STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kto na burmistrza?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek241




Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 6

PostWysłany: Nie, 02 Maj 2010 23:14:40    Temat postu: Kto na burmistrza? Odpowiedz z cytatem

Jak uważacie, kto może kandydować na burmistrza w tegorocznych wyborach? wydaje mi się, że obecny burmistrz i jego wczesniejszy głowny rywal nie wystartuje. A jeśli nie oni to kto? O ile bedą chętni... długi są w mieście, a coś trzeba zrobić z tym miastem.Bo pirwsza sprawa(korki) to już drobna przesada... Do tego budowa centrum handlowego, ktore kompletnie zakorkuje centrum... przeciez jest tyle miejsca na obrzeżach miasta.I czy następca odpowiedni może to w ogóle zmienić jeśli miałby faktycznie takie chęci/? Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spartakus




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 181

PostWysłany: Nie, 02 Maj 2010 23:21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korki dziś są, a jutro ich nie będzie jak powstanie obwodnica, a co do długów miejskich to nie są one aż takie straszne, bo ma je każde miasto, które stawia na rozwój i buduje infrastrukturę... Co do centrum handlowego to pewnie szybko nie powstanie...

Jakiego kontrkandydata naszego burmistrza miałeś na myśli???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marek241




Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 6

PostWysłany: Nie, 02 Maj 2010 23:26:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego, ktory przegrał w ostatnich wyborach z Derlickim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spartakus




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 181

PostWysłany: Nie, 02 Maj 2010 23:28:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to już ten Pan nie żyje jak myślimy o tym samym. A nasz obecny burmistrz też leży w szpitalu, chyba w Toruniu?

To kogo tak widzisz na tym stanowisku? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marek241




Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 6

PostWysłany: Nie, 02 Maj 2010 23:31:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no też o tym słyszałem... wiec właśnie pomyślałem, że nie wystartuje. I zastanawia mnie kto na to miejsce... Kto najlpeszy i kto najlepiej znałby się w temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spartakus




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 181

PostWysłany: Nie, 02 Maj 2010 23:36:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten byłby odpowiedni co ma doświadczenie na takim stanowisku, co zna sprawy miasta i ma szerokie, gruntowne wykształcenie. Dużo takich osób nie ma w Brodnicy, choć chęci ma pewnie wielu Very Happy

A co do obecnego burmistrza to myślę, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tru




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 80

PostWysłany: Pon, 03 Maj 2010 11:31:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek241 brak Ci szacunku do zmarłych! Co ma znaczyć: "że obecny burmistrz i jego wczesniejszy głowny rywal nie wystartuje. " i "no też o tym słyszałem... wiec właśnie pomyślałem, że nie wystartuje."
Jak ktoś nie żyje to chyba normalne że nie wystartuje ale można to innaczej ująć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariello




Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 295
Skąd: Broadway

PostWysłany: Pon, 03 Maj 2010 19:55:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi sie wydaje, ze Marek H. bedzie najlepszym kandydatem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ciekawy21




Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 19

PostWysłany: Pon, 03 Maj 2010 21:25:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę,że kandydatem na włodarza naszego miasta nie powinna być osoba,która nic nie zrobiła dla naszego miasta choć była w radzie miejskiej przez cztery lata jako przewodniczący rady miasta.Uzasadniam swoją wypowiedz tym iż będąc przewodniczącym rady miasta nic nie wniósł dla nas społeczeństwa,przeciwnie był zawsze nastawiony negatywnie na rozwój naszego miasta,na rozwój sieci handlowych co dla nas konsumentów podważa prawo co do możliwości kupowania taniej i wiekszym asortymencie.Ja osobiście nie wierzę tym którzy już zasiedli na stołkach w naszym magistracie,że coś zrobią dla naszego miasta,dajmy szansę ludziom z świerzym nastawieniem i chęcią do pracy a nie do kłutni politycznych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 03 Maj 2010 21:40:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawy21 napisał:
nic nie zrobiła dla naszego miasta choć była w radzie miejskiej przez cztery lata jako przewodniczący rady miasta

To co tyle czasu tam robił?? Tylko przychodził pić kawę?... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Pon, 03 Maj 2010 21:50:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majster, to prawda! Zobacz na emerytów-radnych - spali na radzie, podnosili grzecznie rękę do góry, byli w towarzystwie, po prostu nie stygli gdzieś w ogórdkach działkowych, swoich emeryckich willach. Ci co są ciutkę młodsi, też tylko rączka w górę, i parodia własnego zdania, niby mam, ale go nie powiem...bo i po co Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon, 03 Maj 2010 22:06:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOZA




Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 172
Skąd: brodnica

PostWysłany: Wto, 04 Maj 2010 08:13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech tam... Prawie wszyscy radni tacy sami. Tylko mały procent z nich ma coś do powiedzenia.Reszta siedzi jak kukiełki, budzą się tylko jak łapkę trzeba podnieść, tylko nie wiem czy wogóle śledzą to o czym się tam mówi. Jeden Pan często zasłania twarz ręką (mniemam że kima sobie), z kolei inna młoda Pani cały czas zamyślona jęzorem zęby czyści, inny pan ma minę jakby za karę tam siedział. A to przecież za naszą kasę żyją, więc coś mogliby wnieść do tych dyskusji, zamiast czekać na koniec obrad rady....

Co do kandydata to nie widzę wśród nich żadnego kto by się nadawał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kowal4655




Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 151
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 04 Maj 2010 09:30:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOZA napisał:
Ech tam... Prawie wszyscy radni tacy sami. Reszta siedzi jak kukiełki, budzą się tylko jak łapkę trzeba podnieść, tylko nie wiem czy wogóle śledzą to o czym się tam mówi. Jeden Pan często zasłania twarz ręką (mniemam że kima sobie), z kolei inna młoda Pani cały czas zamyślona jęzorem zęby czyści, inny pan ma minę jakby za karę tam siedział. A to przecież za naszą kasę żyją, więc coś mogliby wnieść do tych dyskusji, zamiast czekać na koniec obrad rady....


No niestety, ale taka jest rzeczywistość... może wynika ona z faktu, że na wielu z nich ma "ktoś" wpływ, przez co nie posiadają (lub nie chcą mieć) własnego zdania, lecz przyjmują odgórnie narzucone?

KOZA napisał:
Tylko mały procent z nich ma coś do powiedzenia.

To są Ci, którzy po prostu nie boją się wyrażać własnych opinii i chcą coś zmienić w naszym mieście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Wto, 04 Maj 2010 18:49:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystarczy czasami posłuchać wypowiedzi radnych (wszelkiej maści),albo bełkot ,albo własne interesy ,albo ani BE ani ME w jakimkolwiek temacie...
po co komu radni bezradni? albo co gorsza leniwi ? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019173 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski