STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
.................

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EFEMERYDA




Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 247

PostWysłany: Nie, 17 Paź 2010 05:06:35    Temat postu: ................. Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad

Ostatnio zmieniony przez EFEMERYDA dnia Sob, 26 Lut 2011 08:08:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zoffka




Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 3

PostWysłany: Nie, 17 Paź 2010 22:08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam masaz klasyczny. Moze byc wybranej czesci ,np plecy. nogi lub tez calego ciala. Calego ciala trwa ok 1-1.5 . cena-ok.1zl za minute.... Nie wiem kto w Brodnicy masuje. Ja sie tym zajmuje,ale w brodnicy jestem tylko okazyjnie. A tak wogole to polecam masaz, to naprawde super sprawa i mozna sie od tego uzaleznic Smile Wiem cos o tym...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 18 Paź 2010 21:41:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam prywatnie mogę zrobić,kontakt przez GG.6438804.robię klasyczny,relaksujący,a na życzenie intymny....do ceny można się dogadać....poza tym jest w Brodnicy kilka osób co robi np.Hallera,długiej,ceglanej,co do mnie to 100%dyskrecji przy masażu relaksującym czy intymnym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kajtus




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 25
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon, 18 Paź 2010 21:59:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam gabinet spa na ul cichej poprostu rewelacyjne masaze. Więcej informacji podam na prv
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Sro, 20 Paź 2010 22:18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaż jest też w ROBI na Grunwaldzie (tam gdzie Vobis). Moja mama ostatnio była i chwaliła sobie bardzo Smile Ceny nawet przystępne, bo już od 30 zł. Jest tam też SPA, ale jak to wygląda ani jak działa, nie mogę się wypowiedzieć, bo nie stosowałem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01685 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski