STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wybory samorządowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Filozof




Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 408
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 14 Paź 2010 12:29:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Precz z homofobią, rusofobią, judofobią, i geriatriofobią itp. itd. Laughing !
A ponadto dlaczego mogą być tylko bezpartyjni? A co partyjnym czegoś brakuje? Przynajmniej się określają i za to cenię sobie ludzi, jeśli potrafią się jasno określić, a nie pieprzyć i latać od Annasza do Kajfasza dla wygody! Cool

Co do zmian w ogóle to są konieczne. Jak ktoś nie potrafi zabrać głosu na sesji i 4 lata się nudzi byle zagłosować zgodnie z sumieniem burmistrza, to tylko świadczy o jego przeciętności i na radnego się NIE NADAJE! Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Czw, 14 Paź 2010 13:33:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już dawno się określiłem. Moje zdanie znasz prawda ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filozof




Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 408
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 14 Paź 2010 14:07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAK! Jest o'k Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 14 Paź 2010 19:35:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdyby znalazł sie człowiek (wzorem chyba Islandii ) który obiecałby że nic nie zrobi ,albo czlowiek pokroju Kononowicza czy np reaktywowana byłaby partia przyjaciół piwa .to prawdopodobnie wielu z nas zagłosowało by właśnie na nich po to żeby zrobić na złość spadochroniarzom czy tym zasiedziałym
Smieszne czy tragiczne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Snajper




Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 155

PostWysłany: Czw, 14 Paź 2010 21:44:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to w Toruniu rządzi spadochroniarz, w Brodnicy, Zbicznie, Osieku, Jabłonowie, Brzoziu...
Zobaczcie kogo zatrudniają brodnickie firmy na wyższych stanowiskach - spadachroniarzy z całej Polski.
Dobrze wiecie, że nie ma to się nijak do jakości, bo jak widać na przykładzie wspomianych miejscowości bywa lepiej i bywa gorzej Shocked
Tak więc posłuchajmy i popatrzmy na każdego kandydata, a szybko podejmiemy decyzję. Każdy ma mocne i słabe strony. Tutejsza elyta już zdecydowała, pokażmy im, że wygra zwyczajne poczucie smaku Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 15 Paź 2010 10:00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widze i slucham naszych miejscowych kandydatow, ktorzy nagle zapadaja na amnezje i sa za a nawet przeciw to zastanawiam sie nad kandydatura Pana Ramlau. Mimo, ze nie pasuje mi rowniez jego opcja polityczna ale moim zdaniem 'kolorek' partii na szczeblu lokalnym nie ma znaczenia. Wybiore sie na jakies spotkanie i poslucham co On ma do powiedzenia i zaproponowania nam mieszkancom Brodnicy, bo czym sie wykazali pozostali 2 kandydaci, kazdy widzial i wie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spartakus




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 181

PostWysłany: Pią, 15 Paź 2010 10:30:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to ja uważam, że Jędrzej Tomella zrobił wiele dla naszego miasta i na pewno ma mój głos, a jak ktoś tego nie widzi to okulary niech sobie kupi Very Happy Very Happy Very Happy

Nie znam pozostałych kandydatów, ich programów i dokonań, a pan Tomella od lat pracuje dla naszego miasta z dobrymi efektami. Jest konsekwentny i stanowczy oraz nie boi się nowych wyzwań. Takiego burmistrza nam potrzeba Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec B




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 80

PostWysłany: Pią, 15 Paź 2010 13:24:10    Temat postu: Ramlau na burmistrza Odpowiedz z cytatem

fomicz napisał:
Jak widze i slucham naszych miejscowych kandydatow, ktorzy nagle zapadaja na amnezje i sa za a nawet przeciw to zastanawiam sie nad kandydatura Pana Ramlau. Mimo, ze nie pasuje mi rowniez jego opcja polityczna ale moim zdaniem 'kolorek' partii na szczeblu lokalnym nie ma znaczenia. Wybiore sie na jakies spotkanie i poslucham co On ma do powiedzenia i zaproponowania nam mieszkancom Brodnicy, bo czym sie wykazali pozostali 2 kandydaci, kazdy widzial i wie.

A ja zgadzam się z opinią "Fomicza" i sądzę, że Pan Józef Ramlau zasługuje na objęcie stanowiska Burmistrza Brodnicy. Laughing Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zap




Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 193

PostWysłany: Pią, 15 Paź 2010 13:51:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no Tomella napewno ma zasługi, moze sie pochwalic ze zarżnał POLMO.
A ten Ramlau, skoczek, za długa tym wojewoda nie był. Bodajze nawet nie poł roku takze nie daje wam to do myslenia ludzie? Niech spada do swoich chojnic tam rzadzic. Co do Radacza, mysle ze niczym spektakularnym sie nie zasluzyl, ale tez niczego zlego nie zrobil. Co nie znaczy ze nie dane mu bedzie sie wykazac...

PS. Spartakus, masz 13 lat??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spartakus




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 181

PostWysłany: Pią, 15 Paź 2010 14:36:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zap umówic się ze mną chcesz Very Happy Very Happy Very Happy, że tak o wiek dopytujesz Very Happy Very Happy Very Happy

A co do Polmo to gdyby nie Jędrzej Tomella to już by tej firmy nie było. Uwierz mi, wiem co mówię!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Snajper




Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 155

PostWysłany: Pią, 15 Paź 2010 15:00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spartakus, a to ty nie wywołałeś tego powstania niewolników w Polmo przeciwko prezesowi? Laughing Laughing ciekawe dlaczego minister Jędrzeja udupił?! Chlopaki z Polmo swoje wiedzą i nie daj Boże, by były prezes wszedł na teren zakładu he he... Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spartakus




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 181

PostWysłany: Pią, 15 Paź 2010 15:09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszcie co chcecie, ciekawe co byście pisali "cwaniaczki" jak do pośredniaka trzeba byłoby zasuwać Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pią, 15 Paź 2010 15:20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spartakus napisał:
Za to ja uważam, że Jędrzej Tomella zrobił wiele dla naszego miasta i na pewno ma mój głos, a jak ktoś tego nie widzi to okulary niech sobie kupi Very Happy Very Happy Very Happy

Nie znam pozostałych kandydatów, ich programów i dokonań, a pan Tomella od lat pracuje dla naszego miasta z dobrymi efektami. Jest konsekwentny i stanowczy oraz nie boi się nowych wyzwań. Takiego burmistrza nam potrzeba Exclamation Exclamation Exclamation


ciekawe co w IPN na tow. jędrka jest, trzeba wykonać kilka telefonów i zobaczymy.... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spartakus




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 181

PostWysłany: Pią, 15 Paź 2010 15:23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co emucha sam pisałeś donosy jako TW "Bobas" Very Happy Very Happy Very Happy

Przyznaj się bez bicia kto był twoim oficerem prowadzącym??? Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pią, 15 Paź 2010 15:26:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spartakus napisał:
A co emucha sam pisałeś donosy jako TW "Bobas" Very Happy Very Happy Very Happy


tu masz swojego pryncypała.....

http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?lastName=derlicki&idx=&katalogId=0&subpageKatalogId=3&pageNo=1&osobaId=22019&

"...W 1984 r. upoważniony przez WUSW w Toruniu do wykonywania prac tajnych, MOB nr 01894/84...." wacek ma ładne papiery, no, no... popiera swojego jędrka Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024289 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski