STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SPROSTOWANIE DOTYCZACE HOSPICJUM
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 21 Maj 2005 12:40:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy z nas krytykują Profesjonalistę...
1) Mamy do tego prawo, poza tym PROFESJONALISTA sam zaczął polemikę swoim postem, oskarżając niektórych. To jest chyba naturalne, że każdy broni własnego zdania? PROFESJONALISTA ma do tego prawo i inni również.
2) Poza tym chyba nie zrozumiałaś do końca postu Satana.
No i prywatna uwaga odemnie...pisz trochę logiczniej, jak mam cię zrozumieć i odpowiedzieć gdy nie wiem o co chodzi? Bezsens.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madzia
Gość






PostWysłany: Pon, 23 Maj 2005 07:48:09    Temat postu: HOSPICJUM Odpowiedz z cytatem

OGROMNE UKŁONY W STRONĘ LUDZI ZAJMUJĄCYCH SIĘ OPIEKĄ NAD LUDŻMI CIĘZKO CHORYMI.KTOŚ KTO NIE MA POJĘCIA CZYM TAK NAPRAWDĘ ZAJMUJĄ SIE LUDZIE OPIEKUJĄCY SIĘ CHORYMI NA RAKA NIE POWINNI SIĘ WYPOWIADAĆ NA TAKIE TEMATY.JA OSOBIŚCIE BYŁAM W HOSPICJUM W TORUNIU I TA WIZYTA ZMIEMIŁA MOJE SPOJRZENIE NA TEMAT PRACY PIELĘGNIAREK I LEKARZY KTÓRZY Y OSTATNICH TYGADNIACH A NAWET DNIACH STARAJĄ SIĘ ULŻYĆ CIERPIENIOM CHORYM.JESZCZE RAZ GŁRBOKIE UKŁONY........... Exclamation
Powrót do góry
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 23 Maj 2005 08:05:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówimy tu o Brodnicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz
Gość






PostWysłany: Sro, 25 Maj 2005 22:50:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzieki dla Madzi !!! Nareszcie ktos wie o co chodzi. W Brodnicy nie ma stacjonarnego hospicjum, gdzie pacjenci przebywaja caly czas. Takie hospicjum miesci sie najblizej w Toruniu. Brodnickie Hospicjum to filia tego torunskiego.Oni nie maja odziału dla chorych tylko mały pokoik na ulicy Wyspiańskiego. Wejście jest gdzie indziej niz wejscie na odzial szpitala, ktory przypadkowo miesci sie w tym samym budynku. Ludzie z hospicjum odwiedzają chorych w domu a na Wyspiańskiego tylko przyjmowane są zgłoszenia. Pech chciał,ze te dwie instytucje, o ktorych caly czas mowa mieszcza sie w tym samym budynku, lecz po przeciwnych stronach. Pisząc takie oskarżenia na temat hospicjum wszyscy się mylą. Oskarżajcie szpital, bo oddział mieszczący się na Wyspianskiego to odział naszego brodnickiego szpitala. Hospicjum nie ma nic wspólnego ze szpitalem. Ludzie piszacy negatywne opinie na temat hospicjum tak naprawde nie wiedza o czym pisza. Z pewnoscia nie korzystali z ich uslug. Ja niestety musialem. Dziekuje pielegniarkom i lekarzom z naszego brodnickego hospicjum za opiekę nad moim umierajacym ojcem... .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017989 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski