STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
skrucha

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 13 Paź 2008 21:45:51    Temat postu: skrucha Odpowiedz z cytatem

chciałem przeprosić.

za to, że dałem się omamić i stanąwszy w kolejce pod ambasadą nie oddałem nieważnego głosu, a zagłosowałem na tuska.

niniejszym publicznie oświadczam, że błędu tego nie popełnię i więcej mi się nie zdarzy zagłosować na żadnego żądnego władzy osobnika o mentalności przedszkolaka. natomiast z dziką wprost radością skreślę wszystkich, którzy się na karcie do głosowania znajdą. krateczka, k***a, po krateczce.

a może w ramach lustracji powinno wydać się zakaz ubiegania o stanowiska publiczne osobom, które zdały maturę przed 1989? Wink

wypowiedź sprowokowana debilnym zachowaniem kaczyńskiego i tuska w konteście zbliżającego się spotkania przywódców ue. oraz zacietrzewieniem prezentowanym przez obie strony kłótni rodem z piaskowicy oraz ich popleczników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Pon, 13 Paź 2008 22:05:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podpisuję się pod kolegą.
To co się dzieje (i tusk i kaczyński) to kpina. czy tak ma wyglądać praworządne państwo? To ja dzieuje obydwu Panom. to smieszne. Piękny przykład dal niższych szczebli administracji. Szczerze mówiąc Polacy - ci u góry też chyba nie dojrzali do demokracji.
A tu refleksja:
W żadnym kraju nie ma czegoś takiego, że premier i prezydent lecą tym samym samolotem (względy bezp.), ale cóż a to Polska właśnie. Tu nie chodzi o samolot ale skład delegacji - w przypadku Polski - aż dwóch. Obciach i nic więcej. co by im szkodziło podać sobie ręce, i lecieć reprezentować 1 - interes narodu,a nie swoich ugrupowań, które reprezentuja ułamek społeczeństwa. Byłem sympatykiem PO, PiSu nie lubiłem. Teraz nie lubię także PO.
Pozdrawiam trzeźwo myślących na czele z Iwanem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pon, 13 Paź 2008 22:34:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to jest, jak nielotom zachciewa się fruwać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 13 Paź 2008 23:32:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach tam, szkoda palców i klawiszy na głupotę rządzących.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 14 Paź 2008 14:02:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obiło mi się o uszy w tokfm, że podobne cyrki odstawiali kiedyś rządzący finlandią.

tak czy inaczje - powinni jednego i drugiego zapakować w kiepurę, wysadzić w środku nocy w kolonii i kazać się przesiąść do pociągu do brukseli. w ramach pokuty powinni jechać razem kuszetką na jednym łóżku Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marian




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 8

PostWysłany: Pon, 27 Lip 2009 10:30:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuja wszystkim wypowiadajacym sie wystartowac w przyszlych wyborach.. przed tem uzyskac wysokie tytuly naukowe a potem sprawic aby swiat byl lepszy.. no moze nie swiat.. a Polska ..

kazdy jest madry, ciekawe co byloby gdyby.,..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016204 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski