STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Koniec władzy PiS-u !,Yes,Yes,Yes !!!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patryk




Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 89

PostWysłany: Sro, 24 Paź 2007 13:12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN
popieram na całej lini Smile i podpisuję się tak samo:

"dzień dobry Polsko!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariello




Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 295
Skąd: Broadway

PostWysłany: Sro, 24 Paź 2007 16:51:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam sie nie ciesze ze PO wygrala... ;/ bedzie tak jak za SLD zobaczycie.


glosowalem na PiS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Sro, 24 Paź 2007 17:05:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bzdura. ale każdy ma swoje zdanie co nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sro, 24 Paź 2007 17:38:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariello napisał:
bedzie tak jak za SLD zobaczycie.

czyli spadnie bezrobocie i wstapimy do ue? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sro, 24 Paź 2007 20:43:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
mariello napisał:
bedzie tak jak za SLD zobaczycie.

czyli spadnie bezrobocie i wstapimy do ue? Wink


Kurde i znowu ten okres przejściowy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 25 Paź 2007 19:21:02    Temat postu: Grunt ,że sezon polowań na kaczki zakończył się sukcesem Odpowiedz z cytatem

Grunt ,że sezon polowań na kaczki zakończył się sukcesem. Kaczor odstrzelony będzie teraz robił za danie główne pod nazwą przystawka a'la pis na uczcie PO.

Smacznego
Powrót do góry
Rozsądny Gość
Gość






PostWysłany: Czw, 25 Paź 2007 20:44:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Gościu!

Lewica przez długi czas jest w opozycji i zawsze brano na serio jej wpływy. PO od zawsze był w opozycji i nikt nie traktował jej niepoważnie. PiS jako druga partia w kraju z pewnością pozostaje w grze i nie skreślałbym Kaczyńskiego bo już raz to zrobiono! Podobnie było z Tuskiem.

W wyborach dokopano lewicy, a PSL niepotrzebnie podnosi się rangę (znowu!). Zresztą Kaczyński w pewnym sensie musiał podnieść rangę Samoobrony i LPR, czego efektem jest obecny parlament bez tych koalicjantów.

Dzisiaj rządzą "grzeczni" chłocy z PSL i biznesmeni z PO. Zza roga przypatrywać się im będzie PiS, bowiem LiD sam nie wie czym jest i co właściwie ma dalej robić Wink
Przed nami ciekawej rozgrywki ciąg dalszy. Trzymam kciuki za PiS. Ufam, że wyciągnie wnioski z wyborów i poczyni niezbędne roszady w swoich szeregach. Cool
Powrót do góry
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Czw, 25 Paź 2007 22:21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gościu - wszystko gra, szkoda tylko, że trzymasz kciuki za PiS. Mam nadziję, że to juz ich koniec, mimo że są 2 siłą polityczną w państwie (bez osobistych tego...tam).

Mam tez nadzieję, że za kilka lat nikt nie będzie pamiętał, że cos takiego istniało.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Patryk




Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 89

PostWysłany: Pią, 26 Paź 2007 06:52:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dla mnie temat wyborów juz się zamknął Smile teraz trzymam kciuki za PO
niech wywiązuja się z tego co obiecali bo zaufałem im i oddałem swój głos własnie na tą partię Smile z tego jestem dumny ale jak Polakowi wypada to mnie też więc podchodzę z małym dystansem do wszystkich obietnic (od 89 wiele ich było);

chciałbym, żeby nam wszystkim żyło się lepiej; mojej rodzinie, znajomum, ludziom, których mijam na ulicy - idąc za hasłem wyborczym

zwycięskiej PO zyczę powodzenia
i do zobaczenie na przyszłych wyborach Smile wtedy faktycznie będziemy wiedzieli jak wygląda ocena PO
teraz mozemy albo się cieszyć z wygranej albo rozżalać z przegranej (w zależności, w którym obozie byliśmy/jesteśmy)

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 26 Paź 2007 11:37:53    Temat postu: Ja trzymam kciuki za Polske! Odpowiedz z cytatem

Roszady w PiS ?, powinni pozbyć się całej tej "elyty" z kaczorem włącznie,bo to ten kolo jest sprawcą przegranej.
Wyrzucić kaczora,ziobrze zakazać zbliżać się do magnetofonu bo znowu zacznie nagrywać kolegów,kurskiemu zakazać mówić cokolwiek bo nałgał tylko o rzekomych sukcesach a Roman rozjechał go jak kaczke .

A wszystkim w pisie nakazać mówić tylko prawde i nigdy nie używać słowa -układ , krąg podejrzeń ,porażające dowody i że ci którzy myślą inaczej od pisiaków to też normalni pożądni ludzie.

Jak jest różnica pomiedzy kobietą a kaczką (orem)?
Ano tak ,że kaczka(or) zasra całe bagno, a kobieta całe życie.
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pią, 26 Paź 2007 13:20:25    Temat postu: Re: Ja trzymam kciuki za Polske! Odpowiedz z cytatem

Gość napisał:
Jak jest różnica pomiedzy kobietą a kaczką (orem)?
Ano tak ,że kaczka(or) zasra całe bagno, a kobieta całe życie.


Cytując premiera Kaczyńskiego: "Przecież to oczywista oczywistość" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 26 Paź 2007 14:53:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donald Tusk napisał:
Widzę, że Polacy postawili na jasną stronę, uwierzyli, że można budować wszystko na zasadzie zrozumienia, a nie konfliktu.

tym zaczynam i kończę dyskusję. mam już dość podziałów: na hetero i pedałów, na biednych i bogatych, starych i młodych, wierzących i niewierzących, wykształconych i niewykształconych, miasto i wieś, głupich i mądrych.
nadszedł czas budować. szkoda, że kaczory znów zaczynają sprzedawać swoje mądrości... nie potrafią się pogodzić z przegraną i nadal sącza jad.

przecież polska jest jedna. to ten facet w berecie, i ten w garniturze. ta pani w sukience od armaniego, i w szlafroku przed tv albo przy radiu... skończmy z tymi podziałami!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pewien Gość
Gość






PostWysłany: Pią, 26 Paź 2007 21:53:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam ludzi, którzy będąc w PiS w Brodnicy zderzali się w szukaniu tutaj pracy ze ścianą PSL-SLD! A podobno nic nas nie różni?

Równi jesteśmy przed Bogiem, a między sobą cholernie różnorodni.
I jeszcze jedno! Jeżeli ktoś jest w PiS to nie znaczy że jest ślepy, ułomny i ma manię prześladowczą. Media naszprycowały nam zarys typowego PiS-owca "oczywistego" oszołoma, a tych ludzi mijamy codziennie i raczej nie noszą broni i nie mają zakrwawionych z nienawiści oczu! Cool

Głosowałem kiedyś na Kongres Liberalno-Demokratyczny (dawne dziecko Tuska). Ostatnio na PiS. I wcale nie żałuję! Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Oby tak było z PiS. Wbrew sugestiom mediów tam jest więcej ludzi rozsądnych aniżeli myślicie. Cool Oby ostatni zimny prysznic przyniósł więcej zdrowia i rozsądku.
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pią, 26 Paź 2007 23:56:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN brawo Exclamation Przyłączam się do Twojego apelu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość







PostWysłany: Sob, 27 Paź 2007 12:10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewien Gość napisał:
. Media naszprycowały nam zarys typowego PiS-owca "oczywistego" oszołoma, a tych ludzi mijamy codziennie i raczej nie noszą broni i nie mają zakrwawionych z nienawiści oczu! Cool

.



Może to nie media wykreowały oszołomów z pis tylko oni sami się wykreowali na takich. Wystarczyło posłuchać Ziobry albo Jarosława ,tysiące konferencji prasowych i zawsze jad,złośliwe uwagi,oskarżenia absurdalne,podejrzliwość ,stwierdzenia że my to nieomylni prawi a cała reszta to banda złodzieji i aferzystów.

Tacy kolesie mają coś z garem i powinni wylądować na oddziale zamkniętym ,a nie rządzić krajem.

A ci nasi pisowcy są w mniejszości to nie mieli okazji ponaśladować swych szefów,ale zadatki do tego mają,tylko nie dajcie im okazji do wykazania się .

Gdybym był w partii,która ma takich szefów to już by mnie tam nie było.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022228 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski