STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
MAKIJAŻ FRYZURKA I PAZNOKCIE ŚLUBNE
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MalaLaadyPank




Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 18

PostWysłany: Nie, 13 Wrz 2009 13:44:41    Temat postu: MAKIJAŻ FRYZURKA I PAZNOKCIE ŚLUBNE Odpowiedz z cytatem

Miłe Panie,
za niedługi czas zmieniam stan cywilny. Już od dawna nie mieszkam w Brodnicy, ale ślub i wesele odbędą się jednak w rodzinnej miejscowości.
Zastanawiam się nad tym, gdzie można zrobić ładny, twarzowy makijaż, fryzurkę i paznokietki.
Kogo polecacie, a od kogo powinnam trzymać się z daleka?

Pozdrawiam;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madzialenna09




Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 6

PostWysłany: Nie, 13 Wrz 2009 19:58:36    Temat postu: Zapraszam Odpowiedz z cytatem

Witam
jeżeli chodzi o paznokcie i makijaż to zapraszam do mnie Smile stylista pazn jestem od 7 lat, pracowałam w luksusowych spa w wawie więc świadczę najwyzsza jakość usług.
zdjęcia mogę podesłać na meila
pozdr. Magda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andzia123




Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 16 Wrz 2009 14:35:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam osobiście polecam p.Daniela o do fryzurki robi włoski superrr sama korzystam od kilku lat a makijaż p.Ula w tym samym salonie tylko pokój obok pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Sro, 16 Wrz 2009 21:54:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andzia123 napisał:
Witam osobiście polecam p.Daniela o do fryzurki robi włoski superrr sama korzystam od kilku lat a makijaż p.Ula w tym samym salonie tylko pokój obok pozdrawiam


Zgadza się jeżeli chodzi o fryzjera . Zdecydowanie odradzam Trends czy jakoś tak lipa straszna fryzury bardzo nietrwałe . Czesanie jak w PRL-u
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 17 Wrz 2009 11:05:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BADI napisał:
Czesanie jak w PRL-u

Ale moze MalaLadyPank tak chce Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Czw, 17 Wrz 2009 12:23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze że makijaż wyszedł pięknie dzięki http://salon.kosmetyczny.com.pl/index2.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MalaLaadyPank




Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 18

PostWysłany: Pią, 18 Wrz 2009 13:37:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO niekoniecznie chciałabym wyglądać w tym dniu jak istota wyciągnięta z czasów prl-uWink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julietta76




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 46
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 18 Wrz 2009 13:47:46    Temat postu: fryzjer Odpowiedz z cytatem

z fryzjerow polecam pania justyne z ul. Lidzbarskiej, mnie tez 3 tyg temu czesala na slub, klasa....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
julietta76




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 46
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 18 Wrz 2009 13:49:54    Temat postu: fryzjer Odpowiedz z cytatem

nie sluchaj ich, w Trendy na Strzeleckiej tez Pani Ania slicznie czesze, mialam tam przedluzane wlosy, bylam b. zadowolona, tez polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
julietta76




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 46
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 18 Wrz 2009 13:55:18    Temat postu: make up Odpowiedz z cytatem

makijaz polecam na ul tylnej-p watorowska i u mony, salon przy pks'ach wiekszosc moich klientek tam wysylam i wszystkie byly zadowolone, bardzo ladnie maluje tez p. ania sliwinska z duzego rynku, obok ksiegarni

a na pazurki zapraszam do siebie tylko wczesniej sie umowic trzeba ;p

moje prace znajdziesz tu:
http://studionefretete.blog.onet.pl/

i

http://nasza-klasa.pl/school/60714/39
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Pią, 18 Wrz 2009 21:45:53    Temat postu: Re: fryzjer Odpowiedz z cytatem

julietta76 napisał:
nie sluchaj ich, w Trendy na Strzeleckiej tez Pani Ania slicznie czesze, mialam tam przedluzane wlosy, bylam b. zadowolona, tez polecam


Fryzura nie trwała . I coś co jest nie wybaczalne cytuję tą pseudo profesjonalistkę
" ... szkoda że nie nie miałam do pani numeru telefonu bo wyskoczyło mi 3 tygodnie temu wesele i chciałam odmówić czesanie no ale już trudno..."

Usługa zamówiona był jakieś 3-4 miesiące wcześniej.

I gdzie tu profesjonalizm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luszka




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 62
Skąd: Los Terneros/Brodnica/Toruń

PostWysłany: Nie, 27 Maj 2012 07:40:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne paznokcie - jak podały mi znajome (bo osobiście nie miałam okazji sprawdzić) - ponoć pięknie robi Pani, z którą można nawiązać kontakt poprzez GG: 11739167

Co do makijażu - nie gniewajcie się, ale sama się zareklamuję Wink Polecam siebie Wink Jestem dyplomowaną wizażystką i początkującym fotografem, działam jako freelancer w tym zakresie. Makijaże wykonuję tanio, bo u siebie w domu o każdej porze dnia i nocy Wink No, przesadzam - oczywiście po uprzednim uzgodnieniu terminu, gdyż często wyjeżdżam na sesje do Torunia Wink

W razie zainteresowania proszę o kontakt sms-owy ewentualnie e-mailowy (telefony wykluczone, bo słabo słyszę i choćbyście się moje drogie Panie wydzierały do słuchawki - i tak nie usłyszę Very Happy )

SMS: 503 574 303
e-mail: szok.ciechacka@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 27 Maj 2012 07:54:38    Temat postu: Re: MAKIJAŻ FRYZURKA I PAZNOKCIE ŚLUBNE Odpowiedz z cytatem

MalaLaadyPank napisał:
Miłe Panie,
za niedługi czas zmieniam stan cywilny. Już od dawna nie mieszkam w Brodnicy, ale ślub i wesele odbędą się jednak w rodzinnej miejscowości.
Zastanawiam się nad tym, gdzie można zrobić ładny, twarzowy makijaż, fryzurkę i paznokietki.
Kogo polecacie, a od kogo powinnam trzymać się z daleka?

Pozdrawiam;-)


google i forumowa szukajka nie boli Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 20 Mar 2019 17:56:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie pasować styl Morticii Addams.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleks




Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 65

PostWysłany: Sro, 20 Mar 2019 19:30:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tu widze , ze najlepiej to podejdzie Cekol C45 + Super Finish Knauf , a na koniec to moze Sniezka ECO - ale to juz zalezy od Twojej karnacji .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018622 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski