STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wybory samorządowe2010r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaka3985




Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: Z daleka

PostWysłany: Wto, 09 Lis 2010 16:06:30    Temat postu: Wybory samorządowe2010r Odpowiedz z cytatem

Witam Exclamation Exclamation Exclamation
jak to w temacie co powiecie o
-wyborach
-Kandydatach
-itp

Kandydaci
-Sławomir Krzyżanowski
-Wojciech Rakowski
-Hilary Trzebiatowski
Wymieniłem tylko kandydatów ze Zbiczna!!!!
Wymieniajcie Kandydatów swoich wiosek itp w tym temacie
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hektor1973
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Lis 2010 19:03:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybory to jedna wielka ściema,takie jest moje zdanie ,popatrzcie kto sie tam pcha sami ,,dorobkiewicze'' i napewno nie tacy co chcą coś dla Brodnicy,,niby'' zrobić ,a może raczej dla siebie,albo wypracować układ dla swojej przedsiębiorczości .można oczywiście z pośród tej hordy ludzi wygłodniałych sławy i Bóg jeden wie czego jeszcze wybrać kilku ,którzy chcą zrobić coś bezinteresownie ale ponoć ,,w jedności siła'' a tego w tym mieście i kraju brakuje
Powrót do góry
Malcolm
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Lis 2010 20:14:33    Temat postu: a w szkołach zimno dyrektorzy nie grzeją a kandydują Odpowiedz z cytatem

pisze bo dyrektorzy kandyduja do rady a nie grzeją w szkołach i jest zimno
może zapomnieli że tam sie ucza dzieci i nauczcyciele
Powrót do góry
hektor1973
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Lis 2010 22:31:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak już wcześniej pisałem tam się pchają ludzie ,którzy widzą w tym interes dla siebie.co kogo obchodzi szkoła dzieci albo nauczyciel,a wszystko co mówią to,,kiełbasa wyborcza''ludzie otwórzcie oczy,proszę przyjrzeć sie dokładnie kandydatom.NA kiego pewna pani der....,jednej z brodnickich instytucji pcha się do rady gminy,to moim zdaniem nieporozumienie
Powrót do góry
hektor1973
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Lis 2010 22:39:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym sprostować moją poprzednią wypowiedz nie do rady gminy,tylko do rady powiatu. Very Happy
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 10 Lis 2010 08:35:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AAA, już wiem o kim mowa... Ta kobita to jest wogóle jakieś jedno wielkie nieporozumienie, hehehe, ja ją widzę gdzie indziej, zresztą już ktoś kiedyś na jakimś forum pisał ha ha ha ha, coś o wirusie było tam- ciekawe
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 10 Lis 2010 20:11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ta Pani der to może i na burmistrza by chciała wystartować ,ale chyba za dużo skandali i skandalików różnego kalibru wokół tej osobistości hahaha
Powrót do góry
Tomasz II
Gość






PostWysłany: Sro, 10 Lis 2010 21:32:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Zbicznie przydałaby się zmiana. Spadochroniarz już wystarczająco namącił. Nie stać nas na swojego człowieka? Jak słucham tego miastowego, to mam wrażenie, że mu słoma z butów wyłazi. Skąd on ją wytrzasnął?
Już wiem, chyba ze stajni. Laughing
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016745 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski