STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Uzbrojeni Czeczeni w rękach policji !!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Spartakus




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 181

PostWysłany: Czw, 22 Kwi 2010 15:58:47    Temat postu: Uzbrojeni Czeczeni w rękach policji !!! Odpowiedz z cytatem

Dziś rano oglądając serwis informacyjny na TVP 3 trafiłem na taką wiadomość:

http://www.tvp.pl/warszawa/aktualnosci-z-regionu/kryminalne/uzbrojeni-czeczeni-w-rekach-policji/1690444

Która niestety nie pojawiła się w późniejszych serwisach, tak się zastanawiam, dlaczego???

Czyżby ktoś się bał, że może wywołać to niepokoje społeczne a może po prostu czas sobie odpowiedzieć na pytanie czy naprawdę Polska powinna utrzymywać wszystkich emigrantów z obcych krajów??? Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale moim skromnym zdaniem bandy uzbrojony rzezimieszków z obcymi paszportami powinny być od razu deportowane z kraju, bo własnych zakapiorów mamy dosyć!!! Co do samych Czeczenów to smutne jest to, jaką niewdzięcznością się teraz popisali niektórzy z nich za naszą pomoc i poparcie społeczne, gdy walczyli o wolność.

Widać, że wojna dla wielu z nich to ich żywioł a pokój i współistnienie z drugimi osobami mają w d…Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Czw, 22 Kwi 2010 18:00:47    Temat postu: Re: Uzbrojeni Czeczeni w rękach policji !!! Odpowiedz z cytatem

Spartakus napisał:
Dziś rano oglądając serwis informacyjny na TVP 3 trafiłem na taką wiadomość:

http://www.tvp.pl/warszawa/aktualnosci-z-regionu/kryminalne/uzbrojeni-czeczeni-w-rekach-policji/1690444

Która niestety nie pojawiła się w późniejszych serwisach, tak się zastanawiam, dlaczego???

Czyżby ktoś się bał, że może wywołać to niepokoje społeczne a może po prostu czas sobie odpowiedzieć na pytanie czy naprawdę Polska powinna utrzymywać wszystkich emigrantów z obcych krajów??? Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale moim skromnym zdaniem bandy uzbrojony rzezimieszków z obcymi paszportami powinny być od razu deportowane z kraju, bo własnych zakapiorów mamy dosyć!!! Co do samych Czeczenów to smutne jest to, jaką niewdzięcznością się teraz popisali niektórzy z nich za naszą pomoc i poparcie społeczne, gdy walczyli o wolność.

Widać, że wojna dla wielu z nich to ich żywioł a pokój i współistnienie z drugimi osobami mają w d…Sad


probolszewicka wizja, propaganda ...
koleś wyluzuj trochę, zajmij się sprzątnięciem po psie sąsiada, albo odmaluj huśtawkę dla dzieci a nie żółc wylewasz i taplasz się w pomyjach gdzieś wyczytanych, trochę wysiłku a nie negacji i podejścia do życia - bo mi się należy... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Czw, 22 Kwi 2010 18:34:18    Temat postu: Re: Uzbrojeni Czeczeni w rękach policji !!! Odpowiedz z cytatem

Spartakus napisał:
Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale moim skromnym zdaniem bandy uzbrojony rzezimieszków z obcymi paszportami powinny być od razu deportowane z kraju, bo własnych zakapiorów mamy dosyć!!!

...i z tym się zgadzam w 100%.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spartakus




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 181

PostWysłany: Czw, 22 Kwi 2010 19:06:53    Temat postu: Ktoś tu mnie nie zrozumiał! Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu mnie nie zrozumiał! Jestem za tym, aby w Polsce było podobnie jak np. w Anglii: Jeśli ktoś nadużywa gościnności kraju, który go przyjął (popełnia przestępstwa) to pakuje się go w samolot i odsyła do domu. Inaczej ludzie o złej woli a w każdej społeczności są tacy mogą poczuć się bezkarnie, a to byłoby złe dla nas wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 22 Kwi 2010 21:27:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powiecie na ten filmik?

http://www.joemonster.org/filmy/24032/Europa_w_2029_roku

Może wybiega za daleko w przyszłość ale temat chyba na czasie zważywszy że w Warszawie powstaje meczet a uzbrojeni Czeczeni biegają po ulicach... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 23 Kwi 2010 07:17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
Co powiecie na ten filmik?

http://www.joemonster.org/filmy/24032/Europa_w_2029_roku

że opis zamieszczony pod nim na yt go dyskwalifikuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Pią, 23 Kwi 2010 16:17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:

że opis zamieszczony pod nim na yt go dyskwalifikuje.


Iwan nie zagłębiaj się aż tak w sens przekazu tego filmiku. Ja traktuję go raczej jako bardzo możliwe s-f... Nasz kraj jest ''do tyłu'' jakieś 20-30 lat w stosunku do starej UE ,dzięki temu mamy za****stą szanse nie popełnić niektórych ich błędów. Oczywiście chodzi mi tu o nadmierną i przesadną w stosunku do wszystkiego tolerancję , która prawie zrobiła z Niemiec i Francji kraje muzułmańskie.
Czy zastanawiałeś się jaka byłaby reakcja muzułmanina gdybyś na jego ulicy chciał postawić kościół ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sob, 24 Kwi 2010 09:27:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, nie odczuwam potrzeby budowania sobie kościoła, cerkwi ani meczetu.

zważ, że we francji i wielkie brytanii, gdzie problemy z integracją muzułmańskich uchodźców są najbardziej palące, większość z nich pochodzi z dawnych kolonii, a tych, szczęśliwie, nie mieliśmy.

byłem jesienią zeszłego roku we francji i nie zauważyłem jakiegoś szczególnego zarabizowania tego kraju. obawiam się raczej, że do naszych uszu docierają wyłącznie informacje o problemach i zamieszkach. news o tym, że nie dzieje się właśnie nic nie jest newsem po prostu.

jeśli zabronimy budowania meczetów, to nic nie zyskamy. lekcją, którą, moim zdaniem, powinniśmy wyciągnąć z przypadków państw zachodniej europy jest konieczność integrowania imigrantów. to rozwiąże większość problemów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017582 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski