STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Chorwacja - wyjazd w ciemno, czy nie ryzykować?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciechan




Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2010 19:14:43    Temat postu: Chorwacja - wyjazd w ciemno, czy nie ryzykować? Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam osób które były w Chorwacji. Wybieramy sie w dwie rodziny z dziećmi na przełomie lipca i sierpnia w okolice Rovinji i mamy dylemat czy rezerwować już apartamenty czy też jak na różnych forach piszą - jechać w ciemno, bo wybór lokali jest duży.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2010 21:00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja byłam w Chorwacji, ale na początku września i w tym terminie nie trzeba rezerwować apartamentów, można śmiało jechać "w ciemno". Ludzie sami zaczepiają i proponują miejsca noclegowe, ale warto samemu pochodzić i popytać, no i wybrać, które miejsce będzie najlepsze.Chorwacja jest śliczna więc polecam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filozof




Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 408
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 01 Lut 2010 11:03:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyżej! Dwa lata temu w drugiej połowie sierpnia byłem z rodzinką jednym samochodem, w ciemno i .... było świetnie. Znalazłem kwaterę pod Szybenikiem 100 m od plaży, gdzie stanęliśmy by znaleźć pole namiotowe i sie rozbić. Niepotrzebnie zabierałem wielki namiot i materace. Różnica w cenie była niewielka, ale za to z klimą i " po ludzku" !.

Nabrałem makaronów i puszek bo nagadali mi niestworzone rzeczy, jak to drogo. U nas na morzem w sklepach pewnie drożej. A tam we własnej kuchni robiłem jajecznicę z chorwackich jajek i cebulki zakupionej w sklepie za rogiem. Było kapitalnie i w tym roku też się wybieramy ze znajomymi - naprawdę warto. A bałem się takiej eskapady baaardzo!

Tam ludzie przecież też nie są bogaci i muszą jeść i za coś żyć. Jest kryzys, więc liczę, że drożej nie będzie, a kwater pod dostatkiem.
powodzenie ! Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pon, 01 Lut 2010 11:25:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciechan napisał:
Witam, szukam osób które były w Chorwacji. Wybieramy sie w dwie rodziny z dziećmi na przełomie lipca i sierpnia w okolice Rovinji i mamy dylemat czy rezerwować już apartamenty czy też jak na różnych forach piszą - jechać w ciemno, bo wybór lokali jest duży.


to nie trzeci świat Wink
pakuj auto i ruszaj ku nowej przygodzie Cool

byłem tam w ciemno ale w 2000 ale pewnie dużo się tam zmieniło...
to piękny kraj, ale w głębi lądu, nie wybrzeże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal73




Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 03 Lut 2010 08:56:36    Temat postu: Ja radzę w ciemno Odpowiedz z cytatem

Sam wybieram się ze znajomymi w tym samym okresie i jadę w ciemno - ostatnio sparzyłem się na rezerwacji i zrezygnowałem z zamówionej kwatery. Na miejscu jest tyle kwater, że zawsze się coś znajdzie, wystarczy odwiedzić informację turystyczną i zapytać o "apartmani". Osobiście nie polecałbym Rovinj - plaże są takie sobie, lepiej już jechać bardziej na północ w okolice Novigradu lub Umagu albo na południe do Puli. Byłem tam 2 lata temu. Polecam też zatokę Kvarner - okolice Crikvenicy albo wyspę Krk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ciechan




Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: brodnica

PostWysłany: Czw, 04 Lut 2010 22:52:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi. W końcu zrobimy tak, ze zarezerwujemy apartament , a jak bedzie lipa poszukamy cos innego na miejscu. Zaliczkę chcą niewielką - 100 euro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
STIG




Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 70

PostWysłany: Wto, 09 Lut 2010 02:09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłem na Chorwacji ale na Ukrainę jechałem w ciemno i to w sezonie. Nie było żadnego problemu z noclegiem - ludziska sami nawołują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 09 Lut 2010 08:28:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Green napisał:
to nie trzeci świat Wink

znaczy się w trzecim świecie rezerwujesz? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sro, 10 Lut 2010 15:04:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weź się nie czepiaj, co ? Mr. Green

trzeci świat w rozumieniu przeciętnego oglądacza TV a nie "podróżnika" Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016002 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski