STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Maciej Betlejewski - kandydat do Rady Miasta Okręg nr 1
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej Betlejewski




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 09:04:15    Temat postu: Maciej Betlejewski - kandydat do Rady Miasta Okręg nr 1 Odpowiedz z cytatem

Witam!
Cieszę się, że został założony taki temat na forum, jako radny naszego miasta chcę słuchać głosu naszych mieszkańców.
Proszę zatem o pytania do mnie i o sugestie co w Waszym otoczeniu trzeba zmienić.
W Radzie będę reprezentował młodych brodniczan i organizacje pozarządowe.

Czekam na pytania i liczbę na Państwa głosy 21 listopada


Ostatnio zmieniony przez Maciej Betlejewski dnia Nie, 14 Lis 2010 21:48:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 09:59:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kandydat zweryfikowany przez Brodnica.net. Zapraszamy do dyskusji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 11:01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam pana Maćka; takie fajne banery na mieście Smile

kto je panu robił chciałbym kilka zamówić ma pan namiary ? Smile a może są jeszcze jakieś robione przez tą firmę innym kandydatom chciałbym porównać czy równie piękne. i jak to wygląda cenowo? pytanie jak najbardziej oczekujące na odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 12:39:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ja mam pytanie. Czy uważa się Pan za osobę dokładną i konsekwentną? Ja uważam, że nie jest Pan taką osobą. Pana "reklamówki" - przynajmniej te w necie utwierdzają mnie w tym. Jeżeli się mylę - proszę wyprowadzić mnie z błędu. Chodzi mianowicie o fakt, że jest Pan kandydatem do "Rady Miasta". U nas takiej nie ma. Jest natomiast "Rada Miejska". Uważam, że kandydat, tym bardziej z branży reklamowej powinien być skrupulatny i takie błędy wychwytywać, a nie powielać zapewne w tysiącach egzemplarzy.
To, że większość kandydatów tak tak pisze, nie oznacza to że jest to reguła. Dla mnie to rażące niedopatrzenie.

Padło na Pana, bo ma Pan tu profil.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 18:54:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i ja mam pytanie tym razem trochę bardziej poważne chociaż liczyłem na odpowiedź i na poprzednie... Smile
dziś padł wyrok w sprawie "szmaty" z korzyścią dla pana Radacza, burmistrz Derlicki bronił się do końca...
jakie jest Twoje zdanie na ten temat?? i tak przy okazji napisz mi też co myślisz o trasie, która wyprowadziła ciężki ruch (chociaż jego część) poza miasto (a nie, nie wyprowadziła, a tak wyprowadziła - no właśnie co o nie myślisz??)
mam nadzieje, że zdążysz z odpowiedziami do wyborów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Betlejewski




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 10:28:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

endora napisał:
witam pana Maćka; takie fajne banery na mieście Smile

kto je panu robił chciałbym kilka zamówić ma pan namiary ? Smile a może są jeszcze jakieś robione przez tą firmę innym kandydatom chciałbym porównać czy równie piękne. i jak to wygląda cenowo? pytanie jak najbardziej oczekujące na odpowiedź.


Witam

Moje banery drukowała firma Presto Smile drukowała rówież banery dla Komitetu Wyborczego PO, co do ceny wiem że jest najtaniej Smile

Pozdrawiam
Maciej Betlejewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciej Betlejewski




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 10:33:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekkk napisał:
A Ja mam pytanie. Czy uważa się Pan za osobę dokładną i konsekwentną? Ja uważam, że nie jest Pan taką osobą. Pana "reklamówki" - przynajmniej te w necie utwierdzają mnie w tym. Jeżeli się mylę - proszę wyprowadzić mnie z błędu. Chodzi mianowicie o fakt, że jest Pan kandydatem do "Rady Miasta". U nas takiej nie ma. Jest natomiast "Rada Miejska". Uważam, że kandydat, tym bardziej z branży reklamowej powinien być skrupulatny i takie błędy wychwytywać, a nie powielać zapewne w tysiącach egzemplarzy.
To, że większość kandydatów tak tak pisze, nie oznacza to że jest to reguła. Dla mnie to rażące niedopatrzenie.

Padło na Pana, bo ma Pan tu profil.

Pozdrawiam


Witam
Po to jest forum, żeby zadawać wszelkie pytania te miłe i te ciężkie dla mnie.

Ma Pan rację i nie będę Pana wyprowadzał z błędu, bo każy ma prawo do własnej opinii.
Moim zdaniem nie wpływa to na moje plany i pomysły które chciałbym wprowadzić do Rady Miejskiej Smile.
Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem tym skrótem myślowym i liczę na państwa głos.

Pozdrawiam

Maciej Betlejewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 10:40:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź. A z tym "najtaniej" to pod kryptoreklamę trochę podchodzi.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Betlejewski




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 10:41:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

endora napisał:
no i ja mam pytanie tym razem trochę bardziej poważne chociaż liczyłem na odpowiedź i na poprzednie... Smile
dziś padł wyrok w sprawie "szmaty" z korzyścią dla pana Radacza, burmistrz Derlicki bronił się do końca...
jakie jest Twoje zdanie na ten temat?? i tak przy okazji napisz mi też co myślisz o trasie, która wyprowadziła ciężki ruch (chociaż jego część) poza miasto (a nie, nie wyprowadziła, a tak wyprowadziła - no właśnie co o nie myślisz??)
mam nadzieje, że zdążysz z odpowiedziami do wyborów


Odpowiem pokolei,
Co do sprawy "szmaty" nie zależnie od tego co kto komu zrobił, kiedy i jak nie powinno się go obrażać w taki sposób, jesteśmy dorośli i możemy wszelkie spory wyjasnić w kulturalny sposób i w cztery oczy a nie na łamach telewizji.

Co do drugiego pytania, nie ma sensu rozmyślać nad tym co już jest zrobione, tylko trzeba pomysleć jak to usprawnić, nie muszę powtażać że piorytetem jest rondo na trasie toruńskiej i rozbudowanie trasy przemysłowej, ale od tego są specjaliści i trzeba brać ich zdanie pod uwagę.

Liczę na Wasze głosy 21 listopdada okręg nr 1

Pozdrawiam
Maciej Betlejewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 13:07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trochę miękko podchodzisz do sprawy i chyba niedokładnie oglądałeś debatę; wiesz dlaczego p. Radacz został w ten sposób obrażony?;
za co? pytam się Ciebie?
no i trasa południowa - jednak porozmyślajmy nad tym co jest zrobione- to jeden ze sztandarowych punktów samochwalczych kandydata na burmistrza; ważne aby przyszły radny miał swoje na ten temat; a Ty masz swoje zdanie?? czy tylko mówisz co Ci najjaśniejsza partia przepowiedziała??
nie odpowiadaj mi tylko, ze też masz swoje zdanie - po prostu podaj swoją opinię.
hehe swoją drogą obaj kandydaci z Brodnicy pan Radacza i pan Tomella w swoich spotach pokazują się na trasie, ciekawe który z nich jest bardziej dla niej przesłużony?? przynajmniej pan Ramlau nie jest z nią związany.

Mareczku trochę bardziej agresywnie trochę woli walki a nie lelum polelum - a Presto to nie rodzinny interes?? ciekawe jak będziesz banery dla miasta zamawiał to tez polecisz najtańszą firmę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 13:30:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej Betlejewski napisał:
endora napisał:
no i ja mam pytanie tym razem trochę bardziej poważne chociaż liczyłem na odpowiedź i na poprzednie... :)
dziś padł wyrok w sprawie "szmaty" z korzyścią dla pana Radacza, burmistrz Derlicki bronił się do końca...
jakie jest Twoje zdanie na ten temat?? i tak przy okazji napisz mi też co myślisz o trasie, która wyprowadziła ciężki ruch (chociaż jego część) poza miasto (a nie, nie wyprowadziła, a tak wyprowadziła - no właśnie co o nie myślisz??)
mam nadzieje, że zdążysz z odpowiedziami do wyborów


Odpowiem pokolei,
Co do sprawy "szmaty" nie zależnie od tego co kto komu zrobił, kiedy i jak nie powinno się go obrażać w taki sposób, jesteśmy dorośli i możemy wszelkie spory wyjasnić w kulturalny sposób i w cztery oczy a nie na łamach telewizji.

Co do drugiego pytania, nie ma sensu rozmyślać nad tym co już jest zrobione, tylko trzeba pomysleć jak to usprawnić, nie muszę powtażać że piorytetem jest rondo na trasie toruńskiej i rozbudowanie trasy przemysłowej, ale od tego są specjaliści i trzeba brać ich zdanie pod uwagę.

Liczę na Wasze głosy 21 listopdada okręg nr 1

Pozdrawiam
Maciej Betlejewski


Panie Macieju "powta - rz - ać"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jareczek




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 9

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 15:02:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macieju masz mój głos.

Powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukas_




Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 92
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 16:47:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekkk napisał:
Maciej Betlejewski napisał:
endora napisał:
no i ja mam pytanie tym razem trochę bardziej poważne chociaż liczyłem na odpowiedź i na poprzednie... Smile
dziś padł wyrok w sprawie "szmaty" z korzyścią dla pana Radacza, burmistrz Derlicki bronił się do końca...
jakie jest Twoje zdanie na ten temat?? i tak przy okazji napisz mi też co myślisz o trasie, która wyprowadziła ciężki ruch (chociaż jego część) poza miasto (a nie, nie wyprowadziła, a tak wyprowadziła - no właśnie co o nie myślisz??)
mam nadzieje, że zdążysz z odpowiedziami do wyborów


Odpowiem pokolei,
Co do sprawy "szmaty" nie zależnie od tego co kto komu zrobił, kiedy i jak nie powinno się go obrażać w taki sposób, jesteśmy dorośli i możemy wszelkie spory wyjasnić w kulturalny sposób i w cztery oczy a nie na łamach telewizji.

Co do drugiego pytania, nie ma sensu rozmyślać nad tym co już jest zrobione, tylko trzeba pomysleć jak to usprawnić, nie muszę powtażać że piorytetem jest rondo na trasie toruńskiej i rozbudowanie trasy przemysłowej, ale od tego są specjaliści i trzeba brać ich zdanie pod uwagę.

Liczę na Wasze głosy 21 listopdada okręg nr 1

Pozdrawiam
Maciej Betlejewski


Panie Macieju "powta - rz - ać"


Niezależnie również piszemy łącznie. Aż dwa błędy w tak krótkim tekście?
Mam nadzieję że to zmęczenie, gdyż w Radzie Miejskiej to już byłaby niezręczność. Przepraszam że się czepiam ale jestem na takie sprawy wyczulony, zwłaszcza jeśli to tyczy naszych ewentualnych przedstawicieli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Betlejewski




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 16:54:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jareczek napisał:
Macieju masz mój głos.

Powodzenia


Dziękuję Ci bardzo i liczę na cała rodzinę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciej Betlejewski




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 18:00:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

endora napisał:
trochę miękko podchodzisz do sprawy i chyba niedokładnie oglądałeś debatę; wiesz dlaczego p. Radacz został w ten sposób obrażony?;
za co? pytam się Ciebie?


Wiem dlaczego Pan Derlicki tak nazwał J.R. ale nie warto tego poruszać, nie chce bronić Pana Derlickiego ani obrażać Pana Radacza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02182 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski