STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Orange freedoom pro

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dwademony




Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 12
Skąd: brodnica

PostWysłany: Czw, 12 Lut 2009 00:12:58    Temat postu: Orange freedoom pro Odpowiedz z cytatem

Wiatm wszystkich.

Czy ktoś mógł by mi coś napisac na temat tej oferty jak to sprawa wygladaw rzeczywistości Question bym był wdziczny z góry dzieki. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Czw, 26 Lut 2009 23:39:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałem tą nie przyjemność instalowania i konfiguracji tego internetu u mojej ciotki. Płaci chyba 40(45)zł za 512 kbps (do przeglądania neta starczy).
Sprawa wyglądała następująco:
10 Luty - podpisanie umowy.
14 Luty - telefon z informacją iż Internet został aktywowany. Przy próbie uruchomienia - ten jednak nie działał. Po telefonie do BOK informacja iż jeszcze nie został aktywowany (poprzedni facet więc musiał się pomylić).
17 Luty (chyba) - telefon z informacją iż Internet został aktywowany. Niestety znów po konfiguracji - nie działa. Po telefonie do BOK okazało się że hasło na umowie jest nie prawidłowe... Po podaniu właściwego hasła Internet działa.
Najśmieszniejsze jest to iż za każdym razem po włączeniu komputera - trzeba na nowo konfigurować modem (co zajmuje ok. minuty).
Jednym zdaniem - nie polecam, wolałbym już dopłacić te kilkanaście złotych do Neo 1mb, do którego póki co nie mam zastrzeżeń.
Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Czw, 26 Lut 2009 23:43:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrroger napisał:
Najśmieszniejsze jest to iż za każdym razem po włączeniu komputera - trzeba na nowo konfigurować modem (co zajmuje ok. minuty).

Niemożliwe. Pokaż zapis zrzutu ekranu, a inaczej nie uwierzę. Jak co restart pyta o konfigurację karty, to coś jest nie tak z systemem, jak na moje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Pią, 27 Lut 2009 12:27:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie rzecz biorąc, trzeba za każdym razem synchronizować modem. Będę u ciotki to zrobię jakieś zrzuty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.111484 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski