STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wybory samorzadowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 19:12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

społeczne - socjalne trochę może uprościłem ale to nie zmienia faktu, że na jedno i drugie sa pieniądze - tego mi nie wciśnie nikt;(jedno i drugie jest po części przypisane do gminy) a tak poza tym to w budownictwie społecznym obowiązują tez preferencyjne stawki VAT, kredyty - a tak poza konkursem to budownictwo społeczne/socjalne (nie stosuje tu tego zamiennie ale stawiam w jednym korytku) jest tańsze od komercyjnego - a za takie uważać można budowę caritasu (tam po pomoc odeslałem naszego kandydata)- tak wiec pani/panie podejrzewam ze sztabu p. T. do szczegółów zapraszam na priv.
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariello




Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 295
Skąd: Broadway

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 19:44:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie tam BABECZKI smakowaly:)


Gratuluje ugrupowaniu: "PRZYSZLOSC BRODNICY" super pomyslu, nie ma to jak bezposredni kontakt z wyborca Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nie-cwaniakom
Gość






PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 20:03:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pan T. to tylko umiał lizać i nadal liże d**e burmistrzowi, zapewne dzięki znajomościom siedział w PEC, a potem w POLMO, z którego go ktoś mądry wyrzucił, bo z takimi kwalifikacjami jakie ma pan T. to wątpie aby wygrał jakikolwiek konkurs na stanowiska kierownicze.

No ale wiadomo, kto ma znajomości to go konkursy nie dotyczą, wystarczy np. mieć tatusia wójta i już sie jest w UM - po studiach zaocznych - jako naczelnik, albo mieć ciotkę/żonę w UM i być dyrektorem w szkole.

Tak z innej beczki, to oglądając relację z konferencji na temat pana W. w Starostwie, który naganiał w pracy swojemu synkowi klientów, pan Starosta mówił, że nie wie ile on zarabia i nie wie co się tam działo, to ja się pytam co to za Starosta, który nie wie z kim pracuje i co się dzieje? Jego też powinni wyp******ć.
Powiedział też coś ciekawego, że pan W. nie ma skończonych żadnych studiów, to znowu się pytam jakim cudem tak wysoko awansował w tym Starostwie?

Można by dużo gadać o tym cwaniactwie, z chęcią tym cwaniakom bym się wziął za d**e Evil or Very Mad
Powrót do góry
mariello




Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 295
Skąd: Broadway

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 20:22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem p.T. za wszelką cenę chce wygrać te wybory bo jak nie wygra to facet jest juz tu spalony... tak jak 3/4 pracownikow UM, jezeli w/w p.T nie wygra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brodpol




Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 45

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 20:25:27    Temat postu: Nie dla "szmaty" ? Odpowiedz z cytatem

mariello napisał:
A moim zdaniem p.T. za wszelką cenę chce wygrać te wybory bo jak nie wygra to facet jest juz tu spalony... tak jak 3/4 pracownikow UM, jezeli w/w p.T nie wygra.

No właśnie ... a co Państwo sądzą o wyroku toruńskiego Sądu ws "szmaty" Question Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 20:36:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe p. Derlicki miał się bronić w ten sposób, że niekoniecznie musiało to być o nim bo jest dwóch kandydatów o inicjałach J.R. ciekawe co na to pan Ramlau??
walczył jak lew a padł jak mucha Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brodpol




Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 45

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 21:57:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto więc jest "szmatą" Question Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 23:05:12    Temat postu: wybory samorzadowe Odpowiedz z cytatem

Wiec szanowna MELISO zacytuj moje wypowiedzi gdzie podaje pełna nazwe jakiejkolwiek ugrupowania i gdzie uzyłem wobec tego ugrupowania słów obrazliwych i które mogly by naruszyc dobre imie ugrupowania.Ukaż te cale zło heheheh..Udowodnij gdzie mozna zastosowac paragraf 72 Ordynacji Wyborczej?I nie pisz mi co Twoi znajomi pisza na pirivie ,ja moge tez opowiedziec co moi znajomi o Tobie.
I swietnie ze napisałas ze to Twoj wieloletni znajomy co daje duzo do myslenia.....I popełniłas kilka błedów w kwestii formalnosci dotyczacych Twoich działan,jednym słowem klops...
Z wyrazami szacunku. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 23:10:39    Temat postu: wybory samorzadowe Odpowiedz z cytatem

A Madziasia to chyba śledziła śledzie w słoiku a nie moje wypowiedzi .jakos nie uwidoczniłas sie wczesniej ani nie padły zadne opinie na czyjekolwiek wypowiedzeba zi.Skad ta nagla silna potrzeba wyrazenia opinii? Very Happy
Cyżbym Ciebie tez uraził?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SWAWOLNY




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 23:32:15    Temat postu: wybory samorzadowe Odpowiedz z cytatem

KOZA-fajna wypowiedz hahah-...najpierw LOVE,potem WAR ....a teraz LIVE!!! HEHGEH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SWAWOLNY




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 23:32:52    Temat postu: wybory samorzadowe Odpowiedz z cytatem

sorki-LIFE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SWAWOLNY




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 23:59:41    Temat postu: wybory samorzadowe Odpowiedz z cytatem

Nie czytalem zbyt duzo postów Reactora czy jak on tam ma i w dodatku znikneły wiec nie mam jak "odrobic lekcji" ale nie przypominam sobie aby padły jakies obrazliwe słowa które np ostatnio doprowadzily do sprawy sadowej dwoch panow o ktorych pisał brodpol.nie przypominalo to raczej postu jaki sypnał
Very Happy nie -cwaniakom który jedzie bo bandzie az łza sie w oku kreci hehe.wiec o co te cale halo? Jak przyznałas Meliso stajesz w obronie wieloletniego zajomego,dlaczego on nie pisnał jeszcze ani słówka.
Ogólnie to słychac "chichot Diabła" hihihi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MELISA




Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 21

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 16:20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę tylko tyle-SWAWOLNY REACTOR buahahahahaha. Cieniutko!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mat




Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 142

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 20:23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wyroku bardzo borze zgadzam się nie powinno to wyglądać tak jak zostało to zrobione. Normalnie jak dzieci.

Haha a co do pana T. to na pewno się z poprzednimi postami zgodzę każdy myśli tylko o ciepłej posadzie jaką może im zapewnić pan T. i nikogo nie zmieni. A tam by się przydały jakieś większe zmiany. Nie jestem za żadną partią. Ale myślę że Pan Ramlau byłby bardzo dobrym włodarzem miasta i za pewne dużo by zmienił w naszym urzędzie miasta. W końcu ktoś nowy by się przydał Pan Radacz był zastępcą burmistrza i co zwojował??? Nic. Pan Tomella jest zastępcą i co i też nic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brodpol




Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 45

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 20:33:00    Temat postu: Ramlau na burmistrza ! Odpowiedz z cytatem

Mat napisał:
Co do wyroku bardzo borze zgadzam się nie powinno to wyglądać tak jak zostało to zrobione. Normalnie jak dzieci.

Haha a co do pana T. to na pewno się z poprzednimi postami zgodzę każdy myśli tylko o ciepłej posadzie jaką może im zapewnić pan T. i nikogo nie zmieni. A tam by się przydały jakieś większe zmiany. Nie jestem za żadną partią. Ale myślę że Pan Ramlau byłby bardzo dobrym włodarzem miasta i za pewne dużo by zmienił w naszym urzędzie miasta. W końcu ktoś nowy by się przydał Pan Radacz był zastępcą burmistrza i co zwojował??? Nic. Pan Tomella jest zastępcą i co i też nic.

"Mat" - całkiem dobre spostrzeżenie - pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 12 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019098 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski