STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czas B-cy "sport"
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*A*
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Cze 2005 13:00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kid absolutnie się z Tobą zgadzam. Piłka nożna zawsze będzie najważniejszą i najbardziej popularną dyscypliną w naszym mieście - a do tego Sparta ma wiernych kibiców, którzy choćby nie wiem co będą z nią. Pozdrowionka dla wszystkich kibiców Sparty Wink
Powrót do góry
mr. jack
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Cze 2005 14:43:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobaczcie ilu ludzi na meczach sparty siedzi (ciagle Ci sami). ktos wyzej napisal, ze tylko pilka nzna interesuje sie spoleczenstwo. jesli pilka nozna jest na wysokim poziomie - czemu nie? ale skoro nasza brodnica kadra to pilkarze niedoswiadczeni? nie potrafiacy sie zgrac? wielkie sory... a tak btw. Sobiechowski dostal sie na ogolnopolska olimpiade mlodziezy:)
Powrót do góry
mr. jack
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Cze 2005 14:49:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzieliscie treningi sparty? ja tak. kiedy trener patrzy - spartanie dzielnie truchtaja i podaja sobie pilke. kiedy trener odwroci wzrok - spartanie w pocie czola chodza po murawie i sie smieja. wieczorkeim nachlani chodza pomiscie. tez zostane sportowcem - ekstra zycie:p
Powrót do góry
fan
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Cze 2005 14:55:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mr. jack wiem ze jestes wielkim przeciwnikiem Sparty . Dla ludzi ktorzy chodza na mecze to jest wszystko . zapewne nie byles na zadnym meczu sparty i treningu a wiesz to tylko z opowiadan ze sie niby zle dzieje w sparcie. jak bys byl troche wtajemniczony w klub to bys zmienil zdanie a to ze kiedys kogos widziales ze wieczorem byl na miescie to nie znaczy ze wszyscy tak robia.
W NASZYCH SERCACH TYLKO SPARTA JEST.
Powrót do góry
Kid




Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 121
Skąd: Acapulco

PostWysłany: Czw, 02 Cze 2005 15:48:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty mr. jack piszesz tu o jakimś Sobiechowskim, że gdzieś sie dostał tylko zauważ, prawie nikogo tym nie zainteresujesz taka jest prawda społeczenstwa nie obchodzi ktos tam gdzies tam bo akurat sie dostał, a gdybyś teraz dla porównania napisał jakiegoś newsa o Sparcie to zobaczyłbyś jak tem by sie rozwinął. Taka jest prawda, nie mówie że poziom obecny sparty jest wysoki ale i tak przyciąga ona więcej ludzi niż co innego taka jest prawda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*A*
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Cze 2005 18:46:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde...jakie to jest przerażające...z tego co widzę to dzisiejsi ludzie w ogóle nie maja klasy...wszyscy mają jakieś ,,ale'' do wszystkiego...Sparta była, jest i będzie extra klubem zawsze. Jeśli już chcecie się do niej przyczepiać to załóżcie jakiś odzielny temat na forum, np. ,,NIENAWIDZĘ SPARTY'' albo coś w tym stylu, i nie piszcie tego na forum, gdzie skupiaja się fani Sparty, bo to na prawdę zaczyna być średnio śmieszne. Ja osobiście mam dosyć stękań, że ,,Sparta do d**y'', ,,Nie umie grać'', ,,Idą na nią tylko pieniądze, a oni nic sobą nie reprezentują'' - dosyć już chyba tego!! Na zawsze w moim sercu SPARTA.
Powrót do góry
mr. jack
Gość






PostWysłany: Pią, 03 Cze 2005 09:08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylem na treningach sparty - widzialem troche rzeczy. dla mnie to nie sa sportowy i szacunku do nich nie mam.
heh, gdybym zalozyl topic "nienawidze sparty" ciekawe czy bym kogos zainteresowal. pisze to w tym temacie, zeby wszyscy milosnbicy sparty poznali moje zdanie. kiedy sparta byla w trzeciej lidze - na mecze chodzilem. teraz co soba reprezentuja zenada - sory. a pozatym niegdy nie napisalem, ze nienawidze kochanej sparty. po prosty przedstawiam moje zdanie (chyba mam do tego pelne prawo, prawda?)
wczoraj dotarlem do finansow brodnickich klubow. i tak sparta od miasta dostaje okolo 300 tys (gdzie ta kasa leci?), lks brodnica okolo 24 tysiecy (w tym sa: oboz zimowy w gorach, dwa, trzy nawet cztery obozy letnie + liczne wyjazdy na zawody o randze wojewodzkiej, makroregionu i w skali ogolnopolskiej (oprocz bardzo dobrze zapowiadajacego sie sobiechowskiego, lks ma kilkukrotna mistrzynie polski w pchnieciu kula - magde dzierzecka). pilkarze reczni dostaja chyba 70 tys (w tym, liczne zgrupowania i zawody) plywacy mniej od szczypiornistow, a wiecej od lekkoatletow (nie pamietam ile dokladnie), zdobywaja oni medale na zawodach wojewodzkich, jezdza na zawody ogolnopolskie i maja przynajmniej dwa obozy. dzis, albo jutro przedstawie dokladne dofinansowania z kasy miejskiej i tu na forum podam ile kazdy dostaje pieniazkow. do tego dochodzia jeszcze dofinansowania z MENISu oraz kasa od sponsorow, ale to juz indywidualna sprawa klubow. nie mam zamiaru tego sie czepiac.
p.s. dla mnie sparta bedzie podworkowym zespolem dopoki kadra i nastawienie tych "zawodnikow" sie nie zmieni to to ciagle bedzie profanacja prawdziwego sportu:/ a szkoda...
Powrót do góry
Kid




Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 121
Skąd: Acapulco

PostWysłany: Pią, 03 Cze 2005 15:51:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż drogi mr. jack nawet tak żenująco grajaca Sparta przyciągnie znacznie powtarzam znacznie wiecej ludzi na stadion niż twój lks choćby nie wiem co (no chyba że ściągnelibyście tu Korzeniowskiego Smile ) to po pierwsze, po drugie wiesz dlaczego Sparta dostaje z miasta 251 tys a lks 24 otóż dlatego, że klub ten jak sie orientujesz zrzesza ponad 250 dzieciaków pogrupowanych w 6 sekcjach, podczas gdy cały lks nie ma więcej osób niż liczy kadra młodzików, czy chocby szkólki piłkarskiej (jeśli bywałeś na treningach to na pewno widziałeś ilu ich jest - blisko 40 w każdej z tych sekcji), po trzecie 5 z 6 tych sekcji występuje w regularnych rozgrywakch ligowych co tydzień to gra u siebie to wyjeżdża 5 zespołów (policz sobie koszty transportu, sędziów, obsługi), po czwarte Sparta to nie tylko piłka nożna jesli byś sie nie orientował do klubu należy również siatkówka i koszykówka (kolejne blisko 120 osób) oczywiscie obie z tych sekcji jak wiesz występują również w regularnych rozgrywkach cotygodniowych (policz podobne koszty jak u piłkarzy), zauważ teraz jak znacznie potężniejszym klubem jest Sparta od wszystkich innych sekcji, których tak wiele powstało ostatnio w Brodnicy, zauważ, że to Sparta ma znacznie wiekszą tradycje istnienia niż lks czy inne kluby, który podejrzewam ze powstał pare latek temu. Na temat Sparty każdy zawsze coś tam powie jedni dobrze inni źle a na temat lekkoatletyki w bcy czy innych dyscyplin (no może troche poza piłką reczną) to 3/4 nie ma zdania albo nawet nie wie, że cos takiego tu istnieje i dostaje jakąś kase, nie odnoszę sie w tej wypowiedzi to ostatniego poziomu gry seniorów bo to prawda, że jest kiepski chodzi mi tylko o kwestie czysto formalne. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 03 Cze 2005 17:56:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Jack, prawdziwy z ciebie amator w krytykowaniu Sparty i kwestionowaniu wydatków klubu. Skoro jesteś taki zainteresowany jej finansami, to dlaczego nie pofatygowałeś się jakiś miesiąc temu do restauracji "U Bosmana". Wówczas było walne zgromadzenie tego stowarzyszenia, na którym księgowa omówiła wpływy i wydatki klubu, odpowiadała równiez na pytania zainteresowanych. Wówczas absolutorium uzyskał zarząd. Nadajesz się co najwyżej na dziennikarza CB, oni też lachę kładą na rzetelność swoich artykułów i wiarygodność gazety. Zresztą o finansach klubu pisaliśmy na innych tematach forum, z łaski swojej poczytaj sobie, może czegoś się dowiesz.
Co do klubu: do których sportowców nie masz szacunku? Siatkarzy, koszykarzy, piłkarzy, czy dzieci zaczynających zajmować się sportem? Wyłącz ogranicznik w swojej głowie i jeszcze raz przeczytaj poprzedni post Kida. On tam wszystko wyjaśnił (bardzo dokładnie). Kup sobie liczydło i policz, będziesz wiedział, na co (i na kogo) idzie kasa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*A*
Gość






PostWysłany: Pią, 03 Cze 2005 19:41:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym absolutnie cofnąć moje zdanie, że dzisiejsi ludzie w ogóle nie mają klasy... wypowiedzi Kida i Panicza całkowicie się z wcześniejszym zdaniem nie zgadzają. Widać, że oni nie są jakimiś zwykłymi chłopakami, którzy interesują się tylko tuningiem samochodów i lataniem za dziewczynami. Mają mózg, który wykorzystują do myślenia!! (ostatnio bardzo rzadko ludzie właśnie tak robią Very Happy) Chwała wam za to Smile Pozdrowionka dla fanów Sparty - na zawsze w moim sercu SPARTA Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02408 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski