STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
poszukuje kapeli

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert2
Gość






PostWysłany: Wto, 14 Cze 2005 11:41:37    Temat postu: poszukuje kapeli Odpowiedz z cytatem

Poszukuje kapeli. Gram na gitarze. Typ muzyki: hardcore, metal - klimaty Toola, System of a down, Pantera, Slipknot.

Jezeli szukasz gitarzysty do kapeli -napisz!

A poza tym odzywajcie sie wszyscy co chcecie grac taka muzyke, a nie macie jeszcze z kim.
Powrót do góry
eventualnie
Gość






PostWysłany: Wto, 14 Cze 2005 22:01:29    Temat postu: nooo Odpowiedz z cytatem

wlasnie bede cos ruszal ale dopiero od wrzesnia, juz sklad jest prawie caly-basisty jescze nie ma -ale sie znajdzie _a dobrze grasz ? Smile wrzuc tu jaks kontakt to sie odezwe
pozdrawiam[b]
Powrót do góry
Robert2
Gość






PostWysłany: Sro, 15 Cze 2005 10:45:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewentualnie? Wink
a Ty jaka muzyke chesz grac?
Powrót do góry
eventualnie
Gość






PostWysłany: Sro, 15 Cze 2005 14:36:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrą :]
troszke czadu,ale prosto melodyjnie i mądrze ;]
Powrót do góry
R2
Gość






PostWysłany: Pią, 17 Cze 2005 09:26:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego dopiero od wrzesnia? i jezeli mozesz, to napisz mi jaki rodzaj muzyki gracie, bo dla mnie to bardzo istotne. i napisz cos wiecej o waszej kapeli.

Ja gram juz bardzo dlugo. jakies 10 lat. mialem juz wiele formacji ale w zwiazku z tym ze sie przeprowadzilem do Brodnicy, wszystko sie niestety rozpadlo. A ze nie moge zyc bez grania - szukam kapeli Wink

Dobrej kapeli. Wink
Powrót do góry
even
Gość






PostWysłany: Pią, 17 Cze 2005 09:51:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od wrzesnia bo nie ma nas ,kazdy gdzies wyjezdza,a chcemy grac klimaty Rage against the machine i pokrewne, na pewno lzej niz pantera. sklad jest niepelny jeszcze, powoli sie skladamy_daj mi namiary na ciebie to jakos sie mozna skontaktowac, a kapela na pewno bedzie dobra
Powrót do góry
R2
Gość






PostWysłany: Pon, 20 Cze 2005 11:18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisz mi moze jeszcze czy tylko RATM wchodzi w gre... bo ja raczej chce ciezaru. Wink i troche poeksperymentowac z dzwiekami

czego sluchacie? bo mi nie chodzi o to aby kogos nasladowac. chcialbym wiedziec jaka muzyka ma na was wplyw. bo to najwazniejsze. I jak masz na imie, bo nie chce sie do Ciebie zwracac "eventualnie"
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020194 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski