STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Bartek Guentzel- kandydat do Rady Miejskiej (okręg 3)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartek Guentzel




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 6

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 14:13:37    Temat postu: Bartek Guentzel- kandydat do Rady Miejskiej (okręg 3) Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

gdyby ktoś z Państwa wachał się z oddaniem na mnie głosu, to chciałbym spróbować rozwiać wątpliwość za pośrednictwem tego forum. Nie mam programu, mam natomiast dużo pomysłów oraz umiejętność i determinację wprowadzania ich w życie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spinnaker




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 222
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 18:45:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, to skoro nie ma Pan programu, a mnóstwo pomysłów...może chociaż jeden mógłby Pan przedstawić ? Oraz to w jaki sposób zamierza Pan go zrealizować ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bartek Guentzel




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 6

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 19:02:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie będę zabierał głosu w sprawach, na których się nie znam. Mam całkiem spore doświadczenie w organizowaniu akcji promocyjnych i imprez kulturalnych i na tym polu przede wszystkim chciałbym się wykazać. Bardzo poważnie traktuję pomysł reaktywowania Muzycznego Campingu i po wstępnych przemyśleniach i zasięgnięciu języka u bardziej doświadczonych kolegów doszedłem do wniosku, że jest to możliwe. Brodnica ma problem z wydarzeniem-wizytówką, która promowałaby nas w kraju. Tak było z festiwalem i uważam, że tę spuściznę warto wykorzystać. Przytaczanie w tym momencie szczegułów strategii realizacji tego pomysłu nie wydaje mi się właściwe, chciałbym jednak móc być rozliczonym z tej deklaracji w możliwie najszybszym czasie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 19:44:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co kolega odpowiada najmądrzej z kandydatów na radnych z profilem na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zap




Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 193

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 20:02:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to mi sie podoba. ok!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spinnaker




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 222
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 20:22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź, sądząc po dokonaniach związanych z WOŚPem mogę być spokojny o to,że będzie good. Kto wie, być może to do Pana zwrócę się z moim pomysłem na zorganizowanie pewnej akcji Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 20:44:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bartek chyba jedyny konkret w tych wyborach a nie farmazony; wolałbym coś na temat pomocy społecznej ale to mogłoby rozpromować nie tylko miasto ale cały powiat, jeżeli będziesz radnym licz się z tym, że dużo osób będzie chciało podzielić się z Tobą swoimi pomysłami, możesz liczyć na wsparcie wielu młodych ale i dojrzałych Smile osób - sam zajrzę do pana Panie Barktu z pomysłami ale znając twoja osoba już masz jakąś wizję całości
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 21:02:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pło = syfilis.... beeee jak cuchnąca ryba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bartek Guentzel




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 6

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 02:27:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może narażę się osobom odpowiedzialnym za przydzielanie pomocy socjalnej, ale mam wrażenie, że znaczna jej część w postaci darów i zasiłków trafia do ludzi, którzy jako kolejne pokolenie rodzin dysfunkcyjnych uznają tę pomoc za najprostszy sposób na życie, który nie wymaga od nich żadnej inicjatywy. Nie mam pojęcia jak przerwać to błędne koło ale próbujemy w Fundacji wynajdować sposoby zagospodarowania czasu wolnego dzieci pochodzących z tego typu rodzin i podczas wspólnej zabawy pokazywać im alternatywę dla siedzenia w domu i przejmowania wzorców od rodziców. Wierzę, że działanie u podstaw daje efekty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luska94




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 09:10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z tymi zasiłkami dla bezrobotnych bo niektórzy mysla , ze jest to ich sposób na życie a nie którym osobom dzieci zabieraja bo nie dostaja zasiłku bo im przekroczy sama znam takie przypadki. A co do imprez zgadzam sie w wakacje w Brodnicy nie było na czym sie zabawić każdy Brodniczanin powinien byc dumny z swojego miasta a u nas nie ma z czego . Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 17:25:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kandydat zweryfikowany przez Brodnica.net. Zapraszamy do dyskusji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arek76




Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 250
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 18:06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spinnaker napisał:
Dziękuję za odpowiedź, sądząc po dokonaniach związanych z WOŚPem mogę być spokojny o to,że będzie good. Kto wie, być może to do Pana zwrócę się z moim pomysłem na zorganizowanie pewnej akcji Smile

Nie jestem pewien czy akurat brodnicki WOŚP to najlepsza "wizytówka". Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voilaala




Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 35

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 20:26:38    Temat postu: ODP. Odpowiedz z cytatem

Wydarzenie- wizytówkę można zrobić pracując np. w BDK. Niekoniecznie trzeba być radnym. Co do spraw socjalnych- O.K.
Proszę uważać na błędy: wahać się- h! Nie wypada! Zaufać słownikowi proszę, potem pisać.
To jakaś choroba, bądź niedouczenie. Pan Betlejewski popełnia błędy i Pan również?
A jak w Radzie Miejskiej też będziecie się stale mylić? Radni reprezentują mieszkańców. To odpowiedzialne zadanie i trzeba mu sprostać POD KAŻDYM WZGLĘDEM. ORTOGRAFICZNYM TEŻ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mada77




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 20:36:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pisanie w zgodzie z ortografią nie jest jednym z najważniejszych cech radnego.... Ważny jest zapał, chęć dokonywania zmian na lepsze... Myślę, że kandydat Bartosz Guentzel te cechy posiada. Fajna sprawa - powrót do muzycznej wizytówki naszego miasta.
Trzymam kciuki za tego kandydata i na ten moment daje mu mój głos w wyborach.
Czas postawić na młodość i świeżość. Niech radni- ramole, którzy usypiają na sesjach rady odejdą w zapomnienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voilaala




Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 35

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 23:56:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam zapał i chęć pokonywania trudności niczego nie zmieni. Pojedynczy radny niewiele zdziała, niestety.
Jestem jak najbardziej za mega imprezą. Co do zdania Mada 77:"Myślę, że pisanie w zgodzie z ortografią nie jest jednym z najważniejszych cech radnego...."- tu się mylisz. Jesteśmy Polakami i nie wypada nam nie znać naszego języka. Jego znajomość świadczy o nas!
Podczas obrad RM słyszeliśmy osoby,które albo bełkocą niezrozumiale, albo nie potrafią sklecić poprawnie prostego zdania. I wszyscy (prawie) nie potrafią obejść się bez kartki przy dłuższej wypowiedzi.
PS.
Mada 77- cecha- to rodzaj żeński, więc piszemy i mówimy: jedną z cech.

Mam pytanie do Pana Bartosza:
Nie znam Pana osobiście, ale słyszałam, że mieszka Pan w Szramowie. Jeśli tak, to dlaczego chce Pan być W Radzie Miejskiej?
Pamiętam, że mieszkając w Warszawie też brał Pan udział w wyborach. Radny RM musi być obywatelem Brodnicy, to oczywiście moja prywatna opinia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024463 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski