STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Co z gazeta Ziemia Michalowska??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~konfabulator
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 10:41:38    Temat postu: Co z gazeta Ziemia Michalowska?? Odpowiedz z cytatem

zachodze w glowe co z nia - dawno niebylo jej juz w kiosku...czytalem ostatni numer i wychwycilem w kalendarium kulturalnym zdanie..."lato na pojezierzu to bubel" czyzby burmistrza rozsadzila prawda i kazal zdjac i zlikwidowac ZM...

o tempora! o mores!

Ali-ve-derci...
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 10:56:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcieliśmy nawiązać współpracę z Ziemią Michałowska i umieszać na stronach Brodnica.net wybrane artykuły. Wiemy jedynie o zmianach personalnych w Urzędzie Miasta i to prawdopodobnie jest przyczyną . Może nie ma osoby, która by dalej zajmowała się redagowaniem ZM. Postaramy się zdobyć wiecej informacji na ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
~konfabulator
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 11:01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szuper KlonGroup...Wasza aktywnosc, zaangazowanie godne podziwu!!! Periodyk godny uwagi...ale jesli zmieni sie sklad co widac ze Burmistrz WD chyba zrobi ZM straci na uroku, oj straci...wsadzi pewnie jakas mloda dziewoje przejeto z Czasu Brodnicy lub innego brukowca i klapa...na calej linii...

Ali-ve-derci...
Powrót do góry
~pppooii
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 11:01:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo ZM będzie się ukazywać. Tyle że zminiono naczelnego jak słusznie zauważono na forum z powidu tegoż waśnie zdania.
Powrót do góry
~pppoii
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 11:03:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...acha, a naczelnym został podobno ktoś z pomorskiej
Powrót do góry
~konfabulator
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 11:04:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~pppoii napisał:
...acha, a naczelnym został podobno ktoś z pomorskiej

dzieki za wieści pppoi, niedobrze mi to pachnie...niewiem czy ten czlowiek co to wzial wie ze bedzie na uslugach i lasce burmistrza...po drugie niestety Pomorska ma konotacje lewicowe nic wiecej niepowiem...
--------------------------------------------

Ali-ve-derci...
Powrót do góry
~hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 11:06:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~pppooii napisał:
Z tego co mi wiadomo ZM będzie się ukazywać. Tyle że zminiono naczelnego jak słusznie zauważono na forum z powidu tegoż waśnie zdania.

jeja ale to sie wyczynia...leca ludzie ktorzy mowia prawde, pisza, wytykaja ja a zostaja Ci ktorzy niby sa urażeni...dziwne to bardzo dziwne...smutno mi ze przyszlo mi żyć w tym mieście...Panie burmistrzu schowaj sie Pan pod kołdrę...
Powrót do góry
~myscha
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 11:06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy starczy kołderki...oj kto wie kto wie...)))
Powrót do góry
Gall (asterix) Anonim
Gość






PostWysłany: Pią, 27 Lut 2004 09:46:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZM sie ukazuje, naklad mocno kontrolowany - 500 egz. ktos chce egz swiateczny? widzialem w sekretariacie u mister daclav ver litzky
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016611 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski