STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wybory samorzadowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SWAWOLNY




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 5

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 21:42:32    Temat postu: wybory samorzadowe Odpowiedz z cytatem

Melasa a co to za post?ze co cieniutko?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 22:36:11    Temat postu: wybory samorzadowe Odpowiedz z cytatem

Melisa myslisz ze kazdy postepuje jak ty ukrywajac sie pod kilkoma nickami hehehe. mierzysz wszystkich swoja miara heheh.i mozesz mnie w d....pe cmoknać....o kurcze nic z tego...nie nosze czarnej sukienki..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 22:39:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ramlau faktycznie nie jest z "układu" - niekoniecznie musiałby wszystko zmieniać ale kilka rzeczy przydałoby się poprawić Smile hehhe pewnie niektórzy urzędnicy byliby bardzo zadowoleni Smile
ale tak serio p. R. i p. T. nie wróżą zbyt wielu zmian na dobre (nie tylko w urzędzie ale i w cały mieście)
moim zdaniem rozwiązaniem jest tak jak napisał Mat - pan Ramlau
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MELISA




Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 21

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 23:28:21    Temat postu: Re: wybory samorzadowe Odpowiedz z cytatem

REACTOR napisał:
Melisa myslisz ze kazdy postepuje jak ty ukrywajac sie pod kilkoma nickami hehehe. mierzysz wszystkich swoja miara heheh.i mozesz mnie w d....pe cmoknać....o kurcze nic z tego...nie nosze czarnej sukienki..


Chciałbyś... Opcja tylko dla wybranych. I na pewno nie dla takich gieroi internetowych jak Ty Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jareczek




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 9

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 07:09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 15:25:12    Temat postu: wybory samorzadowe Odpowiedz z cytatem

Za zadne skarby bym nie skorzystał.Zreszta ja w czarnej sukience bym sie wstydził latać.A co do gerojstwa.....wybory mina......a i mina komuś zrzednie.. :D .Pozdrawiam serdecznie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magdalenka




Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 19:02:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HA a ja widzę na liście kandydatów do rady gminy/miasta pewnego pana z pewnego ośrodka szkolenia kierowców !!!
O matko jak wszystko to co na niego pisali w innych postach to w 50% prawda to człowieku wstydził byś się !!
A co wy sądzicie o jego kandydaturze!!?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 00:04:48    Temat postu: coś nowego Odpowiedz z cytatem

ciekawa forma promocji


http://pl-pl.facebook.com/profile.php?id=100001770821130

popieram innowacje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 07:46:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezły lansik przed wyborami, gość Ci musi niezle płacić, skoro wszędzie go promujesz.
p.Ramlau to rycerz z innej bajki, i nie bardzo mi pasuje do naszego miasta na tym stanowisku. szybko facet by sie tu oswoił, wprowadzając swoich ludzi z zewnątrz.
oddawanie władzy, szczególnie pisowcom to powrót do koszmarów którymi dręczyła poprzednia kadencja.
zacznie się obsesyjne stawianie pomników i krzyży czego życzy sobie wielgi wódz który ostatnio wspominał "kiedyś przyjdzie władza , która postawi pomniki".
jeśli chodzi o mnie to nie będę popierał "obcych"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mat




Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 142

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 08:16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

COLLIN nikt nikomu nie musi płacić wystarczy że ktoś korzysta dużo z internetu i dużo w nim szpera a znajdzie wszystko.

A co wolisz się kisić w swoim rosole w którym się kompletnie nic nie zmienia. Niektórzy nie chcą już tego co było każdy z osób które teraz siedzą na stołkach myślą tylko aby wygrał ich kandydat bo zostaną tam dalej i nic się nie zmieni a będzie tak samo. Sam znam taki przypadek jedna osoba tak mi powiedziała która zajmuje dobre stanowisko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mat




Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 142

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 09:04:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natchnąłem się dziś jak przeglądałem strony wyborców na fajne filmy u Pana Ramlała i bardzo to popieram http://www.jozeframlau.pl/index.php?link=_txt&id=4

Obejrzyjcie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 09:57:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden gburmistrz z zewnątrz, już tu narobił dość bałaganu, choć też wiele zrobił dla miasta.
ktoś z naszego podwórka musi to ogarnąć, aby przywrócić spokój i dalszy rozwój naszego miasta.
gdyby p. Ramlau nie miał poparcia pisiorów to bym się zastanawiał, a tak wygrywając wybory miałby wobec "kogoś" dług i koryta szybko by się zapełniły propagandzistami i insynuatorami zamachów i terroryzmu, a Brodnica potrzebuje ciszy i spokojnego dialogu co do dalszej przyszłości.
co do filmików, to standardowa kaszanka wyborcza.
wolę wybrać miejsze zło, jak to ktoś powiedział wcześniej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 10:25:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mniejsze zło wie wybierz niepartyjnego kandydata, który w partii nie jest już od uuuuu od września? Smile z resztą to jest najmniej ważne przynależność partyjna w tym wypadku bo w tak wielkich społecznościach jak Brodnica to nie ma znaczenia - Derlicki zrobił dużo dla miasta i jak sami wiecie też był z poza Brodnicy; zmienił jednak urząd na wzór rejonowych z poprzedniej epoki; urzędy powinny być dla ludzi on i jego ludzie uczynili urząd swoją warownia, twierdza. Ciężko będzie się tam przebić szczególnie jeżeli nie nazywa się Tomella albo Radacz (jeden czy drugi będzie ciągnął złe nawyki swego szefa a z ta różnicą, że to on będzie teraz przesiadywał u nich w gabinecie Smile) trzeba wyrównać szanse, nawet tutaj na forum nadal jestem opozycją - kilka osób, które wraz ze mną chcą zmian i zastygły kościec poprzedniego władcy, pokażmy Brodnicę z jej najlepszej strony, już raz daliśmy szansę komuś z zewnątrz - zróbmy to i tym razem nikt pozostały nie wprowadzi dobrych zmian - pozostanie na starym stołku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mat




Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 142

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 11:40:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

endora a ja Ciebie popieram Smile

Jak Pan Radacz czy Pan Tomella będzie piastował urząd to nic się nie zmieni w tym urzędzie nikt nie wyjdzie do ludzi.


Ostatnio zmieniony przez Mat dnia Wto, 16 Lis 2010 19:32:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Kędzia




Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 268

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 18:23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuję obejrzeć debatę wyborczą "nowości"
w V i VI części kandydaci zadają sobie pytania między sobą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01888 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski