. Pozytywnego zdania na temat pana Pospieszalskiego nie zmienię i mam do tego prawo. Po to moje pokolenie walczyło w latach 80-tych o demokrację, aby panował na forach pluralizm, a nie poprawnośc polityczna iżeby anonimowo nie zaszczuwać przeciwnika. Życzę wszystkim miłego dnia oraz tego, żeby umieli spojrzeć na rzeczywistość własnymi oczami a nie powtarzali sloganów z wybranych gazet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 11:19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie "smoleń",
nie zauważyłem w Pana poście by ujawniał Pan swoja tożsamość.
Forum zapewnia nam anonimowość i może to i dobrze bo spokojnie możemy minąć się na ulicy. Warto jest mieć jednak świadomość, że są ludzie którym nie trzeba mówić że "czarne jest czarne a białe jest białe" bez tłumaczenia przez redaktorów pokroju Pana P.

Co do "obrażania" domyślnej opcji politycznej to w moim przekonaniu jest to reakcja na działania polityczne posunięte już do granic absurdu. Najlepszym przykładem może być orędzie Prezesa PiS do narodu odnośnie najbliższych wyborów.
Czy nie jest to próba zbudowania kapitału politycznego na śmierci śp. brata,byłego prezesa,Prezydenta... ? Kuba i Michał z esce mieli rację "po trupach do celu"
Szczerze powiem, że aż przykro się tego słucha.
Z racji tego że jest Pan dużo starszy jak to Pan napisał wydaje mi sie ze brakuje Panu świeżego spojrzenia na sprawę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoleń




Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 69

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 12:10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie "Adiok"
W pełni sie zgadzam z pierwszą częścią Pana wypowiedzi, że forum zapewnia nam możliwośc wymiany opinii, bez ujawniania naszej tożsamości. Najważniejsze aby nie obrażac innych. Z przyjemniścią też zauważam, jest Pan godnym merytorycznie przeciwnikiem. A zatem ad rem - nie należę i nie należałem do żadnej partii. Jestem neutralnym - politycznie obserwatorem. Przy ocenie sytuacji naszej należy brać też pod uwagę geopolitykę. Zastanawiające, że zarówno Rosja jak i Niemcy nie lubią Jarosława Kaczyńskiego, a politycy niemieccy wręcz uwielbiają Tuska. W wielu sprawach z PiS się nie zgadzam, ale niekiedy reprezentują oni nasze narodowe interesy. Warto to przemyśleć. Bez tej partii scena polityczna byłaby zbyt jednostronna. Osobiście popieram okręgi jednomandatowe (było to w programie wyborczym PO i nie zostało zrealizowane). Jestem wrogiem wszelkiego rodzaju partyjniactwa i układów. Pozdrawiam uczestników forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 12:25:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie "smoleń"
Pozwoli Pan, że się wtrącę.
Czy "reprezentowanie naszych narodowych interesów" według Pana to sianie nienawiści, rozpowszechnianie opinii, że inni niz z PIS to antychrysty, żydzi, masoni, itp, niechęci do innej opcji a także przez powyższe i wiele innych działań, narażanie narodu na wielkie pośmiewisko na świecie ?
Całkowicie zgadzam się z tym co napisał "adiok".
PIS ma jako taki elektorat w chwili obecnej dzięki niestety największemu antychrystowi na tej ziemi. Największemu smokowi ziejącego nienawiścią do wszystkich i wszystkiego co nie "pochodzi" z Torunia.
Wszyscy wiedzą o kim mówię.
I to jest według Pana pluralizm ? O to Pan walczył w latach 80 ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoleń




Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 69

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 14:06:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie "dolargan"
Z przykrością piszę, że niestety nie podzielam Pańskiej jednostronnej opinii. Z góry składam deklaracje, że w miarę możliwości czasowych odpisze na każdą merytoryczna wypowiedź. Ad rem - niestety w świecie naszym zarówno w XX jak i w XXI wieku nadal panują egoizmy narodowe - to norma. Z powodu egoizmu bogatych państw nie doszło do uchwalenia budżetu Unii. Patriotyzm, czyli w moim rozumieniu utożsamianie się ze swoim Państwem, jego interesami i ich obrona to nadal nie jest anachronizm. U postępowych sąsiadów rewizjonistka Erica Steinbach jest jednym z najbardziej popularnych polityków, a codziennie zajmuje się promowaniem nienawiści do innych nacji. W kwestiach teologicznych, kto jest antychrystem nie jestem obeznany. Dobrze, że panuje pluralizm w mediach, a więc również "radio z Torunia". Czytam regularnie Rzeczypospolitą i Blog Kataryna. A na marginesie urodziłem sie w Toruniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoleń




Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 69

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 14:55:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad vocem. Dobrze, że do naszej Brodnicy przyjeżdżają sławni ludzie, z pierwszych stron gazet. Organizowanie spotkań z interesującymi osobami różnych poglądów, zawodów czy wyznań jedynie nas ubogaci. Dobrze też , że różnimy się w poglądach. W ramach obowiązującego porządku konstytucyjnego i w ramach państwa prawa jest miejsce na różne partie, stowarzyszenia, media, itp. Nie odbierajmy tego prawa nikomu, bo tylko w totalitarnych ustrojach jest miejsce tylko dla jednej, jedynie słusznej, rządzącej opcji vide Korea Północna. Pozdrawiam wszystkich uczestników forum, życzę już miłego weekendu. Jeżeli będą merytoryczne polemiki, na które liczę, odezwę się we wtorek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 15:44:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie jak uwierzyłem panie Tyb... tzn. smoleń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021554 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski