STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Co bardziej boli ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 01 Cze 2005 23:52:58    Temat postu: Co bardziej boli ? Odpowiedz z cytatem

"TRAGEDIA. Ponad 70 samobójstw w tym roku w regionie"-artykuł z "Gazety Pomorskiej" z 28 maja br. http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20050528/REGION/105280500
Czy ktos z Was miał "CZARNE" myśli ? GDZIE SZUKAĆ RATUNKU ? Co bardziej boli, życie czy .... ?
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 02 Cze 2005 09:14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

życie przygniata. stres, kłopoty itp itd, jeśli wszystko się nałoży na siebie, to ci bardziej wrażliwi rozprawiają się z tym w ostatnim akcie odwagi.
spróbuj wpisać w wyszukiwarce "samobójstwo" więcej stron o tym, żeby powstrzymać kogoś od samounicestwienia niż przepisów na wyzionięcie ducha. to chyba dobrze, prawda.
bo ludzie, którzy rozważają taką możliwość, wysyłają pewne sygnały. jeśli je przeoczyć, zignorować, to tragedia gotowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulinka




Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 68
Skąd: Nieżywięć

PostWysłany: Czw, 02 Cze 2005 12:47:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdy nie odważyłabym się na ten krok...po pierwsze ze zwględu na otoczenie...wiem że moi rodzice by tego nie przeżyli, po drugie duzo już osiągnęłam i szkoda byłoby to zaprzepaścić, mam swoja pasję, mam przyjaciół, rodzinę, którzy jakoś rekompensują mi złe strony mojego życia, po trzecie chyba brakowałoby mi odwagi i świadomości tego że nie wiem co będzie potem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość







PostWysłany: Czw, 02 Cze 2005 14:35:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wez ty juz przestan... znowu piszesz na temat na ktory nie masz pojecia dziecino

idz sie pobaw w domku dla lalek
Powrót do góry
k
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Cze 2005 18:01:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
wez ty juz przestan... znowu piszesz na temat na ktory nie masz pojecia dziecino

idz sie pobaw w domku dla lalek


Tutaj się chyba pomyliłeś <rotfl>. Akurat ta wypowiedź paulinki jest bardzo z sensem i na miejscu. To raczej ty "gościu" idź pobaw się lalkami albo pluszakami bo to ty raczej nie wiesz o czym tu mowa Exclamation
Powrót do góry
paulinka




Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 68
Skąd: Nieżywięć

PostWysłany: Czw, 02 Cze 2005 21:45:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie wiem czy to jest temat na który nie mam pojęcia....a co? tylko starzy ludzie popełniają samobójstwa? chyba niebardzo...ostatnio coraz częsciej robią to młodzi ludzie... zawód miłosny, problemy w szkole i w domu, stres....niestety doświadczyłam tego....moja sąsiadka i przyjaciółka świadomie utopiła się...z bardzo błahych powodów...od tej pory inaczej na wszystko patrzę...z dystansem...więc nie mów mi że nie wiem o czym mówię...i nie osądzaj ludzi po jednym poście Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 03 Cze 2005 17:46:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też mam dość tych ludzi co tylko wyzywają na tym forum. Może to ich jedyna rozrywka? Czują się lepsi jakkogoś wyzwa?
A co do problemu samobójstwa...ja podchodzę do tego z cynizmem. Miałam koleżankę, która symulowała samobójstwo, by zwrócić na siebie uwagę otoczenia...Może dlatego nie potrafię współczuć ludziom,
którzy podejmują się tego czynu. Nie chcę generalizować (żeby nie wyszło, że dopadła mnie znieczulica) ale często mam takie odczucia.
Ale nie zawsze! (tutaj trzeba patrzeć indywidualnie na osobę)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BlackLion
Gość






PostWysłany: Sob, 04 Cze 2005 15:54:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem niektórych najbardziej boli.. GŁUPOTA..( jeśli chodzi o samobójstwo)
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2005 16:26:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swego czasu był taki szmatławiec - periodyk co to się zwał "zły".
Był w nim nawet poradnik dla samobójców, czyli jak się targnąć na swe życie aby osiągnąć swój cel a nie skończyć np na wózku inwalidzkim lub totalnie zrujnowanym zdrowiem w zakładzie dla umysłowych - trzeba im przyznać że z sensem pisali.
Nie będę tu pisał detali aby ktoś się "moimi" wskazówkami nie pokierował Confused

Tak nawiasem pisząc to trzeba być i wielkim głupcem i mieć wielką odwagę aby się targnąć na siebie Confused
Dla samobójcy problemy może się i kończą ale wieksze problemy i ból zostawia się najbliższym którzy muszą żyć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2005 16:49:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu masz Krotom rację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 07 Cze 2005 08:28:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dla samobójcy problemy może się i kończą ale wieksze problemy i ból zostawia się najbliższym którzy muszą żyć

to ukazuje w jak tragicznej sytuacji psychicznej się znaleźli, skoro nawet ten argument do nich nie przemawia...
obecnie mam wielki problem. jednak wiem, że mogę liczyć na rozmowę z rodzicami i ich wsparcie. tego luksusu, niestety, nie mają wszyscy. choć jestem już starym koniem, to opiekują się mną troskliwie, wolą żebym czas spędział w domu (ba, nawet mogę w domu wyjątkowo palić), bo obawiają się, że przy moim impulsywnym charakterze może coś mi odbić.
nie mówię, że mam myśli samobójcze. myślę, że dla samobójców to po prostu tchnienie chwili...
poza tym warto iść do lekarza. medykamenty, choć w pewnym tylko stopniu, są w stanie pomóc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018376 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski