STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
czy w brodnicy jest liceum informatyczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawel




Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 1
Skąd: z Brodnicy

PostWysłany: Czw, 21 Paź 2004 13:12:57    Temat postu: czy w brodnicy jest liceum informatyczne Odpowiedz z cytatem

czy w brodnicy jest liceum informatyczne jak nie to gdzie najbliżej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 25 Paź 2004 08:46:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to cos jest w Rypinie. poza tym polecam klasy o profilu mat-info. wiem ze cos takiego jest w I LO. Twisted Evil a scisle informatyczne to na pewno jest jakies w toronto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
motylinski janusz
Gość






PostWysłany: Czw, 14 Kwi 2005 22:00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest u mnie w domu, w bloku. na parterze.... napewno trafisz bo mam kraty na oknach, zeby zaden zbir nie wykradl mi mojeo pentium 333MHz
Powrót do góry
ankaaa
Gość






PostWysłany: Pią, 15 Kwi 2005 06:24:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pierwszym i tzrecim LO są klasy o profilu mat- inf, w Zespole Szkół Rolniczych jest Liceum Profilowane o profilu zarządzanie informacją(powiązane z informatyką, jednak nie typowo informatyczne)
Powrót do góry
k
Gość






PostWysłany: Pią, 15 Kwi 2005 09:27:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiem się tylko na temat I LO i jego profilu mat.-inf., gdyż chodziłem do tej szkoły, ale do mat.-fiz.
A więc profil mat.-inf. w I LO to wielka ściema. W tej szkole nie ma informatyka z prawdziwego zdarzenia (przedmiotu tego uczą matematycy, którzy nierzadko wiedzą o komputerach mniej niż uczniowie). Więc profil ten jest niejako kolejnym profilem ogólnym, bo mat-fiz'em teżbym tego nie nazwał. Niestety taka jest prawda i wydaje mi się, że w pozostałych brodnickich szkołach jest podobnie.
Powrót do góry
prezes rewolucje
Gość






PostWysłany: Sob, 16 Kwi 2005 11:53:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też jestem dumnym absolwentem mat-fiz i sądzę, że masz na myśli pewnego owada, który panikował kiedy robiło się zrzut ekranu, ikony chowało do folderu... albo inny - od czecha i rusa witkowskich Wink o przezwisku jak pewna część rowerowa (i nie chodzi o dzwonej Laughing )
a co do mat-info to w sprawie komputerów uczniowie edukowali nauczycieli... więc jeśli chcesz czegoś nauczyć belfra to idź na mat-info do brodnicy, jeśli sam chcesz się czegoś nauczyć to idź do toronto
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 16 Kwi 2005 19:14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prezes rewolucje napisał:
też jestem dumnym absolwentem mat-fiz i sądzę, że masz na myśli pewnego owada, który panikował kiedy robiło się zrzut ekranu, ikony chowało do folderu... albo inny - od czecha i rusa witkowskich Wink o przezwisku jak pewna część rowerowa (i nie chodzi o dzwonej Laughing )
a co do mat-info to w sprawie komputerów uczniowie edukowali nauczycieli... więc jeśli chcesz czegoś nauczyć belfra to idź na mat-info do brodnicy, jeśli sam chcesz się czegoś nauczyć to idź do toronto

Kiedy kończyłeś I LO? Może jesteśmy kolegami z byłej klasy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017507 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski