STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
PGK-jakość usług!!!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krycha




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 25

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2009 09:52:38    Temat postu: PGK-jakość usług!!!! Odpowiedz z cytatem

Czy jesteście zadowoleni z jakości usług PGK????
Dokładnie chodzi o jakośc usług kierowców autobusów PGK.
Jest jeden sympatyczny kierowca, któremu wydaje się że wozi świnie w autobusie, i że jest władcą dużego koła, którym kręci co dnia na skrzyzowaniach.
Zero kultury + nieuprzejmość = jakość świadczonych usług kierowcy PGK.

nie mówie ze wszyscy bo wiekszosc kierowców jest ok natomiast JEST JEDEN któremu coś w życiu nie wyszło i każdego dnia po jego minie widać że jest mu zle!!! może go przerzucic z kierowania autobusem na kierowanie karawanem bo jego podejście do klienta i mimika własnie tam sie nadaje!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2009 10:31:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierowca ma Cię dowieźć do celu Twojej podróży a nie zapewniać Ci rozrywkę podczas przejażdżki Smile
Dawno nie korzystałem z usług PGK aczkolwiek idąc ulicą często widzę jak kierowcy jarają szlugi wioząc pasażerów. Myślę, że zarząd PGK powinien baczniej obserwować zachowanie swoich pracowników w godzinach służbowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krycha




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 25

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2009 11:08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie zależy mi na dostarczaniu rozrywki!!! chodzi żeby wykonywął swoją pracę i tyle. Korzystając z usług i PŁACĄC za to wymaga się chociaz jakiejs uprzejmości a nie złośliwości.
To autobusy są dla ludzi a nie ludzie dla autobusów!!!!
kolejna sprawa to fajki, normalnie szkoda ze nie rozpala ogniska na środku.
coś tu nie gra
CHCE ZWROTU KASY Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2009 11:43:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może powinien wypowiedzieć się tutaj ktoś z PGK i wyjaśnić sprawę. Jeśli nie to Winet załatwiaj sprawę i pisz newsa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 25

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2009 11:54:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A MOŻE POWINNI UTWORZYC KOMISJĘ ŚLEDCZĄ W TEJ SPRAWIE Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2009 14:22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za. Pod warunkiem, że przewodniczącym będzie ktoś z opozycji. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 25

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2009 15:20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale kto??? my tu o poważnych sprawach Very Happy a monk miesza w to opozycję Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2009 23:48:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale kierowca autobusu to jest zwykły człowiek po jego minie nie masz co sugerować może być jego mina jeszcze bardziej nie wyraźna ale po czym poznajesz że nie uprzejmy jest. Jak byś jeździł co dzień gruchotem autobusem lub powiedzieli ci ze nie dostaniesz przerw na śniadanie bo nie wyrobiłeś normy przewożąc tylu i tylu ludzi i śniadanie musisz zjeść śniadanie w autobusie.Zastanów się na drugi raz co piszesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
krycha




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 25

PostWysłany: Pią, 06 Lis 2009 09:21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brod.pl napisał:
ale kierowca autobusu to jest zwykły człowiek po jego minie nie masz co sugerować może być jego mina jeszcze bardziej nie wyraźna ale po czym poznajesz że nie uprzejmy jest. Jak byś jeździł co dzień gruchotem autobusem lub powiedzieli ci ze nie dostaniesz przerw na śniadanie bo nie wyrobiłeś normy przewożąc tylu i tylu ludzi i śniadanie musisz zjeść śniadanie w autobusie.Zastanów się na drugi raz co piszesz.


o jakich ty normach pleciesz????
to chyba ty sie zastanów. pewnie wozisz d*** w aucie i nie wiesz jak wyglada przewoz ziemniakow w autobusach. Tymi ziemniakami sa ludzie!!! zatrzymaj swoje d*** na przystanku i zobacz jakie jest zachowani ekierowcy... np zatrzymuje sie 5 m dalej od przystanku, ni eotwiera drzwi komus kto stoi przed nimi, pala fajki, gadaja przez telefon .,... dalej wymieniac???? kierowca to tez człowiek a pasażer to już nie ???? słuchaj w brodnicy za bilet płaci sie 2.20 a w toruniu np 2.10 gdzie jest wiecej autobusow, ktore jezdza czesciej, sprawniej i jest milsza obsluga... jeszcze nigdy w Toruniu nie zdarzyło mi sie zeby kierowca zamykał drzwi kiedy pasażer wysiada - u nas są lotne przystanki Very Happy to wyglada na zrzut spadachronowy nie zdazysz nie wysiadasz Very Happy jeszcze cos brod.pl ????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Pią, 06 Lis 2009 19:38:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widocznie masz żal do kierowcy chyba zarobiłeś mandat i dlatego tak opisujesz barwnie swoje wydarzenia .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
krycha




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 25

PostWysłany: Pią, 06 Lis 2009 23:34:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zal to mi jest ciebie.... a co ma mandat do jego pracy??? kierowca nie wystawia mandatow jelo...pie a jak bym Ci opisała swoje barwne wydarzenia to bys nie spał latami....
generalnie nie kumasz o co biega. Doszukujsze sie sensu w znaczeniu słowa KIEROWCA. Problem jest inny, ja nie mowie ze oni maja lekko - bo tez bym nie chciała stac w korkach itp itd ale problem w tym ze mimo wszystko to jest jego praca ja nie jezdze za gratisa ale płace za ta usługe wiec wymagam...
tak jak ja mam szacunek w pracy do innych tak i on moze byc normalny dla ludzi.... ciekawe czy ty zamykasz swojemu klientowi drzwi przed nosem???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2009 14:13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jak byś jeździł co dzień gruchotem autobusem lub powiedzieli ci ze nie dostaniesz przerw na śniadanie bo nie wyrobiłeś normy przewożąc tylu i tylu ludzi i śniadanie musisz zjeść śniadanie w autobusie.Zastanów się na drugi raz co piszesz."

Brod.pl poruszasz inną kwestie. Typ może mieć swoje problemy, ale powinien zachowywać się W MIARĘ profesjonalnie.
I co? Codziennie chłopak się frustruje, bo nie może zjeść kanapki i dlatego zgrywa gbura w autobusie? Każdy może mieć gorszy dzień. Ale fakt, niektórzy zachowują się jakby pracowali, siedzieli za kółkiem "za kare". Płace - wymagam. Wymagam "normalnego" zachowania. Zbyt wiele?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2009 16:04:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkło napisał:
"Jak byś jeździł co dzień gruchotem autobusem lub powiedzieli ci ze nie dostaniesz przerw na śniadanie bo nie wyrobiłeś normy przewożąc tylu i tylu ludzi i śniadanie musisz zjeść śniadanie w autobusie.Zastanów się na drugi raz co piszesz."

Brod.pl poruszasz inną kwestie. Typ może mieć swoje problemy, ale powinien zachowywać się W MIARĘ profesjonalnie.
I co? Codziennie chłopak się frustruje, bo nie może zjeść kanapki i dlatego zgrywa gbura w autobusie? Każdy może mieć gorszy dzień. Ale fakt, niektórzy zachowują się jakby pracowali, siedzieli za kółkiem "za kare". Płace - wymagam. Wymagam "normalnego" zachowania. Zbyt wiele?

dawno takich bzdur nie czytałem

Mam nadzieje że rynek zweryfikuje tego marnego przewoźnika i w końcu otworzą oczy tak jak pks którego wypierają z rynku ,,busy''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2009 16:23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzdur? Być może nie zrozumiałeś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2009 10:30:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czas pracy kierowcy reguluje kodeks pracy a rejestruje go np tachograf
i większej głupoty nie słyszałem żeby przerwa śniadaniowa uzależniona była od ilości przewiezionych pasażerów.
a co do jazdy gruchotem,nikt nikogo do pracy nie zmusza,jak sie nie podoba to zawsze mogą z autobusu przesiąść sie na ryksze i wysypywać kosze.tylko czy za tą samą wypłate?
ktoś napisał ,,płace i wymagam'' świete słowa .kiedyś pks leciał w kulki z pasażerami,powstały prywatne firmy przewozowe i pks jest zdziwiony ,teraz powoli zabierają pasażerów pgk i bardzo dobrze ,taniej szybciej i bez fochów pana kierowcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018203 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski