STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Strona spoko ale..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolo




Dołączył: 01 Sie 2004
Posty: 12

PostWysłany: Pon, 30 Sie 2004 09:19:51    Temat postu: Strona spoko ale.. Odpowiedz z cytatem

W miare czasu powinien sie tam poajwic np. spiewnik kibiców lub forum dobra byłaby tez historia klubu w jakich okolicznosciach powstał i jak mu się powodziło dawniej wiem że to nie jest takie proste ale w miare czasu stronka powinna byc rozbudowywana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cranchenstein
Gość






PostWysłany: Wto, 31 Sie 2004 23:31:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze ze jest. poza paroma niuansami jest ok. Twisted Evil
Powrót do góry
MŁDOY
Gość






PostWysłany: Sob, 19 Mar 2005 13:02:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

księga gości by sie przydała spiewnik i histroia klubu a na forum ja moge dać moje gify jak ktoś chce gify to niech napisze do mie na gg 6370245
som ruchome i obrazki wszystki w barwach sparty !!!!!
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 19:06:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie panowie nie zapędzjmy sie po co śpiewnik skoro i tak nikt nie śpiewa u nas na stadionie taka prada..a księga gości nie potrzebna bo znowu jakies napinacze sie beda wygrażać kozaki internetowi;/
Powrót do góry
sparta_moderator




Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 1
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 19:17:00    Temat postu: strona Odpowiedz z cytatem

Wszelkie pomysły i sugestie co do strony mile widziane, jednak co do gif-ów to jestem sceptycznie nastawiony - to ma byc strona informacyjna i ma szybko się ładowac. Gify zwolnią otwieranie strony, a np. księga gości moim zdaniem jest niepotrzebna bo jest forum. Co do wstawienia historii i innych ciekawostek - jestem za, jednak kto to zrobi? Jak na razie tylko Krzysztof zajmuje się wpisywaniem tekstów których będzie coraz wiecej wraz z ruszajacym sezonem. To wszystko jest czasochłonne, a praca wykonywana jest społecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rudy
Gość






PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 20:47:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak coś to ja jestem chętny do POMOCy w jak coś numer gg 5781995
Powrót do góry
kid
Gość






PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 10:51:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strona jest jaka jest jak nikt inny nie potrafił zrobić lepszej a osoba, która wcześniej sie tym zajmowała (nie będę tu wymieniał nazwiska tego "neczelnego") olała sprawę to nic na to nie poradzimy, żeby tylko chociaż była w miarę uaktualniana no bez przesady juz jest po meczu z Pałuczanką a tam ciągle "SParta kontra Zawisza!!!" troche konsekwencji panowie albo do roboty albo zamknąć ją w cholere jak sie nie ma czasu i chęci. pozdrawiam
Powrót do góry
Koronowo
Gość






PostWysłany: Pon, 18 Kwi 2005 19:49:28    Temat postu: "Toruńczyki" hehehe Odpowiedz z cytatem

hehehe Ale ktos napisal w jednym z artykulow... Torunczykow!! hehe Torunian sie pisze!! hehehe
Powrót do góry
Lolek




Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 38

PostWysłany: Pon, 18 Kwi 2005 20:03:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś sie ruszyło na stronie ale przydałoby sie kilka dodatkow np. historia klubu sukcesy sparty itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Novy
Gość






PostWysłany: Pon, 02 Maj 2005 10:51:22    Temat postu: nowa strona Odpowiedz z cytatem

Ta nowa nazwijmy "strona" (chociaż niewiele ma ona ze stroną internetową wspólnego) to beznadzieja. Jak sie nie potrafi to nie trzeba sie zabierać, albo robic dobrze albo wcale. Teraz to Sparta jest pośmiewiskiem bo ma takie g***o. Być może nowi twórcy nie wiedzą ale istota strony internetowej to aktualność i szybkość informacji, relacja z meczu powinna ukazać się na stronie zaraz po meczu a nie miesiąc później jak było po meczu z Zawiszą i to przepisana z Czasu B. z błędami. Do relacji powinny być dołaczane zdjęcia z meczu, a jedyne zdjęcia jakie widać to z 2003 roku z mecza z Turem i Amiką, pogratulować aktualności. A gdzie zdjęcia zawodników, całego zespołu, wywiady - kompletne dno. Dla przykładu zobaczcie strony Drwęca Nowe Miasto. Ja nie potrafię więc nie robię, wy widze że też nie potraficie a jednak sie zabieracie - zupełnie niepotrzebna Sparcie taka antyreklama bo ta strona to wstyd.
Powrót do góry
Novy
Gość






PostWysłany: Pon, 02 Maj 2005 11:02:59    Temat postu: poprawka Odpowiedz z cytatem

Poprawka - zamiast mecza ma być meczu, pomyliłem się. A co do błędów na stronie to zapomniałem napisać że w meczu z Olimpią za Koczota wszedł Draszewski a nie Graszewski jak "strona" podaje.
Powrót do góry
gosc
Gość






PostWysłany: Wto, 03 Maj 2005 17:50:31    Temat postu: nedzna strona Odpowiedz z cytatem

Bardzo slabe wykonanie strony i do tego brak aktualizacji. Brak slow.
Powrót do góry
Lolek




Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 38

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 14:45:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chce wejśc na tą strone to mi sie otwiera strona głowna brodnica.net co sie dzieje czyzby jakies zmiany na lepsze sie czynią
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kid




Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 121
Skąd: Acapulco

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 18:04:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej wątpie czy na lepsze ale lepiej juz jak nie ma tej strony i nie ma wstydu niż jest i ciagle to samo odkad ruszyła była uaktualniana 2 razy!!! dobrze że Klon w pore sie zorientował i ją zdjął
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018659 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski