STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Simplus

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Sob, 29 Sie 2009 21:37:06    Temat postu: Simplus Odpowiedz z cytatem

Witam.
Chciałbym opisać swoje doznania z siecią simplus, może nie dobrze trafiłem ale...
Simplus - pakiety internetowe
Dnia 26.08.09 zakupiłem zestaw startowy simplus 9zł z myślą o wykorzystaniu jej do łączenia się z mobilnym internetem. Za kwotę 5zł wykupiłem pakiet 25MB na transfer danych. Korzystając z internetu przez modem iplusa ( nabyłem go ) przy 20MB, które mi pokazał zostałem rozłączony i zablokowany.
Chciałem sprawdzić konto, termin ważności niestety bez skutku.Za każdym razem pojawiał się komunikat żądanie o zasileniu konta, brak informacji o koncie. Wysłałem maila oczekując odpowiedzi od operatora simplus.
Dnia 29.08.09 doładowałem konto kwotą 10zł i jakie było moje zdumienie jak stan konta wyniusł ...6,60zł zszokowany napisałem kolejnego maila do simplusa. Korzystając z BOK plusa połaczyłem się z konsultantem w kwesti wyjaśnienia sytuacji, nic nie dowiedziałem się co by cokolwiek wyjaśniło. Konsultant stwierdził, że numer nie jest zarejestrowany i nie udzili żadnych informacji - bilingu, jesli chcę otrzymać biling, muszę zapłacić 30-35zł. Stwierdził też, że konto musiało mieć ujemne saldo !! Przeszukałem materiały reklamowe, które otrzymałem przy zakupie karty simplus, nie było tam regulaminu. na stronie plus gsm odnalazłem regulamin dla użytkowników sieci, w którym była wiadomość, że przy zerowym stanie konta numer jest blokowany/ zawieszany. Oczywiście rozmowa z konsultanetem kosztowała mnie 1,95zł
Jednym słowem unikac PLUS GSM jak ognia, to krojenie w biały dzień.
Kto ma podobne doświadczenia z tą siecią?
Gdzie się zwrócić o nagłośnienie praktyk operatora?
Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Nie, 30 Sie 2009 11:01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwróć się do Uokik Informacje o urzędzie, regulacje prawne, ochrona bezpieczeństwa i jakości produktów, ochrona konsumentów.
www.uokik.gov.pl/ Bo w Brodnicy nic nie załatwisz .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pon, 31 Sie 2009 17:19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cd.


(...)
Potwierdzam przyjęcie poniższej korespondencji. Sprawa zostanie przekazana
do Wydziału Kontroli Telekomunikacyjnej i Pocztowej w Delegaturze w
Bydgoszczy. Jednak podjęcie działań interwencyjnych z naszej strony warunkujemy
podaniem przez Pana pełnego adresu do korespondencji.
(..)

ktoś chyba podchwyci temat..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018639 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski