STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
odznaczenia, wyróżnienia, dyplomy....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariusz




Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 10
Skąd: Morskie Oko

PostWysłany: Sob, 11 Cze 2005 21:10:24    Temat postu: odznaczenia, wyróżnienia, dyplomy.... Odpowiedz z cytatem

kolejny raz "wielce zasłużeni" przyznali sobie medale....... śmiech mnie bierze jak zosia wojtkowi, tadek jadwidze... itd; towarzystwo wzajemnej adoracji.. odbarowuje siebie medalami.. Uczeni w piśmie, za wykonywaną pracę dostają specjalne wyróżnienie, jak w PRL-u; nie ważne jak pracujesz , ważne z kim i jak żyjesz...
na koniec cytat ....."Za ile srebrników wredny Judaszu
Potrafisz sprzedać swoich przyjaciół?
Wyrachowane damy, grubasy przy kasie
Zrobią z Ciebie mendę w swojej klasie" ... Judasz, Farben Lehre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Nie, 12 Cze 2005 08:57:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

całkowita racja...dodam jeszcze słówko o rodzinnych klanach miejskich, które będzie trudno wyplenić, ale niestety musimy jakoś żyć!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 12 Cze 2005 16:08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na 60. leciu cechu rzemiosł wszyscy odznaczeni prawie nie zmieścili się na scenie.
było tyle odznaczeń, że impreza trwała ze dwie godziny.
jestem ciekawy ilu wśród tych ludzi znalazło się rzemieślników, którzy pracują na rzecz cechu nawet od kilkunastu lat?
to już męczy. co impreza to odznaczenia.
jestem ciekawy czy kiedykolwiek ktoś pomyśli, żeby odznaczyć np. ludzi z pgk sprzątających ulice. to oni na co dzień dbają o czystość, bezpośrednio o wizerunek miasta. mam do nich wielki szacunek, bo przykładają się do swojej pracy.
czasami nie trzeba medalu odlanego ze złota, zamiast tego wystarczy uścisk dłoni i zwykłe: dziękuję, albo: dobra robota...
ps. mariusz, w innym wątku też komentowałem (nie pamiętam co) słowami "judasza" farbenów... widocznie niewiele się zmienia Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yanusz




Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 155
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 29 Cze 2005 10:39:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalka
W zasadzie sa to nasi wybrańcy. My plebs wybieramy rzadzacych miastem i koniec nasz wpływ się kończy. Dopiero jak znowu przyjdą wybory zaczynają zauważać ze ktoś ich wybrał, ktoś im uwierzył i ktoś im zaufał. A przez cztery lata robią dobrze ale sobie, swoim bliskim i znajomkom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 29 Cze 2005 18:14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...baaa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01614 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski