STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wybory samorządowe
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogdan




Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon, 11 Paź 2010 15:58:20    Temat postu: wybory samorządowe Odpowiedz z cytatem

Po co nam spadochroniarz. Nie ma ludzi godnych w Brodnicy do objęcia stanowiska burmistrza? Pan były wojewoda Ramulau, jak sądzę, ma wypełnić lukę w bezbarwnym, bezosobowym brodnickim PiS-ie. Nie wiem do czego się nadaje - na pewno nie do rządzenia miastem, którego nie zna, którego nie widziałam w Brodnicy gdy był wojewodą. I niech tak zostanie, niech tu przyjeżdża jako turysta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kklmwd




Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 52

PostWysłany: Pon, 11 Paź 2010 16:43:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu wykształconych ludzi sprawdziło się na eksponowanych stanowiskach .
Spadochroniarze niepotrzebni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viol




Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 74
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 11 Paź 2010 19:00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PO p....cy też nie są nam potrzebni. Dość już autokratów i egoizmu.
Ani PiS ani PO dla kiełbasy wyborczej nie powinni stawiać się ponad prawem.
Odnośnie Pana R.....a pamiętam jak na spotkaniu osiedlowym, jeszcze jako skarbnik oznajmił, że nasze podatki nie zasilają budżetu miasta (transmitowała to kablówka, można sprawdzić). Ekonomię skończył, a emerytom ciemnotę wciska.
Rozliczyć wszystkich rządzących z ich obietnic przedwyborczych i nie dać sobie wcisnąć, że ja chciałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Snajper




Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 155

PostWysłany: Pon, 11 Paź 2010 22:51:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ho ho! A cóż to za tercet, niczym eskadra upudrowanych histerią myśliwców pikuje atakując zacny urząd burmistrza? Szczególnie Bogdan, który okazuje się być kobietą Laughing Laughing Laughing Chociaż w obecnych czasach już wkrótce imiona żeńskie będziemy nadawać mężczyznom i odwrotnie Shocked
Rozumiem, że zabrały głosy jakieś sztaby wyborcze ale z wypowiedzi to wynika raczej histeryczny bałagan!
Ramlau PISiak nie dobry, bo obcy (chcemy kogoś z Kurzętnika albo Poznania?)?
Radacz oszukiwał emerytów?
Tomella z PełO jako wykształcony sprawdził się na stanowisku (3 albo 4 razy odwoływany i powoływany na wice?)i fatalnie bawi się z dziećmi w piaskownicy?

Drodzy sztabowcy! A feeee! Kampania na starcie, a obornik już świszcze niczym kule nad głowami kandydatów. Aż strach się bać, co będzie dalej Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec B




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 80

PostWysłany: Wto, 12 Paź 2010 07:09:16    Temat postu: Bogdan czy Bogdanka Odpowiedz z cytatem

Ej, nie jest jeszcze tak źle skoro kulami z obornika nie walą bezpośrednio w kandydatów a Bogdan albo Bogdanka (niech się zdecyduje na płeć) tylko zapomniał/a o korzeniach obecnego burmistrza. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Snajper




Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 155

PostWysłany: Wto, 12 Paź 2010 10:43:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bogdanka nudzi się w swojej pracy? A ma czego pilnować Laughing Laughing Cool
Ciekawe czy to nie ona sama pisze na wszyskich trzech nickach? he he he Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec B




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 80

PostWysłany: Wto, 12 Paź 2010 11:08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nu, Bogdanka - do r o b o t y Laughing Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Wto, 12 Paź 2010 14:18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak na prawdę to co to za różnica czy PO czy PIS czy sam lucyfer,
liczy sie koryto i układy i powiem że gdybym miał opcje podpięcia sie pod takie korytko to zapisałbym sie do wszystkiego po kolei ( nawet i 5 razy do tego samego Laughing ) i każdy z nas pewnie też .... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voilaala




Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 35

PostWysłany: Wto, 12 Paź 2010 18:58:44    Temat postu: wybory Odpowiedz z cytatem

Zbliżają się wybory- uważajcie Kochani kogo wybieracie! Nie wybierajcie urzędników- oni już mają swoją pracę! i żadnego z nich pożytku. Tak sobie skaczą z UM do Rady Powiatu i odwrotnie. Po co?
Wybierajcie młodych, kreatywnych. Twórzcie nowe listy. Omijajcie listy z weteranami na pierwszych miejscach, bo i tak nikt poza nimi nie wygra. A już czas na zmianę warty.
Co do propozycji tu omawianej p. Ramlau'a. Z całym szacunkiem dla tego Pana, którego nie znam: OD WCZORAJ WSTYDZĘ SIĘ ZA PIS I J.K..
Ci fanatycy-ludzie starsi, którym to po prostu nie przystoi, wykrzykujący ...- pod Pałacem, w którym ś.p. Prezydent TYLKO mieszkał... . Wszystko to przypomina Noc Długich Noży- aż zimno mi się robi. Szok! Wołali: Tutaj jest Polska- ale tam była tylko CHORA Nienawiść.
Niech jadą protestować na Wawel lub na miejsce wypadku, A NIE POD
BUDYNKIEM PAŃSTWOWYM TAKIE RZECZY WYCZYNIAĆ.
tO NIE BYŁA MĘCZEŃSKA ŚMIERĆ, A ZWYKŁY NIEPOTRZEBNY WYPADEK. NIE CHCĘ CO MIESIĄC OGLĄDAĆ I SŁUCHAĆ WYNURZEŃ OBCYCH MI LUDZI. SZKODA MI OFIAR, ALE NIE ZGADZAM SIĘ NA COROCZNE WYCIECZKI- PIELGRZYMKI ZA również MOJE PIENIĄDZE! DOSYĆ TEJ SAMOWOLI I NIEMOCY PAŃSTWA. PREZYDENT I RZĄD NIE BRONIĄ NASZEJ RACJI STANU- WSTYD .

WYBIERZMY WIĘC MĄDRYCH LUDZI, MŁODYCH, ENERGICZNYCH, A NIE MYŚLĄCYCH, JAK p. JAROSŁAW K., bo wszyscy spłoniemy na stosach, np. za- krzywe spojrzenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kowal4655




Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 151
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 13 Paź 2010 13:40:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do tematu wątku - Kto Waszym zdaniem powinien znaleźć się w Radzie Miasta na następną kadencję?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 13 Paź 2010 19:08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiedź jest prosta ,żaden.
Nasi fantastyczni radni dzielą sie na ;
tych co są bo są i nic nie robią poza byciem ...
tych co wchodzą w zadek obecnemu burmistrzowi
tych co robią obecnemu burmistrzowi na złość .

Całość nie prowadzi do niczego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kowal4655




Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 151
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 13 Paź 2010 20:33:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
odpowiedź jest prosta ,żaden.
Nasi fantastyczni radni dzielą sie na ;
tych co są bo są i nic nie robią poza byciem ...
tych co wchodzą w zadek obecnemu burmistrzowi
tych co robią obecnemu burmistrzowi na złość .

Całość nie prowadzi do niczego.

Jednak w końcu kogoś trzeba wybrać. Na pewno wszyscy nie mogli siedzieć całą kadencję z założonymi rękoma, bo to zwyczajnie wstyd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filozof




Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 408
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 13 Paź 2010 21:33:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voilaala - proponuję wizytę u psychiatry bowiem z wypowiedzi (pełnej miłości i młodzieńczej nadzieji na lepsze jutro) wynika, że PiS trzeba dorżnąć, a tych co zostaną wsadzić w samolot i podpalić! No brawo!
Ktoś, kto wypisuje takie pierdoły jest chory z nienawiści, o co posądza 1/3 społeczeństwa. I jak to się ma do Ramlaua jako kandydata na burmistrza nie mam zielonego pojęcia. Shocked
Ponadto ktoś, kto co chwila zakłada nowe nicki musi w końcu się pomylić jak Bogdan(ka) Cool Cool Laughing
A tak w ogóle proponuję lewatywę! Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 14 Paź 2010 08:01:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filozof napisał:
Ktoś, kto wypisuje takie pierdoły jest chory z nienawiści, o co posądza 1/3 społeczeństwa. I jak to się ma do Ramlaua jako kandydata na burmistrza nie mam zielonego pojęcia. Shocked

no ja jestem to sobie w stanie łatwo wyobrazić - ramlau jest klasycznym spadochroniarzem. sądzę, że ludzi drażni fakt przysłania im kompletnie nieznanego kandydata w walizce. nie mam bladego pojęcia jak wygląda pis w brodnicy po zadymie z koalicją w powiecie, ale wnoszę z tego, że... no nie wygląda w ogóle. dużo sensowniej byłoby budować rozsądną opozycję, konstruktywnie krytykować poczynania nowej władzy i przez 4 lata budować pozycję kandydata w następnych wyborach.
w tej chwili wygląda to jak szukania ciepłego stołka dla byłego wojewody. co by się józek mógł sprawdzić na froncie brodnickim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariello




Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 295
Skąd: Broadway

PostWysłany: Czw, 14 Paź 2010 12:06:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie zgadzam ze stwierdzeniem ze do Rady Miasta powinny zostac wybrane calkiem nowe osoby...

a nie te ktore potrafia podnosic tylko rece w trakcie glosowania.!

potrzebny jest ktos z pomyslem... bezpartyjny...
NOWY...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019631 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski