STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Do użytkowników forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin
Gość






PostWysłany: Sob, 30 Kwi 2005 16:26:32    Temat postu: Do użytkowników forum Odpowiedz z cytatem

Czytając wasze wypowiedzi na rózne tematy wnioskuje , oczywiście nie o każdym , że szukacie tylko kłótni . Często zaczynacie tematy na które nie macie pojęcia . Potraficie tylko oczerniać , w nikim ani nigdzie nie szukacie dobrych cech , tylko te złe , których tak naprawde czesto niema . Więc poco sie wypowiadacie jak nie macie zielonego pojecia , może poto aby wywołać ogólny chaos . Czy nie wiecie że wszelkiego rodzaju spory należy rozwiązywać czynami a nie słowami ? Watpie czy wiekszość z was potrafi sie zmierzyc z problemem w " realu " a nie na forum , watpie czy was na to stać . Nie będę pisał o kogo mi chodzi bo te osoby napewno się domyślą . Nie myślcie ze sie boję i dlatego nie piszę waszych ksyw , nie pisze ponieważ nie chcę zniżyć sie do waszego poziomu .
Powrót do góry
paulinka
Gość






PostWysłany: Sob, 30 Kwi 2005 22:31:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyznam że dość odważne słowa,ale poniekąd masz rację, bo czasem to normalnie czytać się nie chce, ale uważam że nie ma co generalizować bo wiekszosc stałych bywalców to naprawde fajni i wartosciowi ludzie...ale jak zawsze znajdą sie "odmieńcy" którzy wszystko zepsują...ale nie ma się co przejmować i denerwować, damy radę Wink
Powrót do góry
Bartek
Gość






PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 00:05:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie się zniżyłeś do "naszego poziomu" Co prawda nie wiem czy naszego ale fakt jest faktem.
Nigdy bym nie wypowiadał\a się na temat o którym czegoś nie wiem. Zamiast wskazywać na nasze ograniczenie, może lepiej zajmij sie sobą? Nie szufladkuj nas, nie znasz nas, nie wiesz kim jesteśmy na tzw. realu.
Poza tym czujesz się osobiście urażony i to zniekształca ci obiektywne spojrzenie na sprawe...
P.S. myślisz, że mam na imię bartek? i nie rozsmieszaj mnie tekstem, że nie powinniśmy sie podpisywać ksywami, bo to jest śmieszne. Jakbyś nie znał netu...
Powrót do góry
yah_m




Dołączył: 07 Kwi 2005
Posty: 14

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 00:22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Marcinem, co do tego, że zbyt często ludzie wchodzą tu tylko po to, żeby ponabijać się i pewnie też ośmieszyć pierwszą z brzegu osobę... ale nie można tego generalizować, w końcu nie należy być też ciągle śmiertelnie poważnym!!! Z resztą zauważ Marcin, że pisząc ten post właśnie stałeś się osobą, która w dość niesympatyczny sposób potrafktowała innych i nawet jeśli należy im się porządny kop w dupę za to, co tu piszą, to krytykowanie krytki, które tu uprawiasz jest conajmniej absurdalne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 00:46:18    Temat postu: Re: Do użytkowników forum Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Więc poco sie wypowiadacie jak nie macie zielonego pojecia

Właśnie Marcin, po co się wypowiadasz jak nie masz o nas zielonego pojęcia Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 12:07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem zbaczających tematów jest niewątpliwie największym tego forum. natomiast stwierdzenie, że zabieramy się za tematy nie znając zagadnienia, to oczywistwa kpina. jeśli ktoś się interesuje jakimś zagadnieniem, to rozpoczyna temat (czasami zdarzają się wyjątki - jak wszędzie).
Cytat:
krytykowanie krytki, które tu uprawiasz jest conajmniej absurdalne...

lepiej tego ująć nie można, brawo yah_m
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 13:57:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co ci tu Marcinie odpowiedzieć? Chyba nic, bo to bez sensu. Takie moralizowanie na forum to chyba najgłupsza rzecz, jaką czasem przychodzi mi czytać. Tylko się nie obrażaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin
Gość






PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 17:27:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panicz jasne że nie będę sie obrażał bo niema zaco . Dziekuje zato że ta moja wypowiedż nie obeszła się spokojem .
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 18:25:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcinie, tak na marginesie generalnie nikt nikogo nie oczernia na forum. Każdy musi jednak ważyć słowa, gdyż ewentualne zniesławienie jest przestępstwem (prywatnoskargowym) i dotarcie do autora postu nie jest problemem, chyba że łączy się z netem np. w kawiarence lub w innych miejscach, gdzie takiej osoby nie będzie można zidentyfikować.
Poza tym sam Klon musi na to uważać, ponieważ jeśli pozwoli na trwanie na forum oszczerczych treści, może odpowiadać cywilnie z tytułu naruszenia dóbr osobistych (przez zaniechanie).
A poza tym wszystko odbywa się tu na zasadzie dopuszczalnej krytyki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rianka
Gość






PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 19:47:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w necie jest taka sprawa ze słowa kazdy inaczej odbiera dlatego to jest tzw "pół kontakt" w necie nawet jak ktoś nie ma racji to sie nie przyzna a z tymi ksywkami to Bartek źle zrozumiałes Marcina czytaj uważniej bo 50% Polaków to analfabeci wtórni
Powrót do góry
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 21:28:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, Bartek wcale nie zrozumiał źle...jego wypowiedź odnosi się do zarzutów marcina z forum "HOSPICJUM NA ULICY WYSPIAŃSKIEGO" (marcin miał tam jakieś sapy co do używania ksyw itepe) . A więc Bartek nie jest analfabetą funkcjonalnym Smile
No i jeszcze jedno, Bartek to ja.
P.S. Wcale nie mam schizofrenii, rozdwojenia jaźni ani nic z tych rzeczy, chociaż to tak może wyglądać...jestem po prostu głupim smarkaczem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulinka
Gość






PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 23:01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trochę mnie zbiła z tropu ta wypowiedź Bartka (?) ale ogólnie to podzielam zdanie Panicza, bo bardzo mądrze się na ten temat wypowiedział... zresztą po to jest chyba forum żeby każdy mógł podzielić się swoim zdaniem na dany temat, a że zdania sa podzielone a nawet sprzeczne ze sobą to chyba normalne,a wręcz potrzebne, bo jaki byłby sens gdyby wszyscy pisali to samo? Confused
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 02 Maj 2005 08:49:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś mi się zdaje, że związki Panicza z Temidą są bliższe niż początkowo zakładałem... może ty jakimś sędzią (Judge Dred) jesteś, albo adwokatem (diabła Laughing )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 03 Maj 2005 19:13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem strażnik Teksasu.
W życiu tak już jest, że każdy odpowiada za swoje słowo (wypowiedziane czy napisane). Nawet na tym forum. Ale nie chcę już zanudzać wywodami prawnymi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017296 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski