STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Felietony w CB?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Felietony w CB?
Tak
100%
 100%  [ 5 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
james_bond




Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: 70460640

PostWysłany: Sro, 04 Maj 2005 14:14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tymi 300 postami na forum i ranga administratora przesadzasz, chodzi mi o jak rzeczowe sugestie i uwagi a nie wywody w stylu, ze jak czytam CB to mi sie zygac chce czy cos takiego albo ze jak ide na kibel z CB to zatwardzenia nie mam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Sro, 04 Maj 2005 16:44:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

james_bond napisał:
uderz w stół, a nożyce się odezwą


Piszesz do mnie, wiec odpowiadam. Jesli nie chcesz podejmowac dyskusji to nie wchodz na forum - proste, prawda?

james_bond napisał:
z tymi 300 postami na forum i ranga administratora przesadzasz (...)


Jasne, ze przesadzam i przejaskrawiam, to jest tzw. ironia, ktorej najwyrazniej nie wyczuwasz. Wyolbrzymiam, bys mogl bez problemu wychwycic sens wypowiedzi, najwyrazniej Cie przecenilem...

james_bond napisał:
(...) chodzi mi o jak rzeczowe sugestie i uwagi a nie wywody w stylu, ze jak czytam CB to mi sie zygac chce czy cos takiego albo ze jak ide na kibel z CB to zatwardzenia nie mam


Czy Ty wogole przeczytales watek? Pijesz do mnie? To przeczytaj moje posty i wypowiadaj sie na ich temat. Nie ja pisalem o zatwardzeniu, nie ja pisalem, ze chce mi sie rzygac. Na forum, przy kazdej wypowiedzi, u gory z jej lewej strony jest napisany nick autora. To pomaga rozrozniac osoby piszace i radze od czasu do czasu zwrocic uwage czyjego posta czytasz, a nastepnie komentujesz.

Co do tekstow, o ktorych mowisz - nie ja to pisalem, wiec nie odnos tego do mnie. Forum jest rzekomo moderowane, moderatorowi to nie przeszkadza. Poza tym, ponowie pytanie - czy forum nie powstalo po to by zbierac opinie i uwagi odnosnie gazety?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 04 Maj 2005 18:25:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

james_bond napisał:
z tymi 300 postami na forum i ranga administratora przesadzasz, chodzi mi o jak rzeczowe sugestie i uwagi a nie wywody w stylu, ze jak czytam CB to mi sie zygac chce czy cos takiego albo ze jak ide na kibel z CB to zatwardzenia nie mam


Skoro jesteś taki mądry, to wypowiedz się sam (na tym lub na innym temacie forum) odnośnie tej gazety. Jeszcze twojego stanowiska nie przeczytałem. Bo jak na razie, to tylko polemizujesz z moim zatwardzeniem, cytujesz Kołodkę i "pijesz do innych". A jak to sie ma do CB i jego felietonów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
james_bond




Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: 70460640

PostWysłany: Czw, 05 Maj 2005 11:05:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ego!
watek przeczytalem. po drugie nie twierdzilem, ze toTy pisales o zatwardzeniu i nie pije do Ciebie. przyjro mi, ze nie tak moje slowa zrozumiales. I jeszcze jedno, ja Cie nie obrazam, chodzi mi o slowa „Wyolbrzymiam, bys mogl bez problemu wychwycic sens wypowiedzi, najwyrazniej Cie przecenilem... ”

A jesli chodzi o forum CB, to nie neguje jego istnienia


Ostatnio zmieniony przez james_bond dnia Czw, 05 Maj 2005 11:07:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
james_bond




Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: 70460640

PostWysłany: Czw, 05 Maj 2005 11:06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panicz to nie ja pierwszy wylecialem z zatwardzeniem, zadaj to pytanie do siebie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 05 Maj 2005 16:06:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o zatwardzenie, lecz o twoją postawę. Ponoć mamy na tym temacie wypowiadać się w przedmiocie felietonów w CB. Jakoś nic takiego nie napisałeć jeszcze, a czepiasz się wypowiedzi innych! Więc sam napisz, co sądzisz o CB i w ten sposób włącz się w dyskusję!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
james_bond




Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: 70460640

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 08:08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie sądzę, aby pojawianie się co numer felietonów w CB jakoś znacząco wpłynęło na postrzeganie i poziom gazety. nie zapominajmy, że nie jest to gazeta pokroju Polityki czy Rzeczpospolitej tylko lokalny tygodnik skierowany szerokiego grona odbiorców. inną rzeczą jest, że dobry felieton nie jest tak łatwo napisać, w takim razie nie warto puszczac niedorobek. w CB do tej pory felietony ukazywaly sie tylko sporadycznie, niech tak zostanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 12:00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie nie warto robic nic, bo to i tak nie wplynie na postrzganie i poziom gazety... Marnosc nad marnosciami, wszystko marnosc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 12:10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo nikomu nie zależy na tym, aby w Brodnicy wydawany był tygodnik z prawdziwego zdarzenia. Jeżeli sam naczelny nic w tym kierunku nie zrobi (a tak się zapowiada), albo nie zostanie wywalony "na zbity ryj", to będziemy mieli takie g.... A szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
james_bond




Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: 70460640

PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 19:33:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panicz a co my mozemy zrobic, w CB mogą nasze opinie wziąć pod uwagę lub nie. pozostaje nam nic innego jak tylko pisac lub przerzucic sie na inne tytuly

A Ty Ego znowu przesadzasz, jak nie warto robic nic, wypowiadalem sie tylko na temat felietonow, to tylko moja opinia. Jesli ktos inaczej uwaza to zapraszamy do dyskusji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 19:55:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możemy sobie tylko popisać... albo czekać na jakiegoś Berlusconiego, który będzie wydawał nową gazetę o Brodnicy i okolicach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
james_bond




Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: 70460640

PostWysłany: Pon, 09 Maj 2005 13:42:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Berlusconiego raczej sie nie doczekamy, pozostaje nam tylko to pierwsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019186 sekund ] :: [ 18 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski